Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
27. čer 2016

@zabbkakvak Takze prece....je mi to moc lito. My jsme ted transfer odložili. Mela jsem nizkou sliznici s tim, ze jsem mela menses dvakrat do mesice. Cely rozhozeny cyklus. Takze ted pockam na mrchu a objednám se. Je mi lito, že nemáš mrazacky. To je pech. Příští cyklus urcite bide úspěšný. .....drž se :-/

zabbkakvak
27. čer 2016

@ilonaat jo je to na prd že musíme tak dlouho čekat na další pokus doufám že příště budou i na zmrazení pro jistotu.M uším se s toho oklepat a dát se zas do boje.21.7 jdeme k Texlovi tak jsem zvědavá co řekne a jaky vymyslí další postup.Budu na tebe myslet a dávej o sobě vědět.

tomik1234
27. čer 2016

@zabbkakvak Ach ne :(, to je mi moc líto. Nevím, jak povzbudit. Mě pomohl Texl, a jeho přístup, věřím že tomu tak bude i u vás 🙂 a tentokrát vymyslí něco jiného nebo navrhne ještě nějaké další vyšetření. Posílám moc sil. Já jdu na další konzultaci příští týden, poslední ivf plánujeme na podzim 🙂.

wendissek
27. čer 2016

@zabbkakvak zlaticko to je mi líto u nás je to to stejný měli jsme jen jedno a to začalo ted odcházet takže vše znovu kdy si měla stimulaci ? My jsem k texlovi 12.7 a doufám ze žádném znovu může se po třech měsících a já začínala 1 dubna takže to akorát bude

zabbkakvak
27. čer 2016

@tomik1234 moc děkuji taky věřím že Texlik něco vymyslí.To 3 měsíční čekání mě trochu štve ale to uteče.Tak pak písni jak dopadla konzultace a na podzim budu držet palce(proč poslední to už bude 4té?)

zabbkakvak
27. čer 2016

@wendissek tak máš taky smutné období to je strašný.Na odběru vajicek jsem byla 2.6 tak to vychází na září ze by jsme mohli znovu začít uvidíme co nám řekne Texl toho 21.7.Taky potom informujte co ti Texl řekl a jestli do toho teda půjdete

wendissek
27. čer 2016

Já začínala stimulovat od 1.4 takže to vychází a já jsem rozhodla chceme začít hned toho 12 penizky jsou na to nasetreny a co vim tak už se znovu nebude dělat vyšetření tak nemáme problém ach jo to je na prd me czivote nenapadlo ze ve 23 budu mít za sebou dvě zt z přirozeného tehu a pak nevydařené ivf

ilonaat
27. čer 2016

Holky.....jaké mate zkušenosti s pani Dr.Filkovou? Me ted v neděli opět přesvědčila, že si nesedneme. Už monzultace s ni byla Dešná a ted na ultrazvuku mimo jiné se ji ptám, jestli by v tom neúspěchu nemohlo něco byt a ona mi arogantne zady ke me odpověděla "Já vam to jako z oci nevykoukam" a tim to haslo. Nehlede na to, že me cpala do dalšího transferu i kdyz mám rozhozeny cyklus, menses dvakrat v mesici a sliznici 5mm a nestandartne vypadajici.....Jako mam dost. Nechci ji potkávat. ....

cayene
27. čer 2016

S Filkovou jen ty nejhorší zkušenosti. Nesedí mi ani lidsky ani jako lékařka. Zdrbala mi 2 transfery kvůli špatně změřené sliznici a transfer od ní už nechci nikdy zažít. O jejích kvalitách silně pochybuju, nemám k ní vůbec důvěru.

lenusaak
27. čer 2016

@cayene souhlas🙂 s transfery díky bohu zkušenost nemám, ale s prvními konzultacemi a rannimi UZV ano. Postradam individuální přístup, lidsky pristup a empatii. V takhle citlivé oblasti kor...

wendissek
28. čer 2016

Já ji taky nemusím mrlansrm ji jen ráno na utz a stacilo me to žádný míli lidsky pristup

ilonaat
28. čer 2016

Takze to tak nevidim jen ja. Potom nechápu, proc si tam Texl takovouhle protivku arogantni drží. Pochybuju, ze by o tom nevedel, ze je k nicemu. O kvalitach pochybuju taky. Uz jen proto ze by mi klidne delala transfer v rozhozenem cyklu. Prachy taky nejsou vsechno. Mam sto chuti napsat na ni recenzi na Helios. Vubec me nebavi tam chodit a misto těšení se si uz den předtím rikat "jen at tam neni ona" ..... Nehlede na to, ze myho pritele se v cekarne, kdyz jsem byla na wc zeptala "a vy jste tady proc"? Sedel v cekarne sice sam, ale kupovat zeleninu tam asi neprisel :-/

tomik1234
28. čer 2016

@zabbkakvak Jjj čtvrté 🙂. První IVF chlapeček, letos dva - první ani jedno embryjko, druhé jedno embryjko :(.

tomik1234
28. čer 2016

@ilonaat Co ti na to napsat...Taky mi nesedla a bohužel se obávám, že není způsob, jak se jí vyhnout :(.

zabbkakvak
28. čer 2016

@ilonaat no taky nejsem nadšená když tam byla ona a to jsem jí měla na ultrazvuk pořad kromě 1 kdy byl Texlik.Nastesti ET dělal Texlik ale bohužel špatný konec.

lenusaak
28. čer 2016

@ilonaat ja psala hodnoceni na ni na známy lekař 🙂 takovyhle dontori tam nemaji co delat....a potom po transferech chodi e- mail s doraznikem o spokojenosti..tam se clovek muze taky rozepsat.

ilonaat
28. čer 2016

@lenusaak Fakt? Takze taky nejakej problém s ni? Ja jsem ted ten nas problem chtela probrat s doktorem, no byla tam jen ona, tak jsem samozrejme nezjistila nic. Jednou ji to reknu, ze je desna. Nechapu v tomto texla......
Mas odkaz na tu recenzi? Nebo to najdu? Dotaznik mi prisel dvakrat, ale pochybuji ze to čtou. ....

jankadvor
28. čer 2016

@ilonaat Po neúspěšném transferu (ET), kdy se několikrát (no dobře cca 3-4krát) snažila mi embrijko dostat na místo a bez úspěchu až na ten poslední pokus, jsem vše řekla Texlovi, a od té doby chci jen jeho. S ním jsem měla neúspěšný KET, ale bylo to hned napodruhé, kdy věděl hned co má dělat a nezmatkoval.

ilonaat
28. čer 2016

@jankadvor Jako ze se tam nemohli trefit? S tim ja zkusenost nemam. Jen me minule rozesmala enryolozka a myslim ze proto se to nepovedlo. Na ultrazvuku jsem misto tecky mela rozmazanou caru. Takze kdi vi pro se embryo nechytlo...Ja ji u transferu taky nechci. Proste to reknu ze na transfer nechci ji......

lenusaak
28. čer 2016

@ilonaat mnne texlik na uzv pred KET řikal koho chci na transfer. Chtela jsem jeho, tak on že ok at mu v ten den koordinatorky zavolaji😊 a byl tam 🙂

wendissek
28. čer 2016

@lenusaak já ho mela taky taky jsem se s nim domlouvala ze chci jeho

wendissek
28. čer 2016

No a já dnes byla 12 den na krvi a samozdrejme negativní tonse dalo čekat když sem v sobotu a v nedelinkrvacela takže vzduchu do druhého ivf

ilonaat
28. čer 2016

@lenusaak
@wendissek Taky mu to u ultrazvuku reknu, ze chci jeho, protoze ona he desna a vsichni si na ni stěžují. A jestli tam bude ona tak to pak reknu koordinatorkam

ilonaat
28. čer 2016

@wendissek Tak to me moc mrzi. Drz se. Jednou se vsechny urcite dockame....

doubravka62
28. čer 2016

@wendissek i ja jsem dnes 12 den a taky negativni ☹ ale jdeme do tretiho pokusu.Urcite se dockame musime verit

lenusaak
28. čer 2016

@wendissek Vendi ach jo..to me mrzi☹ ke to des kolik tech neuspechu je..

wendissek
28. čer 2016

Holky děkuji moc my se nevzdavame 12 července máme u tesla ko zultaciba rovnou chci začít znovu
@doubravka62
@doubravka62

wendissek
28. čer 2016

Holky děkuji moc my se nevzdavame 12 července máme u tesla ko zultaciba rovnou chci začít znovu
@doubravka62 vy už taky nemáte mzaracky my měli jen jedno

wendissek
28. čer 2016

Na emiminu kde jsem ve skupince Helios tak je tam kočka která se snažila 17 der píše ted o tom i knížku jak se k ni chovali v jiných centrech atd az v heliosu ji pomohly už se těšil az ji vydá měla za sebou asi 10 potratu