• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

4. prosince 2016 
@lenusaak Ale 8tt jsem se citila skvěle a taky jsem machrovala. Srdicko uz byl a bilo, takže spadl obri šutr ze srdce, ze jo. JO! Povedlo se a všechno to hrozny kolem stalo za to :wink: Uzivej si to a nestresuj se. Ale leti to jako blazen. Leti to ze ani nestíhám postrehnout novej a novej tyden :wink:
10. lis v 18:37  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak velikaaaanska gratulace :kissing_heart:...krasnaaaa hodnota :kissing_heart::blush::thumbsup::two_hearts:
10. lis v 19:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek dekujiiii doufám že se budeš opičit :slight_smile: a za pár dní napíšeš taky krásnou hodnotu :wink:
10. lis v 19:05  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak a jakpak se cítíš v 8 tt?
10. lis ve 20:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak začinaji me minimálne bolet prsa a co převládá, tak je nevolnost a unava, to začlo někdy v 7tt. Břiško při vetsi namaze cítím. Jinak dobře. Na kontrolu jdu az v 11tt, je to za strašně dlouho, snad bude vše v pořádku..
10. lis ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak Jooo určitě bude vše ok.Akorad to čekání je fakt strašný.A budeš chodit pořad do heliosu na kontroly?
10. lis ve 21:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak nenee..ono jak je vše v pořádku, tak předávaji do péče gynekologům. Takze se se mnou primar v nedeli uz rozloučil, akorát me jeste objednal k nim na 1.screening:blush: a jak ty se cítíš?
10. lis ve 21:16  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak aha no to je škoda já bych nejraději zůstala tam.Protoze jsem před IVF změnila gynekolozku kvůli dojíždění a nemám sní moc zkušeností :frowning2:V Heliosu se cítím tak nějak v bezpečí . Cítím se zatím tak normálně :wink:
10. lis ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak tak leda se k nim přihlásit na gyndu:blush: oni musi probihat tehotenske poradny..na kazde ko trole te vážit a kontrolovat krev a to ti budou delat gyndaři, tak jedine k nim se pod někoho přihlasit na klasickou gyndu. :blush: ale určo to zmákneš s tou tvou gyndařkou a na ty velky screeningy jdi do Heliosu:blush:
10. lis ve 21:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky ja nevim, sedmy den po KETu za mnou a nic...citim se porad normalne, stejne ...je to divne, ze?
12. lis v 05:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek neni to vůbec divný. Ja jsem necitila nic do 9tt kdy me zacaly bolet prsa. :wink: Zbytecne se nenervuj a nepozoruj. Bude to ok.
12. lis v 07:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek vůbec ne.Nestresuj se.ja to měla taky tak a vidíš to povedlo se.
12. lis v 08:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek taky jsem po ket nic nevnimala jinak, ale pak prsa a nevolnost ale to bylo jako u MS takze do testu krve nic neni ztracene. Jak rika zabka, zbytecne nepozorovat a vsemu nechat volny prubeh, co se ma stat stane se
12. lis v 15:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky tak jsem si všimla že porody budou pěkně po měsících @ilonaat v dubnu,@absintka19 v květnu,@lenusaak červnu a mě to vychází na červenec :grinning:
12. lis v 16:01  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Me taky na 14.7 :wink:
12. lis ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak no vidis, jak jsi pozorna :wink:
12. lis ve 20:48  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja vam holky moc dekuji... Tak uvidim ve stredu :slight_smile:... Vsem vam moc drzim palce :-* ..nooo, ty porody jste tu hezky postupne naplanovaly :joy::joy:
13. lis v 08:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek vydržíš to do krve bez testování jo?Tak doufám že se přidáš s porodem :wink:
13. lis v 08:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@soulen mě na 19.7. budem rodinka červencových já jsem 13teho a manžel 17teho :grinning:
13. lis v 08:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
No, budu se snazit netestovat, nikdy jsem to ovsem nevydrzela.... Ja jsem spise nervozni, ze proste nic, zadne priznaky, zadne spineni...nic...
13. lis v 09:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Samozrejme bych se rada pridala do vasi party porodu :slight_smile:
13. lis v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vydrz
@leoseeeek jako my a pridas se :slight_smile: myslime na tebe
13. lis v 18:38  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek Stále cekám, že sem dáš fotku testu, asi za tebe nevydržím čekat do středy :slight_smile:
13. lis ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@soulen ja se fakt bojiim ...je to pro nas definitivne posledni pokus, tak se fakt drzim :blush:
13. lis ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak ahoj mamino,tak co,jak se mate? Doufam,ze hezky doma odpicivas a jste v poradku..
14. lis ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak ahoj mamino,tak co,jak se mate? Doufam,ze hezky doma odpicivas a jste v poradku..
14. lis ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor ahoj,děkuji za optání.Máme se dobře ve středu jdu na 1ultrazvuk tak se nemůžu dočkat.Kdybych nevěděla s krve že jsem těhotná tak to ani nepoznám.Co ty nového?Už se ti to krátí a budeš mít další pokus před sebou .
14. lis ve 12:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Radus,u nas uplne na hovno,ze to tak musim rict. Si predstav,ze i presto,ze mel manzel katastrofickou morfologii,tak do ivf se v brne slo. Nam se dostaly vysledky nahodou do rukou a u vsech spermii 100%defekt hlavicek. Takze mam chut rvat a kricet,snad chapes. ..
Juu,tak to se tes,budes pirizovat i fotku?.. Casto na tebe myslim a smeju se,jak jsi radila po te narkoze:slight_smile:... Jsem moc rada,ze si to uzivas,vim,ze ty nervy a vse kolem jsou silene... Kdy mas termin?
14. lis ve 13:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor tak to jsem v šoku :-O to jsi mě zaskočila......Nechápu proč to teda neřekli.....no masakr.Haha no ještě že si to nepamatuji po té narkoze tak aspoň máš i pozitivní zážitek :grinning:.Bude to první ultrazvuk to ještě ani srdíčko asi nebude ale fotky budu brát všechny které ochotni udělat :slight_smile:.Termín uprostřed července
14. lis ve 13:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fonamor že vám do toho vstupuju. Jak jste oplodnovali? Normalne nebo ta pomoci metod ICSI? My mame defekt v 91%,hlaviček, proto nám navrhli ICSI jinak je spermio dobry a defekt hlaviček by byl problem pouze u přirozeného oplodňování, jinak na kvalitu embrya a tak, to nemá vbec vliv.
14. lis ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek