• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. ledna 2017 
@terezi79 skvěle a co tobě? :wink:
4. dub 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna U nás vše v pořádku.Nebo se tak alespoň cítím. V pondělí jdu zase na kontrolu :slight_smile:
4. dub 2014 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim, ze u nas je vse podle dnesniho ultrazvuku vporadku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2014 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
7. dub 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, jak se mate? Koukam ze je u všech vse OK, a že moc nových členek diskuse není. Jakto? Věhlasná pověst Heliosu je přece zárukou nových a nových budoucích maminek :grinning:
U nás je vše OK, minulý týden jsme byli na NT, byl to parádní zážitek, vidět mozek, žaludek, močový měchýř... vlastně všechno :slight_smile:
No a teď vybírám kočár.. to mě baví :wink:
8. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavli79 No protože už jsou všechny od nich maminky nebo těhulky a nemají čas prndat na diskuzích :slight_smile: žádné zoufalky ;)
8. dub 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavli79 Ahooj!No tak to jsem rada, ze vam to take dobre dopadlo:slight_smile: Vybirani kocarku je moooc prijemna zalezitost a ted uz nas cekaji same takove:slight_smile: Nez dame do kupy vybavicku,tak mame co delat :sunglasses:
8. dub 2014 ve 23:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna presne jak rikas :grinning:
8. dub 2014 ve 23:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 To je jasný, to my taky :slight_smile: Hele a bylas i na tech Tripple testech? I když uz jsme absolvovaly PGD, NT screening... ja na to asi pujdu, mit o trochu min krve zvladnu :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat - stoprocentně si v Heliosu necháme "udělat" mimino, protože normálně to prostě nejde. Ale zajímalo by mě, jaká je šance, že bychom mohli "poprosit" o dvojčátka, prostě že by se místo jednoho embrya zavedly dvě, chtěli bychom s manželem dvojčata. Jestli to vůbec jde, aby se uchytily obě..
Zatím se ptám tady, než u Texla, nerada bych tam vypadala jako úplnej blb:D
9. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Ahoj většinou zavádí jedno,ale pokuď chcete dvě ,tak Vám je dají.Je to riskatnější jak pro maminku ,tak pro miminka.Taky se nemusí chytnout obě .Když se nezadaří už Vám 4 pokus nehradí pojišťovna.Přeji moc štěstí
9. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky. Zkusíme to a když se nepovede, tak bude holt jen jedno. Ale když to jde, proč to nezkusit, jsem zdravá a mladá, tak to snad nebude tak velkej risk:slight_smile:
9. dub 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Ahoj já jsem byla ,ale nemusí se .
9. dub 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavli79 Ja jsem stejneho nazoru :slight_smile: :dizzy_face:
9. dub 2014 ve 22:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Ahoj, ja jsem se na to Texla primo ptala, rikal, ze je vetsi sance zavadet po jednom,ale kdyz si budeme prat dve,tak samozrejme dve dostaneme :slight_smile:
9. dub 2014 ve 22:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě jedna hloupá otázka - pohlaví oni asi nedokážou určit předem, nebo ovlivnit, že? :slight_smile:
10. dub 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Jestli budou dělat PGD tak dokážou určit předem ,ale ovlivnit to asi ne.Ono je to jedno hlavně když je mimi zdravé. :slight_smile:
10. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin No myslím že když budeš trvat na dvou, tak ti dvě dají, ale určitě tě budou přesvědčovat, že to není správně :slight_smile: Pohlaví se dá určit při PGD, ale asi byste museli mít důvod, proč to dělat, nebo aspoň my jsme teda měli
10. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím teda, co je PGD?
10. dub 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Po dlouhé době vidím známou "tvář" :slight_smile: Ještě jsi stále 2v1? Kdy máš termín? Já už pomalu malého přemlouvám, aby vylezl, už se nemůžu dočkat, aby to bylo za mnou! Přeju ti bezproblémový porod a zdravé miminečko :slight_smile: !!
10. dub 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Ahoj jeste jo termin jsem mela vcera. Dnes jdu na ozvy a pondeli na prijem na vyvolani.Mimčo ma 3600 jsem drobna ,tak to doktor nechce moc prodluzovat.Taky mimcu domlouvam,ale nechce se.Taky preji zdrave miminko a pohodovej porod.Ty mas termin kdy?
11. dub 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Jo tak přenášení znám, u malé jsem rodila 8 dní po termínu, porod se nakonec rozjel sám. Tak ti přeju, aby se ti to přes víkend rozjelo, vyzkoušej všechny osvědčené triky na vyvolání :wink: Mimčo máš velké, tak opravdu není na co čekat. Jinak na pondělí bych ti moc držela palce! Dej vědět, když si najdeš čas :wink: Náš malý má cca 3400, tak jsem zvědavá, jak ještě poroste. Termín mám 22. dubna, tak uvidíme. Já jdu ještě dnes ke kadeřnici, ať nějak vypadám a taky už můžu rodit, byla bych ráda. Tak se drž a myslím na tebe :slight_smile:
11. dub 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Ahoj, pgd je geneticke vysetreni embryjek,nez Ti je zavedou :wink:
11. dub 2014 v 16:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Jj, Terka uz to odpovedela za me :slight_smile:
11. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Ahoj dám vědět stále nic ,tak zítra nastupuji do nemocky.Hlavně když budou mimča zdravá.
13. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Tebe sice moc neznam,ale presto drzim pesti,at je to rychle a at jste vsichni v poradku :dizzy_face: Budeme se tady tesit na zpravicky
13. dub 2014 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Ahojky,moc na tebe myslim a drzim palce!! Treba uz mas touto dobou mimi u sebe... :wink: Tesime se na brzke zpravy :slight_smile:
14. dub 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silwin Taky mne to zajímalo :slight_smile:. Z Heliosu už jedno zlatíčko máme. A začíná ve mne hlodat myšlenka na další...
14. dub 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Ahoj a mate mrazacky? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2014 v 16:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 :confused: ne, ne nemáme. Já měla 20 vajíček, dávali jsme oplodnit asi 14 a zůstal nám JENOM JEDEN. Náš krásný chlapeček. Zatím ještě kojím, takže kdybychom do toho šli, tak určitě až odstavím. No a jinak jdeme do adopce. Papíry máme doma, ale ještě se musíme nakopnout. Ale jak říkám, ještě to ve mně hlodá...ohledně IVF... Je to složité.
15. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek