Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

fonamor
14. lis 2016

@zabbkakvak tak pekne prosim o 14.7... To je nadherne datum a narodila se i nase mama tak🙂))...to jo,asi bude jen flek na monitoru,ale urco ber,je to pamatka🙂)...

fonamor
14. lis 2016

@lenusaak ahojky,metodou icsi.. Navic je tam i defekt ocasku,i telicek,ja ty odborne nazvy neznam.. Kdyby nam to rekli,tak se rovnou zaridime pul na pul (manzel plus anonymni darce)... Ze sesti iplodnenych se nevyvinulo ani jedno embryo,tudiz k et ani nedoslo..

zabbkakvak
14. lis 2016

@fonamor červenec je super celý já se narodila 13.7 manžel 17.7 a dítko uvidíme kdy bude chtít ven 🙂

lenusaak
14. lis 2016

@fonamor aha to uz nevim jak moc závažny je ten zbytek. My resili jen ty hlavičky a to nám rikali, že nevadi u IVF. Důležite je prý to jadro DNA spermie, to pry opusti tu spermii a to se spojuje s vajickem nasim a dělí se pak. ten zbytek spermie se rozpadne. To mě mrzi teda, že nedopadlo ani jedno😞 co dál, řekli vám? Budete muset jit do dárce?

wendissek
14. lis 2016

@fonamor take mame do dalšího ivf doporučeno pul na pul

fonamor
14. lis 2016

@lenusaak Nam ted v Pze rekli,ze nejlepsi bude jit pul napul do anonymniho darce. Je to nas posledni pokus z casti hrazeny pojistovnou,taj uz z toho musime vydrindat co nejvice..

fonamor
14. lis 2016

@wendissek nam to doporucili take.. Kdy planujete dalsi pokus?

wendissek
14. lis 2016

@fonamor az v létě ted mam po dvou nevadarenych ivf a opravdu si potřebují odpocnout a nechci zase hned do sebe lafovat hormony texl nam ale říkala ze do.léta se mame snažit sami ze zázraky se ději a pokud ne tak pul.na pul nemáme žádný problém jen nam vždy zůstane jedno embryo prý může byt někdy na vine skryta genetika

fonamor
14. lis 2016

@wendissek to je pravda,zazraky se opravdu deji a znam holky,co opravdu nejakym zazrakem otehotnely,ikdyz dle lekaru to bylo nemozne🙂...urcite se zadari,at tak nebo tak,jednou se vsechny dockame...

wendissek
14. lis 2016

@fonamor já už dvakrát těhotná byla přirozené jen to vždy nedopadlo proto nam dal texl čas do léta zase sami

wendissek
14. lis 2016

@fonamor a ty chceš hot do toho dalšího hned nebo taky nějaká pauza

leila01
14. lis 2016

Holky je tu někdo kdo měl cyklus s darovsnxmi vajíčky v heliosu?

fonamor
14. lis 2016

@wendissek tak to me moc mrzi,ze vam to uz dvakrat nevyslo... Ja jsem zatim mezi jednotlivymi ivf mela rok pauzu,ale je mi uz 36 a dalsi takovy luxus si nemohu dovolit. Navic nechceme zustat u jedinacka,takze potrebujem pritlacit na pilu🙂

wendissek
14. lis 2016

@fonamor me je 24 takže ještě čas porad je ale po tech dvou potratech mam za sebou i dvě nevydařené ivf a ted opravdu aspoň pul roku pauzu potrebuju

zabbkakvak
15. lis 2016

@leoseeeek tak jak je? Vydržela jsi netestovat? Zítra písní jak jsi dopadla.Ja se těším že zítra poprvé uvidím prcka 🙂

leoseeeek
15. lis 2016

@zabbkakvak...noooo, fakt jsem vydrzela 🙂 , ikdyz man doma test 🙂)) ... Fakt jsem se bala. Takze zitra uvidim. Mooooc dekuji, ze na me myslis :-*

zabbkakvak
15. lis 2016

@leoseeeek tak to jsi dobrá že jsi vydržela.Určo zítra uslyšíš jen dobre zprávy.

leoseeeek
15. lis 2016

@zabbkakvak jo no, dobraaaa 🙂 🙂 ...nehty okousaneeee 🙂 🙂

lenusaak
15. lis 2016

@leoseeeek
@zabbkakvak holky zítra přeju jen a jen dobré zpravy!!! Budu držet palce!!

leoseeeek
15. lis 2016

@lenusaak dekujiiii😊

zabbkakvak
15. lis 2016

@lenusaak dííííkec věřím že bude vše OK 😉

ilonaat
15. lis 2016

@leoseeeek ty jsi borec. Tesim se, ze se k nam zitra přidáš 😉
@zabbkakvak a od tebe cekam fotecku. Těším se 🙂

zabbkakvak
16. lis 2016

Holky tak vám představuji našeho prcka 🙂 jsem v 5 týdnů 30.11 jdu zas na ultrazvuk už aby to bylo 😉

fonamor
16. lis 2016

@zabbkakvak mooooc gratuluju krasny flek🙂)))... Jak se citis? Nevolnosti,caste moceni zatim nic?

zabbkakvak
16. lis 2016

@fonamor právě že nic tak jsem ráda že jsem prcka dnes viděla nějak tomu pořad nemůžu uvěřit když nejsou žádné příznaky.Jinak dnes tam byla samá těhulka skoro každá odcházela s fotkou

lenusaak
16. lis 2016

@zabbkakvak chytly jsme šťastnou vlnu😊 gratuluju, krasný váček, priste uz bude mimik a srdíčko😊

zabbkakvak
16. lis 2016

@lenusaak Děkujiiiiii .Jjjj jsem ráda že jsem v té vlně 🙂 už se těším na příště 😉

ilonaat
16. lis 2016

@zabbkakvak Nadhera. Mam z tebe velkou radost. 🙂♡♡♡Moc si to uzivej.....
A jakpak dopadla @leoseeeek ?

zabbkakvak
16. lis 2016

@ilonaat děkuji jsi hodná ...jj užívám až teď tomu začínám věřit 🙂.Taky by mě zajímalo jak dopadla @leoseeeek?

leoseeeek
16. lis 2016

@zabbkakvak velikaaaanska gratulace 💗😘