Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

doubravka62
28. čer 2016

@wendissek mame 8 mrazacku mela jsem 33vajicek ale nechaly sme jen 10 a vsech 10 se chytlo,ted uz mame jen tech 8.Preji ti hodne moc stesticka a drzim palce at vse dopadne dobre

wendissek
29. čer 2016

@doubravka62 tak to mas dobry snad ted u druhého ivf nějaký mrazacky mit budeme

jankadvor
29. čer 2016

@ilonaat Nešlo o trefení se, ale o překážku, kterou jsem tam měla. Tu narozdíl od ní, Texl parádně zvládnul 🙂

anitaaaaa
30. čer 2016

Holky jak to tu pročítám o té Filkové nedá mi to sem napsat, dělala mi totiž můj 1. a hned úspěšný transfer. Poprvé jsem ji viděla se usmát a to jsem byla na transferu v neděli a dostala se na mě řada až o půl 2 odpoledne odcházela jsem z tama zadním vchodem jako poslední pacientka. A byla úplně v pohodě transfer mi vyšel. Zažila jsem ji i u ranního ultrazvuku a to je fakt že to byl děs a hrůza.

tomik1234
30. čer 2016

@anitaaaaa Hlavně že to vyšlo 🙂!

petra_r_
30. čer 2016

Holky, vy jste mě úplně vyděsily, my k Filkové jdeme zítra poprvé s manželem :(

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ Neboooj, rikej si, že nezalezi na ni, ale na laboratoří 🙂. A pocitej s tim,ze na manzela se celou dobu pravděpodobně ani nepodiva. Bude mluvit na tebe, jako bys tam byla sama....

petra_r_
30. čer 2016

@ilonaat achjo, jsem z toho uplne spatna a smutna. Nechapu, proc v takovych centrech delaji takovi lide. No mam zadanku i pro manzela na spermio, tak snad s nim bude mluvit ne???

ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ No na soermio si ho převezmou z laboratoře. ....ale vazne si z toho nic nedělej. Ona prostě takova je. Ale třeba vas prijemne prekvapi. Hlavne psím te žádnéj stres 🙂 a potom dej vědět. ....

petra_r_
30. čer 2016

@ilonaat jo dam, jsme uz z toho oba tak nervozni, ze jsme se jeste porafali, a to je teprve zacatek. No, tak snad to bude vse v poradku. Nejhorsi je, ze po operaci stitne zlazy jsem desny urvanec, jen na me nekdo hukne a uz bulim.. jeee to bude ostuda

ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ Ježíš, ja te nechtela vystrašit a uz vubec, abyste se hadali doma. Jak rikam, treba prekvapi. Muj pritel z ni mel spatny pocit, ale taky jsme to prezili. Nejdete tam proto, abyste s pani super doktorkou byli kámoši, ale aby vam Helios, tedy Texl pomohl. Na ni se vyprdni. Je tam jen loutka. Vse ma pod dohledem nastesti Texl.....

petra_r_
30. čer 2016

@ilonaat Jj, jasný, já to chápu, asi je to všechno dohromady, snažení, potom špatné zprávy, ted ty recenze, strach z neznámého, Zítra dám vědět, jestli mě nezakousla hned mezi dveřmi 😀

ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ Zakousni ji prvni. Ha haaaaaaa. Neboj se nic. Je to v pohode 🙂

petra_r_
30. čer 2016

@ilonaat Děkuji za podporu a jak jsi na tom ty??

ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ Ted mame pauzu po transferu a jednom KET. Mame jeste 4 mrazaky a az dostanu menses se objednám a pujdemena druhy KET

petra_r_
30. čer 2016

@ilonaat Tak moooc držím ať to vyjde🙂 Já jsem sama zvědavá, co mi řeknou, jeden doktor tvrdí, že ani Helios není potřeba, druhý mě tam posílá, tak jsem z toho jelen 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@petra_r_ Taky nevime proc se nedaří. Oba jsme v naprostém pořádku. No ale v Heliosu na to ani nepřišli z testu krve. Jine testy nam nedělali. No uvidíme . Jednou se urcite vsechny dočkáme. Vy vite co s vami je?

jankadvor
30. čer 2016

@ilonaat U nás jsme také oba v pořádku. Ale netuším jak moc to ovlivňuje štítná žláza a astma, ale léky beru. 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@jankadvor To taky netuším. Ale kdyz beres léky, tak by to melo byt ok. Ja neberu nic. Neni mi vubec nic. Jen jsem po hormonech ztloustla 10 kilo.

jankadvor
30. čer 2016

@ilonaat To mi povídej. Já po hormonech jsem ze 74kg na 96kg ☹

ilonaat
30. čer 2016

@jankadvor ty blaho....to jsi teda leosi nez ja. Taky jsem zacinala na 74..... cejtim se teda desne. A o to hur, ze se nedari. Kdybych aspon byla tlusta a tehotna. Ale jsem zatim jen tlusta a nastvana. Zrovna v lete vypadam jak vorvan....

jankadvor
30. čer 2016

@ilonaat Jj, já už to nějak přestávám řešit. Pojedeme s psiskama na 14dní na psí tábor, tak tam budu mít pohybu a klidu dostatek 🙂 A kdyžtak začnu po táboře s nějakou dietkou. Hodně mi pomohla Cambridge diet (z 86 kg jsem se dostala na 73Kg) 🙂 Ale ta se nesmí držet v těhotenství. Tak uvidím, hlavní je, že vím, že to jde 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@jankadvor Psi tábor. Závidím. MMůj sen. Když zen nas jedináček se bohužel s ostatnimi psíky nekámoši :-/

jankadvor
30. čer 2016

@ilonaat To znám a na psím táboře se to spoustu pejsků odnaučilo 🙂 Jezdíme pravidelně už cca 6.rok, a úžasné 🙂 I náš útulkáč se změnil 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@jankadvor Máme pitbula a ten to ma v povaze. Nemusi psy, co jsou vetsi než on. Fenky zvladne...... O to vic ale miluje lidi.....

wendissek
30. čer 2016

Holky já mám ze 60 kg 11 ted musím tamakat než pujdm do druhého ivf

wendissek
30. čer 2016

@ilonaat my si v srpnu jedeme při stafbulku takže ani nebudu mít nějak čas na ivf myslet

wendissek
30. čer 2016

Špatně sem to napsala ze mám ze 60 71 kg 11 nahoře

jankadvor
30. čer 2016

@ilonaat Kamoška měla bulíka (psa) a v pohodě, tak nevím 🙂