Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tomik1234
24. kvě 2016

@ilonaat 🙂, já bych snad radši netestovala vůbec 🙂, já se bojím. Já měla tentokrát malou úrodu, tak už mě ani bříško nebolí a už se i zmenšuje. Ještě předevčírem jsem ho měla jako balón, aspoň takový pseudopocit těhule. Ty chceš testovat v neděli?

tomik1234
24. kvě 2016

@veverka.terka Teriii tak jak, přestalo to? Na MS ještě přece brzo... Moooc na tebe myslím.

zabbkakvak
24. kvě 2016

@zirafka1988 tak to gratulka k mimču.Snad tě budem všichni následovat 🙂 jsi hodná že nás tak sleduješ .. Teď jsem byla na ultrazvuku tak pomalu se tam něco tvoří 😉

ilonaat
24. kvě 2016

@zirafka1988 Ty blaho. 34 vajíček. Je super, ze máš takto pozitivni konec. Ja jsem dneska paty den po KET a uz jsem to nevydržela a testla. Samozřejme sněhobilo. Ale to bude i desátý den. Tak nejak to citim.
Tak na sebe a malyho vetřelce davej pozor a preju ti, at je vse v nejlepsim pořádku 😉

ilonaat
24. kvě 2016

@tomik1234 Ja to nevydržela a testla jsem dneska. No samozrejne nic. Ani duch. Tak priste v nedeli. V sobotu bych to mela dostat tak uvidíme Taky BT přestanu měřit. Uz na to nemam nervy a vzdavam to.

tomik1234
24. kvě 2016

@ilonaat Ale ty jsi tetka, pátý den je brzo, leda by ti snad zavedli už blastocystu v nějakém pokročilém stavu další proměny 🙂. Ale jinak s těmi nervama jsme na tom stejně. Já si je raději ani nekoupila ještě ať mne to ani nemotivuje něco zkoušet.

ilonaat
24. kvě 2016

@tomik1234 ha haaaa....ja vim. Ja mela testy dva, tak jsem si rekla, ze jeden vyplacam. Takze fakt lepsi doma nemit. Tak ja to ted snad vydrzim. Ale proste mam blby pocit. Ja se snad asi zblaznim. Tohle nemuzu ani pritelovi rict pac ten me zabije :-P i

tomik1234
24. kvě 2016

@ilonaat Ale určitě nezabije, maximálně se spolu zasmějete. Ale fakt je asi brzo ještě. Ale co dělat v mezičase to fakt nevím... :(, sama nevím, jak popohnat čas 🙂

ilonaat
24. kvě 2016

@tomik1234 Tak jeste pet dni. To uz vydrzime. Ja uz asi jo. Dneska jsem to zkusila., tak bych si mohla dat pokoj :-P Kdy teda bides testovat ty?

tomik1234
24. kvě 2016

@ilonaat Já ti vlastně ani nevím, ale tento týden mám v plánu vydržet. Já bych vydržela možná i do prvního, pokud se něco nevyvrbí dříve.

jawuna
24. kvě 2016

@ilonaat a co bys tam za 5 dní chtěla vidět? 😀 ty si šiška

zirafka1988
24. kvě 2016

@zabbkakvak tak ať se pěkně tvoří dál 😉

@ilonaat 34 bylo sice dost ale do konecne fáze ze dostalo 7. Takže taky Velké ztráty no a jelikož jsme do Heliosu začali chodit hlavně kvůli mě srdeční vadě aby to naše deti neměly tak nakonec nám zbyla 4 embrya. Takže 3 zdravé Máme ještě u ledu 🙂 jinak 5 den testování je fakt brzy. Já testovala nejdříve 10 den a to tam byl opravdu jen pidi dušik. Ale zase jak jsem začala tak jsem pak jela dvakrát denne až dokud mu to nepotvrdila doktorka. Tolik vyhozenych peněz ta testy. No nějak jsem tomu prostě nechtěla věřit. 😀

barisej
24. kvě 2016

holky kolik stoji v heliosu ted merional???? děkuji

ilonaat
24. kvě 2016

@jawuna ha haaaa....ja vim. Chtela jsem videt aspon ducha 😉 No misim pockat na vecer. Jednoho mame na pude :-P
@zirafka1988 to je skvělý, ze se ti povedlo hned takhle napoprvy. Zavidim, ale samozrejme v dobrem..... 😉

@tomik1234 te obdivuju, ze jsi tak v klidu. Ja do prvniho asi umřu :-P

Ale trosku jste me holky uklidnily, za paty den tam nic neuvidim. To jsem A muzu si dalsich pet dni v klidu nervit 😉 .

zabbkakvak
24. kvě 2016

@barisej já dnes platila 700 za 10 lahviček

zabbkakvak
24. kvě 2016

@zirafka1988 tak jsem tam volala jak dopadla krav a ultrazvuk a zvyšují dávku Merionalu na 4 prášky 1roztok a v sobotu tam zas jdu

barisej
24. kvě 2016

@zabbkakvak ale to vam hradi pojistovna neco ja uz platim vse

zabbkakvak
24. kvě 2016

@barisej jo jo zatím ještě něco hradí.

ilonaat
24. kvě 2016

@barisej myslim ze uz jsem ti to tady jednou odpovidala. 😉 Platili jsme 360 korun za jednu...... 😉

barisej
24. kvě 2016

@ilonaat ano prave že mě leky stojí 9660kč i spolu učas pojištovny

ilonaat
24. kvě 2016

@barisej To je podle toho kolik mas davek navic. My jsme za leky dali asi 5000 nebo vic...ted presne nevim. A moc jsem to ted nepochopila 😉

barisej
24. kvě 2016

@ilonaat no merional na pojistovnu doplatek 2100kč a od 31 krabičky platim plnou cenu a to je 360kč a postřebuji je 21krabicek celkem to dela i z pojištovnou 9660kc

ilonaat
24. kvě 2016

@barisej No holt asi potřebuješ vetsi davky. My jsme jich bez pojistovny nepotrebovali tolik. A jeste nam vraceli....

veverka.terka
25. kvě 2016

@tomik1234 ahojky,tak dnes jeste kontrolni TT a opet nic a MS se dnes v noci rozjela i se zvysenejma davkama Utrogestanu 😢 tak v patek ukoncim dalsi etapu a trapeni.
Drzim ti mc pesti,at vam to vyjde,myslim na tebe!

tomik1234
25. kvě 2016

@veverka.terka Ach jo to je trápeníčko! V pátek máš jít na krev? Kdyby tahle etapa nevyšla, tak ta další 100 % vyjde!!! Však ani přirozeně není tak jednoduché naplánovat rozestup sourozenců. Třeba chce mrnousek o nějaký měsíc starší ségru 🙂!!! Moc moc na tebe myslím.

tomik1234
27. kvě 2016

@veverka.terka Myslím na Tebe!!!!

veverka.terka
27. kvě 2016

Tak rano krev v heliosu,MS v plnym proudu,ukoncena PN a v pondeli nastup zpwt do prace. Pozadala sem o dokumentaci v heliosu,tak mi delaji do 14dni vypis za 170,- a casem pujdem zkusit stesti naposledy jinam. Drzte se holky,je tob oj!
@tomik1234 taky na tebe moc myslim,drz se a cekam jen dobre zpravy 😉

tomik1234
27. kvě 2016

@veverka.terka Je to boj! :( Ale tak nějak vnitřně cítím, že to u vás dopadne určitě dobře. Zkuste to ještě jednou, změna prostředí, jiný způsob stimulace, tříměsíční pauza přinesou určitě svoje ovoce 🙂 🙂 🙂. Udělejte si pohodičku, manžela zásobuj zdravýma věcma 🙂, měj moc krásné léto!!! A na podzim pro sourozenečka 🙂.

ilonaat
27. kvě 2016

Ahoj holky.....Tak jsem dneska zacala špinit. Opět mi to bylo jasne tak nejak, ze to nevyjde. Asi uz zesilim.

@veverka.terka je mi to moc lito.....ale jednou se urcite dočkáme vsechny. Drz se ......

zabbkakvak
28. kvě 2016

@ilonaat jjj to mě mrzí :-O ten osud nás ale zkouší co vydržíme.Určitě se dočkáš a příště už to vyjde.