Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
13. led 2015

@veverka.terka jeee to je super, já ještě kojím, ale když skončím, tak budem asi zkoušet. Krom toho že se bojím všeho, tak mám strach i z toho, že budeme mít embryjek moc a určitě bych chtělůa všechny /i když v našem případě do finále došlo jedno z 20)

jawuna
15. led 2015

@veverka.terka Ahojky 😵 Já myslím, že v Heliosu je vždycky fajn, ne? 😉 Nikoho nového jsem tam nepotkala, tak jsou tam asi pořád ti stejní, ale už chodím jen k paní doktorce Bílkové do poradny

pjja
17. led 2015

Ahoj holky, nemáte některá z vás doma v lednici přebytečný gonal? sháním urgentně .. děkuji

jawuna
17. led 2015

@pjja V Heliosu se Gonal nepoužívá, tady asi neseženeš...

serenna30
19. led 2015

Ahoj holky máte v Heliosu zkušenost s PCT testem?

pepca03
27. led 2015

@serenna30 Ahoj, já jsme na tom byla, ale nic nám tam nevyšlo, takže prý IUI, co nám dělali jinde, němělo moc smysl.

serenna30
27. led 2015

@pepca03 no u nás byla hustota a počet spermií ok, ale už se nehejbali, takže to prý problém může být a taky nemusí. (To stejné řekl doktor mé kamarádce, která právě ze styku před PCT otěhotněla), takže stejně nás čeká asi spermio...

pepca03
27. led 2015

@serenna30 Za spermio nic nedáš a budeš vědět víc. My jsme si nechali udělat i všechny ostatní testy

zirafka1988
28. led 2015

tak oficiálně se přidávám k zákaznicím Heliosu 🙂 v pátek 13.2.2015 nás čeká první konzultace s pane m primářem Texlem. tak snad to bude šťastný pátek 13-tého 🙂

m_o
29. led 2015

@zirafka1988 ahoj, taky jdeme v pátek 13. na první konzultaci 🙂 Přecházíme z Obilnáku.... 😠 Určitě to bude šťastný datum 😀

jawuna
30. led 2015

@pepca03
@zirafka1988
@m_o Všem vám moc držím palce, aby to byla šťastná a úspěšná cesta za mimčem 😵

m_o
30. led 2015

@jawuna moc dekuji za podporu 🙂 doufam, ze i nam v heliosu pomuzou.

zirafka1988
30. led 2015

@jawuna děkujeme 🙂 jsem zvědavá, co všechno mě čeká a zároveň se i trošku toho všeho bojím 🙂

pepca03
31. led 2015

@zirafka1988 Neboj, není čeho...samo že to čekání a nejistota je docela stres, ale stejně s tím nic nenaděláš, takže důležité je myslet pozitivně a věřit v pozitivní výsledek 😉

nelinka1111
1. únor 2015

ahojte. rada by som vas poprosila o radu. zvazujeme ist do brna do heliosu. skusili sme iui aj ivf. raz som bola tehotna po iui, ale potratila som. dalsie pokusy uz nevysli. az teraz. otehotnela som prirodzene, ale opat potrat :(. chcem sa spytat, ze s akym lekarom mate dobre skusenosti. a ci niekto ma skusenosti aj s darcovskymi embryami. bohuzial uz zvazujeme vsetky alternativy. dakujem za odpovede a rady

jawuna
1. únor 2015

@nelinka1111 Určitě doporučuju primáře Texla, já jsem byla 4x těhu než to konečně vyšlo. Určitě to nevzdávej a na dárcovské embrya zapomeň 😉 určitě nebudou potřeba

lucka1988
1. únor 2015

Ahoj. J8 jsem byla na konzultaci u pana TExla dvakrát z důvodu dvou spermiogramů a dořešení genetické stránky. Teď mám před prvním IVF v Heliosu Brno s výběrem pohlaví. BYla nám zvolena metoda PICSI. Máte některá zkušenosti? Čekám na menstruaci abych poté mohla začít brát PROVERU, následně si mám jet pro injekce a začít si je pichat. Poté druhá injekce, odběry krve, ultrazvuk a odběr vajíček. Poté oplodnění, prodloužená kultivace a zamražení z důvodu genetických testů a v dalším cyklu ET. MYslíte si, že je nutné čekat do dalšího cyklu, nebo se to tak standartně dělá? A jaké vedlejší účinky jste měli během stimulaci? Děkuji

jawuna
16. únor 2015

Tak co, snažilky, jak pokračujete?

m_o
17. únor 2015

@jawuna ahoj, tak my jsme byli na konzultaci a musime absolvovat vsechny vysetreni znovu, ktery mame uz z obilnaku ☹ takze zase cekani na vysledky atd. Takze se to zase o neco zdzi. To cekani je opravdu nejhorsi.

jawuna
17. únor 2015

@m_o Čekání na výsledky je ještě dobrý, bude hůř, trénuj trpělivost 😉 Podle toho, co jsem pochopila, dělají v Heliosu některé vyšetření jinak, tak to chtějí mít asi pro jistotu udělané u nich. Neboj, uteče to jak nic a budeš mít bříško 😵

m_o
18. únor 2015

@jawuna ja vim, uz toho mam taky dost za sebou 😒 2 krat IUI 1 IVF a 1 KET ☹ vse na obilnaku. Po tom ketu co mi zavedly moruly jsem ztratila duveru a presli jsme do heliosu. Snad se zadari co nejdriv 🙂 a ty mas z heliosu miminko? 🙂

jawuna
18. únor 2015

@m_o Jj, už dvě 🙂 obě z KETu

m_o
18. únor 2015

tak to je paráda, to máš fajn 🙂

jawuna
25. únor 2015

Ahoj holky, hlásím dalšího drobečka z Heliosu 😵 V pondělí se nám narodilo naše sluníčko Amálka 😵 Všechny zdravím a všem snažilkám vzkazuju, že to opravdu stojí za to, na všechno nepříjemné hned zapomenete 😵

kinos
1. bře 2015

@jawuna MOOOOc gratuluju!!!!!

genio
2. bře 2015

@jawuna velké gratulace 🙂

petule1983
2. bře 2015

@jawuna take velka gratulace, to je krasa, hlavne at je mala zdrava a dela Vam jen radost 😉

jawuna
3. bře 2015

@kinos
@genio
@petule1983 Děkujeme moc, holky 😵

zirafka1988
4. bře 2015

Moc gratuluji. My máme za sebou první konzultaci a odběry. Tedka budeme čekat na výsledky. Tak snad to bude co nejdříve.

jawuna
8. bře 2015

@zirafka1988 Držím moc palce, aby to bylo všechno brzo úspěšně za vámi 😉