• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. ledna 2017 
holky jedeme si vyvetrat myslenky z Ostravy na vikend k nasim, mejte se krasne
25. říj 2013 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska dekuji za povzbuzeni, jsem rada, ze znam nekoho, komu to vyslo i kdyz se vsechno sype
25. říj 2013 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho je mi lito,ze to nevyslo,doufam ze z heliosu budou mit pro tebe dobre zpravy.drz se....a co adopce?nad tou jsye premysleli?
25. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho To je nespravedlnost :frowning2: Držím palce, aby jste s dr. Texlem vymysleli nějaké další řešení, což určitě vymyslíte :wink: Na minimálku bych se asi vyprdla, raději si dejte chvíli oraz, už jen kvůli psychice, našetřete penízky a potom další pokus. Přeju hodně síly a trpělivosti, někdy je to cesta opravdu trnitá, ale uvidíš, že i u vás na konci bude to vytouřené mimčo :dizzy_face:
27. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jaky byl vikend?My jsme si pekne urovnali myslenky a hned je nam lepe a rozhodne se do toho vseho plnou parou vrhnem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2013 v 19:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezi79 určitě nebudete litovat ! moc držím pěsti!!

Já už mám prcka u sebe, KET byl super, úplně jiný než na OBI a mám i 2 fotky :slight_smile:))
28. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@terezi79 Super :slight_smile: pozitivní myšlení je základ. Hodně štěstí :dizzy_face: !!
@engele Tak ať se mimi zakousne a nepustí dalších 9 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@engele tfuj tfuj tfuj, drzim palecky :wink:
28. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele držím moc plaečky aby ti to vyšlo :dizzy_face:
@terezi79 to je dobře,že je lépe. Určitě to dobře dopadne,jen ta cesta je složitější :slight_smile:
29. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Adopce je to poslední nad čím přemýšlím. Jelikož mi je 38 a příteli 52 tak už šance na miminko je skoro nulová. A přítel měl i zdravotní komplikace a máme taky hypotéku. Víc bych se přikláněla k IVF s dárkyni vajíček. Ale necháme to asi na jaro,přes zimu do Brna jezdit nechci. :slight_smile:
29. říj 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak to jo, to byste asi miminko nedostali :confounded: . Tim, ze my s jirkou mame svoje, tak by mi nevadilo adoptovat vetsi ditko....jen je s tim strasna birokracie :angry: . Meli jsme zazadano, uz jsme cekali na odezvu od psychologa a volala mi pani ze socialky, ze kdyz jsem otehotnela, tak tu adopci budeme muset stopnout, protoze zadny psycholog s nami nebude delat sezeni napul ( absolvujes neco s partnerem a pak ve skupinkach s ostatnimi zadateli a na tehuli tam nikdo neni zvedavej ) no a cela adopcni procedura trva +- 2 roky, tak ja bych v tom problem nevidela, ale bohuzel nase zakony se staraji o blaho nechtenych deti a nuti je zit v detskych domovech, co nejdele :angry: :angry: :angry:
Budu vam prat, aby vam to vyslo, at vas pokus nebo s darkyni :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na jare je hojna plodnost :wink: :dizzy_face:
29. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Držím moc palce!!!
29. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna @danaho @danielahe @danissa
děkuju za podporu, věřím, že to dobře dopadne, jen si říkám, jestli vůbec mám testovat ať se nenervačím, jestli nepůjdu rovnou až na krev :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele gratuluju ke Ketiku, drzim pesti :dizzy_face:
30. říj 2013 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele po svych zkusenostech radim s testovanim vydrzet co nejdele-vzdycky jsem se jen zbytecne sesypala, kdyz to vyslo negativni a stejne jsem dal doufala, ze dalsi den se neco ukaze...takze vydrzet :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2013 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele držím palečky vydrž to netestovat :wink:
30. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele tak to ja bych nevydrzela netestovat :sweat_smile: ............ja jsem zacla 9.den po ketu krvacet a kdybych 8. den netestevala a nevedella, ze tam mam zavrtaneho tobika, tak bych to zase obrecela, ze nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě dost pobolívají vaječníky nebo v podstatě spodek bříška, tak doufám, že to bude OK.
30. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Hlavne nad tim moc nedumej a snaz se zabavit jinak-muze to byt priznak zavrtavani do perinky:dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 snažím se tím nezalamovat, ale je to víc než podivné. Který den KET se bera jako 1 den, samotný den KETU nebo den po něm?
1. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele počítala jsem až den potom jako první, kdy budeš testíkovat?
1. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna no asi prubnem 7 den,... abychom si uložili testíky na památku a viděli jak z bílého papírku později bude duch a pák dálnice :slight_smile: vy jste testovali kdy?
1. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky chtěla jsem se zeptat beru ted Dipherelin a chvili jsem melai Proveru, Neskutečne mě už několik dni bolí prsa. Měla jste to taky některá? Nevíte co by mi alespon trochu ulevilo?
1. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele tak to potom jo, pto pamatku schvaluju testovani od sedmeho :slight_smile: No,ja si taky myslim, ze prvni den je az ten den potom
1. lis 2013 v 18:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna ja jsem to bohuzel nemela, ale uz to v nejake diskuzi myslim nekdo psal, do bude urcite tema lekama... :wink: jestli si nejsi jista,tak zkus zavolat koordinatorce
1. lis 2013 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna poradila by urcite i co ti ulevi...
1. lis 2013 v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna to jsem taky neměla, zkus zavolat do Heliosu, jsou tam i o víkendu, určitě ti řeknou
2. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele nooo, to je řeč! :wink:
já až 10. den, chtěla jsem mít větší jistotu :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Já bych taky nevydržela déle, jak do 7. dne po KET :wink: Já testovala už 6. den a byl tam minipidi duch, viditelný u okna :grinning: , ale byl. A 10. dne byla už pěkná čárka, ale rozhodně ne stejně silná jako kontrolní. A kdy máš 7. den po?
3. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem 6 den po KET a máme na testu ducháááááááá :slight_smile:))))) ani se nemusel hledat, jde vidět pěkně. Zítra dáme ještě jeden kontrolní a dám vám sem fotku :dizzy_face: máme velikou radost!
3. lis 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek