Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
10. lis 2016

@lenusaak Ale 8tt jsem se citila skvěle a taky jsem machrovala. Srdicko uz byl a bilo, takže spadl obri šutr ze srdce, ze jo. JO! Povedlo se a všechno to hrozny kolem stalo za to 😉 Uzivej si to a nestresuj se. Ale leti to jako blazen. Leti to ze ani nestíhám postrehnout novej a novej tyden 😉

leoseeeek
10. lis 2016

@zabbkakvak velikaaaanska gratulace 😘...krasnaaaa hodnota 😘😊👍💕

zabbkakvak
10. lis 2016

@leoseeeek dekujiiii doufám že se budeš opičit 🙂 a za pár dní napíšeš taky krásnou hodnotu 😉

zabbkakvak
10. lis 2016

@lenusaak a jakpak se cítíš v 8 tt?

lenusaak
10. lis 2016

@zabbkakvak začinaji me minimálne bolet prsa a co převládá, tak je nevolnost a unava, to začlo někdy v 7tt. Břiško při vetsi namaze cítím. Jinak dobře. Na kontrolu jdu az v 11tt, je to za strašně dlouho, snad bude vše v pořádku..

zabbkakvak
10. lis 2016

@lenusaak Jooo určitě bude vše ok.Akorad to čekání je fakt strašný.A budeš chodit pořad do heliosu na kontroly?

lenusaak
10. lis 2016

@zabbkakvak nenee..ono jak je vše v pořádku, tak předávaji do péče gynekologům. Takze se se mnou primar v nedeli uz rozloučil, akorát me jeste objednal k nim na 1.screening😊 a jak ty se cítíš?

zabbkakvak
10. lis 2016

@lenusaak aha no to je škoda já bych nejraději zůstala tam.Protoze jsem před IVF změnila gynekolozku kvůli dojíždění a nemám sní moc zkušeností ☹V Heliosu se cítím tak nějak v bezpečí . Cítím se zatím tak normálně 😉

lenusaak
10. lis 2016

@zabbkakvak tak leda se k nim přihlásit na gyndu😊 oni musi probihat tehotenske poradny..na kazde ko trole te vážit a kontrolovat krev a to ti budou delat gyndaři, tak jedine k nim se pod někoho přihlasit na klasickou gyndu. 😊 ale určo to zmákneš s tou tvou gyndařkou a na ty velky screeningy jdi do Heliosu😊

leoseeeek
12. lis 2016

Holky ja nevim, sedmy den po KETu za mnou a nic...citim se porad normalne, stejne ...je to divne, ze?

ilonaat
12. lis 2016

@leoseeeek neni to vůbec divný. Ja jsem necitila nic do 9tt kdy me zacaly bolet prsa. 😉 Zbytecne se nenervuj a nepozoruj. Bude to ok.

zabbkakvak
12. lis 2016

@leoseeeek vůbec ne.Nestresuj se.ja to měla taky tak a vidíš to povedlo se.

absintka19
12. lis 2016

@leoseeeek taky jsem po ket nic nevnimala jinak, ale pak prsa a nevolnost ale to bylo jako u MS takze do testu krve nic neni ztracene. Jak rika zabka, zbytecne nepozorovat a vsemu nechat volny prubeh, co se ma stat stane se

zabbkakvak
12. lis 2016

Holky tak jsem si všimla že porody budou pěkně po měsících @ilonaat v dubnu,@absintka19 v květnu,@lenusaak červnu a mě to vychází na červenec 😀

soulen
12. lis 2016

Me taky na 14.7 😉

ilonaat
12. lis 2016

@zabbkakvak no vidis, jak jsi pozorna 😉

leoseeeek
13. lis 2016

Ja vam holky moc dekuji... Tak uvidim ve stredu 🙂... Vsem vam moc drzim palce :-* ..nooo, ty porody jste tu hezky postupne naplanovaly 😂😂

zabbkakvak
13. lis 2016

@leoseeeek vydržíš to do krve bez testování jo?Tak doufám že se přidáš s porodem 😉

zabbkakvak
13. lis 2016

@soulen mě na 19.7. budem rodinka červencových já jsem 13teho a manžel 17teho 😀

leoseeeek
13. lis 2016

No, budu se snazit netestovat, nikdy jsem to ovsem nevydrzela.... Ja jsem spise nervozni, ze proste nic, zadne priznaky, zadne spineni...nic...

leoseeeek
13. lis 2016

Samozrejme bych se rada pridala do vasi party porodu 🙂

absintka19
13. lis 2016

Tak vydrz
@leoseeeek jako my a pridas se 🙂 myslime na tebe

soulen
13. lis 2016

@leoseeeek Stále cekám, že sem dáš fotku testu, asi za tebe nevydržím čekat do středy 🙂

leoseeeek
13. lis 2016

@soulen ja se fakt bojiim ...je to pro nas definitivne posledni pokus, tak se fakt drzim 😊

fonamor
14. lis 2016

@zabbkakvak ahoj mamino,tak co,jak se mate? Doufam,ze hezky doma odpicivas a jste v poradku..

fonamor
14. lis 2016

@zabbkakvak ahoj mamino,tak co,jak se mate? Doufam,ze hezky doma odpicivas a jste v poradku..

zabbkakvak
14. lis 2016

@fonamor ahoj,děkuji za optání.Máme se dobře ve středu jdu na 1ultrazvuk tak se nemůžu dočkat.Kdybych nevěděla s krve že jsem těhotná tak to ani nepoznám.Co ty nového?Už se ti to krátí a budeš mít další pokus před sebou .

fonamor
14. lis 2016

@zabbkakvak Radus,u nas uplne na hovno,ze to tak musim rict. Si predstav,ze i presto,ze mel manzel katastrofickou morfologii,tak do ivf se v brne slo. Nam se dostaly vysledky nahodou do rukou a u vsech spermii 100%defekt hlavicek. Takze mam chut rvat a kricet,snad chapes. ..
Juu,tak to se tes,budes pirizovat i fotku?.. Casto na tebe myslim a smeju se,jak jsi radila po te narkoze🙂... Jsem moc rada,ze si to uzivas,vim,ze ty nervy a vse kolem jsou silene... Kdy mas termin?

zabbkakvak
14. lis 2016

@fonamor tak to jsem v šoku :-O to jsi mě zaskočila......Nechápu proč to teda neřekli.....no masakr.Haha no ještě že si to nepamatuji po té narkoze tak aspoň máš i pozitivní zážitek 😀.Bude to první ultrazvuk to ještě ani srdíčko asi nebude ale fotky budu brát všechny které ochotni udělat 🙂.Termín uprostřed července

lenusaak
14. lis 2016

@fonamor že vám do toho vstupuju. Jak jste oplodnovali? Normalne nebo ta pomoci metod ICSI? My mame defekt v 91%,hlaviček, proto nám navrhli ICSI jinak je spermio dobry a defekt hlaviček by byl problem pouze u přirozeného oplodňování, jinak na kvalitu embrya a tak, to nemá vbec vliv.