• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

4. prosince 2016 
@jawuna No koordinátorka mi řekla, že chtějí znát výšku sliznice a zda je aktivní folikul. Tak jsem z toho teda jelen...
20. kvě v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonar No může tam být a nemusí, to se pozná na ultrazvuku při kontrole. Když tam je, tak se ještě píchá Pregnyl, když není, neva. Ovulku na KET nepotřebuješ :wink: Já jsem měla jednou tak a jednou tak a oba vyšly :grinning:
20. kvě v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jawuna Aha, moc děkuju za vysvětlení, moc jsi mi pomohla a uklidnilo mě to :wink: Já myslím, že 12.DC je i dost brzy na nějaké folíky, dřív jsem třeba měla ovulaci okolo 20.DC, delší cykly 35-40 dní. Tak to je super, že Ketíky vyšly, to se krásně čte. Snad se nám taky podaří.
20. kvě v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomik1234 tak jak je,co embryousci?moc na tebe myslim!cekam info a ty nic :wink:
21. kvě v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverka.terka Ty jsi hodnoucká!!! Tak zůstal nám jeden, ostatní pomalí :(. Ale už bydlí v bříšku :slight_smile:. Ať už dopadne jak dopadne já i tatínek jej moooc milujeme :slight_smile:. A co ty, ut cítíš nějaké těhu příznaky? Držím palce jak jen to jde!!!
21. kvě ve 20:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
U transféru byli všichni moc hodní. Až na to že jsem tam nevydržela čtvrt hodinky :slight_smile:, hroozně moc se mi chtělo už na záchod :slight_smile: :slight_smile:.
21. kvě ve 20:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomik1234 no tak super hlavni je,ze aspon nejaky bojovnik vydrzel :wink: juu,vy ste si nechali hned cerstvy ketik jo?tak at se pekne uhnizduje :wink:. Uz sem se bala,co se deje,zes nehlasila nove zpravy :slight_smile:
Ja nic,nic necitim,prsa,podbrisek-nic me neboli. Porad nekde hooodne hluboko doufam,ze to vyjdr,ale pak si v dycky vzpomenu na slova embryolozky-ze jen 2pripady rocne se podari,a je mi smutno :frowning2:...testu ve stredu-10.den...ale opar se mi aspon ztraci,tak jedna poz.vec
Tak uzivej a at se tam mimouskovi libi :wink:
21. kvě ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverka.terka Mooc bych nám přála, aby nám to vyšlo....!!!! 2 případy ročně - to je dobré, určitě ještě dva nebyly, protože je květen :slight_smile:, takže to budete vy!!! Já asi nebudu mít ani nervy na to testování... Ufff...
21. kvě ve 20:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veverka.terka omlouvám se že vam vstupuji do konverzace.Jak si to myslela to co říkala emryoložka.Mám to chápat tak že jen 2 IVF ročně se podaří?
21. kvě ve 21:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak 2 IVF s opozdenym ebryjkem. Transfwrovali mi 5.dwn casnou blastocystku,ktera vyvojem odpovidala 4.dni . V kliduuuu,to by byko hodne smutne,kdyby se za rok podarila jen 2IVF...
22. kvě v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veverka.terka no právě se mi to zdálo hodně málo tak mě to trochu vystrašilo
22. kvě v 09:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes 7.den po ET a uz sem zacala spinit...na MS docela brzy,tak sem docela zmatena.
22. kvě ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverka.terka ja taky špinila od 5 do 8 dne :slight_smile:) a těhu jsem byla:slight_smile: pry nejspíš nidace mi bylo řečeno
22. kvě ve 20:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@veverka.terka Držím moc palce ať je to nidace. Já jsem tredi den od Ket a uz mam nervy v kyblu. Drz se ....
22. kvě ve 21:49  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bohuzel krvaceni se rozjizdi,TT uplne bily :cry:
23. kvě v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonaat drz se,sou to desny nervy...
23. kvě v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veverka.terka To jsou nervy! Člověk ani nemusí sledovat horory. Posílám aspoň na dálku objetí. Držím palce.
23. kvě v 08:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonaat Taky držím palušky!!! Taky jsem třetí den, ale od ET.
23. kvě v 09:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomik1234 a jak se citis? To je super, ze jsme talhle stejne. Kdy budes testovat? Ja pochybuju , ze to vydržím do neděle ..... :-P
23. kvě v 19:14  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverka.terka.... Ano nervy jsou to sileny. Hlavne me nic nepicha, ze by se zakousavalo emryo. Proste nic. Necitim se tehotne a v hloubi duše to vím. I na tebe myslim kažou chvíli, moc ti preju aby vse bylo ok.
23. kvě v 19:18  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím vám palce ať to klapne.Taky bych už chtěla mít po ....
23. kvě ve 21:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak za sebe moc Dekuji. A v jake jsi ted fazi?
23. kvě ve 22:16  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dnes 14 den píchání Diphereline a 4 den píchání Merional zítra ráno jdu na krev a ultrazvuk
23. kvě ve 22:30  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Tak super. To už se za chvili dočkáš. Ale ty nervy ti nepriju. I kdyz delam navenek ze nic.....myslim na to kudy chodim. Jen to nildo nevi, ze nemyslim na nic jinyho a ja si pripadam jak blázen.
23. kvě ve 22:34  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonaat no tak to se mám na co těšit aspoň že semka můžeme psát pocity.... Taky jsme to zatím nikomu neříkali ...
23. kvě ve 22:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Tak u nas to vi spoustu lidi, ale nikdo nevi co jsem za magora co je od začátku presvedceny, ze to zase nevyšlo :wink: A citis se dobře po hormonech? Ja na sove nepozorovala nic kromě extremne rychlyho nárůstu vahy
@zabbkakvak
23. kvě ve 22:42  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Když se povede tak to řekne ale teď nemám nervy ještě odpovídat nedočkavím zvědavcům.Po hormonech dobrý akorad trda se mě objevilo dost akné . Mám celkem strach s odběru jak to probíhá?
24. kvě v 06:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Uplne v klidu. Rano te prijmou, ulozi na pokoj, prijde anesteziolog na pokec :wink: pak jdes na sal a pak se probudis a jsi na pokoji a je to. Dve hodky polezis a jdes domu. Takze vážně neni ceho se bat......
24. kvě v 06:57  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonaat jj díkec tak snad to bude ok.Uklidnila jsi ale nervozita bude porad nikdy mě nic nebylo takže ležet někde na pokoji a nějaký zákrok je pro me novinka :-O
24. kvě v 07:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pečlivém vás sledují a moc všem držím palusky. Nějak ten čas hrozne letí když si uvědomím ze jsem loni touhle dobou začala taky s Dlouhým protokolem a dneska se mi v břichu hemží malý vetřelec.

@zabbkakvak akné se mi po hormon ech taky hodně udělalo, ale pak to ustoupilo. Největší problém jsem mela s váhou. Přibrala jsem 8 kilo. Jo a taky mi začaly hrozne padat vlasy. Odběr je asi jak u koho. U mě probihal v nejlepším pořádku. Měla jsem 34 vajíček. Na 20 minut se prospis, po odběru bolelo trochu břicho a to jsem mela před sebou 200 km domů autem. Hrozil mi OHSS ale naštěstí jsem začala hnedka v den odběru brát sušenou bílkovinu a pít 4 litry vody denne a zvládlo se to.

Moc na vás všechny myslím a držet se
24. kvě v 07:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek