• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

27. března 2017 
@wendissek vlasy? Fakt? Tak me se jen třepi nehty. To je něco. Vidíš. Az ted mi doslo, ze to muže byt nasledek
19. črc 2016 v 00:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat no to můžeme me šílené padají ale tak ze mám na hlavě půlku mám už vitaminy a stejně nic
19. črc 2016 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek Tak to me mrzi. To me naštěstí nepotkalo, pac i tak tam mam prdlajz. Bych byla holohlava. :wink:
19. črc 2016 v 00:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jestli se v Heliosu plati za operacni vykon? Ceka me hysteroskopie, tak bych rada vedela, jestli si mam nasetrit. Dekuji moc...
19. črc 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenejewel89 já si myslím,že ne,že zaplatíš jen pokoj pokud tam budeš přes noc
19. črc 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenejewel89 Muzu se zeptat, proc ti budou delat hysteroskopii? Ja mam ted pred sebou KET a jestli nevyjde, chtela bych se jich na ni zeptat. Nabidli ti ji sami nebo jak? Dekuji :wink:
19. črc 2016 ve 22:41  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonaat Ja mam za sebou uz jeden nevydareny Ket no a ted mi pak doktor rekl, ze udelame pred dalsim hysteroskopii, aby se videlo, jestli tam jsou srusty nebo tak.;)
20. črc 2016 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenejewel89 Ahojka. Za hysteroskopii jsem nic nedávala, platila jsem jen 500Kč za lůžko :slight_smile:
20. črc 2016 v 10:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenejewel89 Taky mám za sebou HSK. Dělali mi ji kvůli nevydařeným pokusům 3krát IUI, 1krát ET a 1krát KET. Vše včetně histologie bylo v pořádku. Takže zase nevím co je u mě špatně. Asi to nakonec bude ta mrcha štítná žláza, ale netuším co udělat, abych otěhotněla? :frowning2:
20. črc 2016 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor Ono se prostě asi všechno zjistit nedá :unamused:
20. črc 2016 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po nezdařeném ET se hlásím.Zitra máme schůzku s Textem tak jsem zvědavá co řekne.Holky ani nevím jestli jsme dělali imunologii a hematologii zítra se ho zeptam.To se dělá s krve a oboum?
20. črc 2016 ve 22:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak imuno dělali teda aspoň nám ano a hematologie asi ne by sis musela vyžádat u obvodaka at te pošle
20. črc 2016 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek a obojí se dělá s krve?
20. črc 2016 ve 22:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2016 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak to je první nevydařené et a první i ivf?
20. črc 2016 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek jo jo první a bohužel mrazáčky nemáme:disappointed:.Tak vše budem muset od znova.Jsem zvědavá kdy řekne že mužem začít a doufám že teď už se to povede a udrží se.
20. črc 2016 ve 22:36  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak u nás je to to stejný nic víc me už nedodelavali zůstalo jen jedno dobře z 11 a ted začínáme vše znova může se po třech měsících od prvního
20. črc 2016 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vcera jsem byla na transferu a vyzadala si primare Texla on je skvelej mela jsem skvelej pocit doufam ze se uz zadari.Rika ted to uz vyjde nechci vas tu videt dalsi mesic a kdyz ano jen na kontrolu :slight_smile: a pridal mrknuti v tu chvily jsem si byla jista ze to klapne no uvidime to cekani je dicky nejhorsi.
21. črc 2016 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zabbkakvak ja na imuno byla odeslana do Aki v Brně, prino za dojtorkou imunologie na zaklade spatnych vysledku v hormonalnim profili( konkretně ana- protilatky) takze imuno okrajove berou ale pidribne te mzsi odeslat primo na imunologii. Hematoligii oni v Heliosu nedelaji, to zase musiš za hematologem se objednat. Pokud nemas leidenskou mutaci- trombofolii nebo přimo doporučení na hematologické vyšetreni, tak tě nevezmou. Játrombofilii malm, takže na hematologii hlídaná být musim.
21. črc 2016 v 07:48  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jestli mi dají v Heliosu kopie výsledků testů u nich provedených v rámci IVF?? Nebo výpis ze zdravotní karty aspon??? Mám na to nárok? Platí se za to něco?? Přešli jsme nakonec do jiného CARu a ráda bych ty výsledky měla. Děkuju za odpověd a všem přeju hodně štestí :slight_smile:
21. črc 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme mluvili s Texlem a začneme teda znova v září jak přijde mrcha.Tentokrát nám dal krátký st.protokol tak jsem zvědava máte někdo zkušenost s krátkým protokolem?A 2.8 jdeme ještě na genetiku k doktorce Leznarové.Jak probíhá ta genetika? Vůbec nemám představu.Už se na to těším a doufám že na podruhé už to vyjde až dokonce a budou i mrazáčci kdyby náhodou...Tohle září je pro nás doufám radostné 3.9 budeme mít svatbu tak mimčo by bylo krásný svatební dar :slight_smile:
21. črc 2016 v 17:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jennyy12 Myslím si, že je to tvoje karta, tak na ni máš nárok. Podle mě teda....
21. črc 2016 v 18:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes první injekce dipherelinu už mi to ani chybělo od minule:grinning::grinning:
21. črc 2016 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vendy, já měla 1. diph. v úterý - jaký máš protokol a co a kolik pícháš?
21. črc 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dragina mám dlouhý tak jak před třemi měsíci a ted teda budu mít místo merionalu menopur 150 jednotek ze začátku
21. črc 2016 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek aha, tak to já mám krátký :slight_smile: a mrazáčky z minula nemáš?
21. črc 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina me oplodnilo se nam 11 vajíček a zůstalo na konci jen 1 a to se nechytlo
21. črc 2016 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek nooo, co na to napsat, je to opravdu neskutečný boj, kdo nezažil, nepochopí, opatruj se
21. črc 2016 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina ty taky na to se nedá napsat nic ale s tím jsme do toho šly ze SR nemusí pověst na poprvé neboj jak.me tak tobě to vyjde já už si vyzkoušela 2x jaké to je byt tehulka taknted už jen tu roli Maminky
21. črc 2016 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wendissek Ty mě bavíš holka, ale máš recht.S tímto pozitivním přístupem to určitě vše dobře dopadne:slight_smile:
21. črc 2016 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek