Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
7. lis 2013

@engele super kočko 😵 😵 😵 😵 😵
já dnes 2 den po KET embryjko po rozmražený prý super rostlo dál tak uvidíme

jawuna
7. lis 2013

@dadakin pěkně si hlaď bříško 😵

danissa
7. lis 2013

@engele To je ale krásná fotečka 🙂 Do UTZ to už uteče, uvidíš. Teď se hezky hýčkej a nech se obskakovat. I nadále moc držím pěsti!
@dadakin Naše další těhulka 😉 Tfuj tfuj pro štěstí, ať se miminku u tebe líbí. Kdy hodláš testovat?

engele
8. lis 2013

@dadakin dali ti taky fotečku? po rozmražení a před transferem?

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi, kdy budeš testovat, máš dnes 7 den po Ket, tak ještě vydržíš?

dadakin
8. lis 2013

@danissa já nevím kdy testovat zatím jsem si testík nekoupila
@engele mám fotečku po rozmražení a pak fotku z UTZ jak mě tam embryjko zavedli říkali,ale že od rána se pěkně vyvíjí dál ptala jsem se aji na náš karytip jak jsme dopadli oba dva vše ok tak uvidíme. Dneska mě ale bolí hlava ale tak jinak jak mívám migrenu a včera večer mě po jídle pálila žáha 🙄

engele
8. lis 2013

@dadakin nám to taky říkali jak se pěkně vyvíjí a dali mi 2 fotky, kde to bylo vidět jak se mu daří, tak držím palce aby se hezky uchytilo!!!

dadakin
8. lis 2013

@engele a jak se cítíš máš nějaký těhu příznaky???

engele
8. lis 2013

@dadakin ani ne, jen pořád cítím ten podbřišek, takový tlak nebo táhnutí, a tak nějak hluboce spím a hlavně brzy 🙂 Jinak nic 🙂

zuzzu11
8. lis 2013

@engele Ahoj 🙂 . Ja testujem uz od 4teho dna 🤐 . Na 4ty tam nebolo nic skoro a na 5ty den uz bol duch. Ale je to na nervy lebo dnes 7mi den som mala test z lekarny Dr.Max a ta carka bola nejaka slaba. Skusim sem dat foto ale neviem ako sa to robi.

zuzzu11
8. lis 2013

@dadakin Dani aj mna palila zaha po jedle vecer, co ja nemavam. Ale uz to preslo.

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 Mě z tebe picne 🙂)) já jsem myslela že budeš testovat až kdo ví kdy a ty takhle 🙂) fotku přidej, to se těším... já to měla na každém testu také jinak, jednou to nešlo vůbec vidět ale pak později čárka zesílila.

Když přidáváš příspěvek do diskuse pod tím oknem kam píšeš je znamínko zelené + Přidej fotky, tam klikneš nahraješ a hotovo.

zuzzu11
8. lis 2013

@engele No ja som to nevydrzala a chcla som vidiet ci bude carka silit 😀 . Len aj ked to mam v telefone mi to prida? No idem to skusit. Ak sa podari pridam testy z 5 a 6 dna 😉 .

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 já to mám taky na památku 🙂))
- připni telefon kabelem k počítači a fotku dohledej. Nebo ji přes bluetooth nahrej do počítače.

zuzzu11
8. lis 2013
engele
8. lis 2013

@zuzzu11 No paráda, další těhule!!! 🙂))

zuzzu11
8. lis 2013

Tak sa mi to podarilo pridat 🙂 . Moje testy 5den rano a vecer ,a 6ty den rano 😉

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 Mám z toho radost, snad nás tu bude brzy víc ze stejného období ať máme o čem plkat. Já mám ještě poslední test v záloze, ten si udělám až před UTZ abych si byla jistá 🙂))

zuzzu11
8. lis 2013

A dnešný ranny ale je ta carka nejaká slabšia 😕 .

zuzzu11
8. lis 2013

@engele tak ty si jasna tehulka 🙂 . Ja verim ze budem aj ja a @dadkin bude dalsia nasledovat 🙂 .

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 ale je tam ta čárka, já jsem ji na tom plastovém testu měla taky slabší, ale když jsem večer přišla domů, byla o mnoho tmavší, tak si nedělej starost, bude to v pohodě a potkáme se pak někde v kavárně s pupkama 🙂)

onno
8. lis 2013

Ahoj holky potichoučku gratuluji jen tak dál.Přeji moc všem štěstíčka.
@zuzzu11 u tohohle testu jsem také měla slabší jak ostatní a u mamavitu.

Jinak čekáme holčičku ještě tomu moc nechci věřit.Poněvač po PGD máme samé kluky.Tak jsem si na 90% myslela že to bude kluk.

engele
8. lis 2013

@onno to není možný že by se sekli v pohlaví ne, vždyť je to hodnocené počítačem? To zírám teda 🙂 velká gratulace 🙂

engele
8. lis 2013

@onno jo já už to dočetla, ta holčička je přirozeně, já jsem se lekla, že je po PGD s výsledkem chlapeček a je to holčička 🙂))

zuzzu11
8. lis 2013

@engele@onno No holky ja som nakupila testov asi 10ks teraz a robila som 25tkovy z DMky a 10tkovy namaceci Rapiclear ale tie carky slabnu 😢 😖 . Ja mam pocit ze to bolo biochemicke tehu 😢 .
Od vceram na uz neboli brucho len prsia tak som si aj myslela ze ci to nebude ono 😖 . Skusim testnut este zajtra rano. Kedy sa chodi najskor na krv aby som vedela ci tam nejaka sanca este je?

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi, to ne, to určitě bude dobré, nestresuj se testama! Nejdříve na krev mám v lejstru napsané 10 den po Ket volat a teprve 12 den na krev.

zuzzu11
8. lis 2013

@engele No pojdem na krv asi na vo stvrtok to je14ty den aj s vkladom. Len ja si myslim ze ta carka musi silit. A mna uz ani to brucho nepobolieva ☹ . Len prsia ma bolia ale to je z utrosu. Ach jo ☹ . No uvidime este zajtra rano z ranneho mocu.

engele
8. lis 2013

@zuzzu11 ještě nestresuj, já mám ty čárky taky pořád stejné, zatím mi přijde že nesílí..

jawuna
8. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi a nepichala jsi Pregnyl? Ze by ti slabnul Pregnyl a tehu teprve bude silit?

jawuna
8. lis 2013

Jinak teda mne Texl rikal, ze tehu test je jenom ANO/NE, ze sila carky neni objektivni info 😉