Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

nadijka
12. pro 2014

@pjja no nevím, právě, jestli by to nebrali, že jsem nějaká rozmazlená nb tak něco.. že si vymejšlím, protože doktorem to že se nedaří to nebude.. ale to že mi ten doktor otevřel nesedí je spíš můj osobní problém, on je prostě takovej studenej čumák, což může někomu naopak vyhovovat.. 🙂 a právě z kraje, jsem o tom otevřelovi nijak nenašla nic negativního a neměla jsem pocit, že by třeba někdo byl horší nb lepší v tom reprofitu a samozřejmě štecl, machač a koudelka.. ty jsou tady na internetu proflaklí v tom nejlepším světle, ale zrovna neměli moc volno.. a to mě asi mělo varovat .. 🙂 nevím, co teď s tím, jestli si tam vyprosit jiného doktora nb nevím prostě a zkusit ten helios..

jawuna
12. pro 2014

@nadijka Za zkoušku nic nedáš, to už jsem psala. Objednej se rovnou k Texlovi a uvidíš...

zuzi.kol
20. pro 2014

@nadijka ahoj, nebudeš divná když pozadas o jiného lékaře, já měla v kartě napsané dva lékaře které si nepřejí a v pohodě...však tam necháme dost peněz...

jawuna
23. pro 2014

tak jak se všechny máte...pečete cukroví, že je tady tak mrtvo? 😀

madlenka87
27. pro 2014

@jawuna Ahojík, já si moc užívám Vánoc, které jsou pro nás letos obvzlášť krásné a taky konečně odpočinku... V práci už to šlo fakt ztuha, fyzicky náročné a pořád nevolnosti. Tak už budu doma, muj gyn. byl šťastný, že jsem konečně dostala rozum 😀 Můžu se tě, prosím tě, zeptat, byla jsi na konci 1. trimestru na tom screeningu a krvi ? Mně se tam moc nechce, když máme pgd. A nepřispívá mi pojišťovna. Děkuji za tvoji zkušenost a opatruj se! 😵

jawuna
28. pro 2014

@madlenka87 To verim, ze jste si Vanoce uzili 😉 Hezci darek si tezko muzes predstavit...
Ja jsem byla na vsech vysetrenich krome amniocentezy. Taky jsme meli PGD, ale rikali, ze to neni 100% jistota

janina_08
30. pro 2014

ahooj. my sme si tiež sviatky moc užili, ale ja som do seba nedostala skoro žiadne dobroty. nechutí mi sladké 😀 mohlo by mi to aj po pôrode vydržať... 😀

jawuna
2. led 2015

Holky všechno nejlepší do nového roku 😵 😵 😵
Hlavně ať je čím dál plodnější 😉

pepca03
5. led 2015

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už delší dobu vás čtu, ale teprve teď jsme se rozhodli, že to zkusíme v Heliosu. Máme za sebou 2 IUI na Obilňáku, ale celé se nám to tam nějak nezdá, tak to chceme zkusit jinde. Jsme teď objednaní k primáři Texlovi. Jaký je?

madlenka87
5. led 2015

@pepca03 Ahoj, moc tě tu vítám! K nám byl primář Texl vždy velice milý a přátelský, jednal narovinu, žádné falešné naděje. Byli jsme v Heliosu opravdu strašně moc spokojení. Snad budete i vy, přeju vám hodně šťěstíčka! 🙂

madlenka87
5. led 2015

@pepca03 Na obilňáku jsem byla s manželem jednou na andrologii a to se prostě nedá srovnat to prostředí a ten přístup! Je to jak hrušky a jabka... Už by mě tam nikdo nedostal.

pepca03
5. led 2015

@madlenka87 Děkuji moc za přivítání 😵 My jsme v Heliosu ještě nikdy nebyli, můj doktor mě poslal na Obilňák, ale přesně jak říkáš, moc se nám tam nelíbilo, ani prostředí ani přístup.
A vám se podařilo v Heliosu?

madlenka87
5. led 2015

@pepca03 Ano! Jsem ve 14. týdnu 😵 A to jsem loni na jaře plakala, že nikdy mít děti nebudeme... Tak hodně síly, optimismu a štěstíčka!

pepca03
5. led 2015

@madlenka87 Jéé, tak to je krása, to moc gratuluji, to jste museli mít úžasné Vánoce 😵 Já doufám, že nás taky letos přibude, hodně jsem četla zkušenosti holek z Heliosu a vypadá to, že tam jsou opravdu šikovní 😉

jawuna
5. led 2015

@pepca03 Taky tě tu vítám a držím moc palečky, aby se vám to v Heliosu povedlo a co nejdřív 😉

janina_08
5. led 2015

@pepca03 vitaj, Helios a dr. Texla tiež môžem len a len odporučiť 🙂

zirafka1988
6. led 2015

Ahojky všem, chystáme se na první konzultaci a chtěla jsem se zeptat, zda vám zaměstnavatel uznal návštěvu jako paragraf - na propustku nebo jste si museli vzít dovolenou? A ještě jsem se zeptala, jestli je pravidlem , že po ivf musí být maminky na rizikovem těhotenství? Diiky

jawuna
7. led 2015

@zirafka1988 Ahojky, já jsem chodila vždycky jen na propustku. A na rizikové nemusíš, je to těhu jako každé jiné

zirafka1988
7. led 2015

@jawuna děkuji moc za informaci 🙂 a myslíš si, že by potvrdili propustku i manželovi?

jawuna
7. led 2015

@zirafka1988 Proč by ne 🙂 akorát nevím, jestli to nebude vypadat divně, že byl na gynekologii 😀

zirafka1988
7. led 2015

@jawuna mno asi bude ale což 🙂 nechci si vyplýtvat celou dovolenou na ježdění do heliosu, jsme až z Opavy 🙂

jawuna
7. led 2015

@zirafka1988 No jestli vám to neva, tak bych to tak udělala

zirafka1988
7. led 2015

mě to určitě nevadí 🙂 můj šéf ví, že plánujeme rodinu, a manžel ten ať si to rozhodne 🙂 třeba to v práci obhájí tak, že jel jako doprovod a psychická podpora 🙂

jawuna
7. led 2015

@zirafka1988 Tak to je pak v pohodě 😉 Kdy jdete do Heliosu?

zirafka1988
7. led 2015

@jawuna ještě nemáme termín, ale chceme někdy v únoru. stavíme domeček a chlapi teďka dokončují, takže nám to nějak nevychází :( najednou se nám nahromadilo tolik dodělávek, že máme na měsíc plný diář 🙂

kinos
9. led 2015

Zdravím všechny maminky a budoucí maminky, tak zase začínáme zvažovat zda zkusíme druhátko tento rok. Všem přeji krásný a šťastný nový rok.

jawuna
11. led 2015

@kinos Ahojky 😵 a máte ještě mrazáčky?

kinos
11. led 2015

@jawuna Nemáme. Musíme všechno nanavo, proto se bojím.

jawuna
12. led 2015

@kinos Neboj 😉 My jsme taky museli do nové stimulky a báli se, jestli vůbec někdy...a už budeme mít brzo druhé mimíško 😵

veverka.terka
13. led 2015

@kinos jéé, ahojky, taky zvažujeme, že asi tento rok nebo příští,zkusíme štěstí 🙂

jinak zdravím všechny snažilky, těhulky a maminky, já mám s pomocí Heliosu krásnou zdravou, někdy až hodně moc živou 😀 , holčičku, která bude mít tedka 2 roky a uvažujeme o dalším miminku.

můžu se zeptat, jaká je celkově tedka situace v heliosu? vše v pořádku, fajn personál? 🙂 😉