• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

7. prosince 2016 
@zabbkakvak tak pekne prosim o 14.7... To je nadherne datum a narodila se i nase mama tak:slight_smile:))...to jo,asi bude jen flek na monitoru,ale urco ber,je to pamatka:slight_smile:)...
14. lis ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak ahojky,metodou icsi.. Navic je tam i defekt ocasku,i telicek,ja ty odborne nazvy neznam.. Kdyby nam to rekli,tak se rovnou zaridime pul na pul (manzel plus anonymni darce)... Ze sesti iplodnenych se nevyvinulo ani jedno embryo,tudiz k et ani nedoslo..
14. lis ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor červenec je super celý já se narodila 13.7 manžel 17.7 a dítko uvidíme kdy bude chtít ven :slight_smile:
14. lis ve 13:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fonamor aha to uz nevim jak moc závažny je ten zbytek. My resili jen ty hlavičky a to nám rikali, že nevadi u IVF. Důležite je prý to jadro DNA spermie, to pry opusti tu spermii a to se spojuje s vajickem nasim a dělí se pak. ten zbytek spermie se rozpadne. To mě mrzi teda, že nedopadlo ani jedno:disappointed: co dál, řekli vám? Budete muset jit do dárce?
14. lis ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fonamor take mame do dalšího ivf doporučeno pul na pul
14. lis ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak Nam ted v Pze rekli,ze nejlepsi bude jit pul napul do anonymniho darce. Je to nas posledni pokus z casti hrazeny pojistovnou,taj uz z toho musime vydrindat co nejvice..
14. lis v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendissek nam to doporucili take.. Kdy planujete dalsi pokus?
14. lis v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor az v létě ted mam po dvou nevadarenych ivf a opravdu si potřebují odpocnout a nechci zase hned do sebe lafovat hormony texl nam ale říkala ze do.léta se mame snažit sami ze zázraky se ději a pokud ne tak pul.na pul nemáme žádný problém jen nam vždy zůstane jedno embryo prý může byt někdy na vine skryta genetika
14. lis v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendissek to je pravda,zazraky se opravdu deji a znam holky,co opravdu nejakym zazrakem otehotnely,ikdyz dle lekaru to bylo nemozne:slight_smile:...urcite se zadari,at tak nebo tak,jednou se vsechny dockame...
14. lis v 15:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fonamor já už dvakrát těhotná byla přirozené jen to vždy nedopadlo proto nam dal texl čas do léta zase sami
14. lis v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor a ty chceš hot do toho dalšího hned nebo taky nějaká pauza
14. lis v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je tu někdo kdo měl cyklus s darovsnxmi vajíčky v heliosu?
14. lis v 16:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendissek tak to me moc mrzi,ze vam to uz dvakrat nevyslo... Ja jsem zatim mezi jednotlivymi ivf mela rok pauzu,ale je mi uz 36 a dalsi takovy luxus si nemohu dovolit. Navic nechceme zustat u jedinacka,takze potrebujem pritlacit na pilu:slight_smile:
14. lis v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor me je 24 takže ještě čas porad je ale po tech dvou potratech mam za sebou i dvě nevydařené ivf a ted opravdu aspoň pul roku pauzu potrebuju
14. lis ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek tak jak je? Vydržela jsi netestovat? Zítra písní jak jsi dopadla.Ja se těším že zítra poprvé uvidím prcka :slight_smile:
15. lis v 16:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak...noooo, fakt jsem vydrzela :slight_smile: , ikdyz man doma test :slight_smile:)) ... Fakt jsem se bala. Takze zitra uvidim. Mooooc dekuji, ze na me myslis :-*
15. lis v 17:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek tak to jsi dobrá že jsi vydržela.Určo zítra uslyšíš jen dobre zprávy.
15. lis v 18:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak jo no, dobraaaa :slight_smile: :slight_smile: ...nehty okousaneeee :slight_smile: :slight_smile:
15. lis v 18:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@leoseeeek
@zabbkakvak holky zítra přeju jen a jen dobré zpravy!!! Budu držet palce!!
15. lis v 19:38  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenusaak dekujiiii:blush:
15. lis v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak dííííkec věřím že bude vše OK :wink:
15. lis ve 20:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek ty jsi borec. Tesim se, ze se k nam zitra přidáš :wink:
@zabbkakvak a od tebe cekam fotecku. Těším se :slight_smile:
16. lis v 00:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak vám představuji našeho prcka :slight_smile: jsem v 5 týdnů 30.11 jdu zas na ultrazvuk už aby to bylo :wink:
16. lis v 09:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@zabbkakvak mooooc gratuluju krasny flek:slight_smile:)))... Jak se citis? Nevolnosti,caste moceni zatim nic?
16. lis v 11:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor právě že nic tak jsem ráda že jsem prcka dnes viděla nějak tomu pořad nemůžu uvěřit když nejsou žádné příznaky.Jinak dnes tam byla samá těhulka skoro každá odcházela s fotkou
16. lis v 11:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak chytly jsme šťastnou vlnu:blush: gratuluju, krasný váček, priste uz bude mimik a srdíčko:blush:
16. lis v 15:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak Děkujiiiiii .Jjjj jsem ráda že jsem v té vlně :slight_smile: už se těším na příště :wink:
16. lis v 15:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Nadhera. Mam z tebe velkou radost. :slight_smile:♡♡♡Moc si to uzivej.....
A jakpak dopadla @leoseeeek ?
16. lis v 16:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonaat děkuji jsi hodná ...jj užívám až teď tomu začínám věřit :slight_smile:.Taky by mě zajímalo jak dopadla @leoseeeek?
16. lis v 16:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak velikaaaanska gratulace :heartpulse::kissing_heart:
16. lis v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek