• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

7. prosince 2016 
@lenusaak to je super :slight_smile: mám radost,opatrujte se :slight_smile:
22. lis v 11:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak super, velka gratulace ke karticce :slight_smile:
@ana1bela my presli jen v ramci Brna z Obilneho trhu kde jsme meli 16 embryi a ani jedno neprezilo rozmrazovani. V Heliosu na poprve prvni ditko, napodruhe druhe ditko :wink:

Jinak u me vse jak u prvni cacory, je mi zke uplne pod psa, uz i zvracim, takze vse pri starem. V sobotu jdu na prvni utz, to uz budem v 7 tydnu,.. Tak snad nas ceka srdicko...
22. lis ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@soulen takže helios vede..:slight_smile:
22. lis v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, po očku vás sleduju, ale moc nestíhám psát...krásně se to čte, ty vaše úspěchy :dizzy_face: obrovská gratulace všem těhulkám :wink:
23. lis v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@soulen 16 embryí nepřežilo? ježiši, to snad ani není možné, ne?
23. lis v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak to chodi v heliosu po transferu za tech 14 dni se chodi na krev automaticky nebo jen pri pozitivním testu?
23. lis v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leila01 ahoj:blush: chodí se 12ctý den po transferu a chodis tak či tak. I když test neni pozitivní, mela bys na krev dojít. Pokud mas Helios z ruky, můžes ke své gyndařce s tím, že jim výsledek musíš zavolar. Potrebuji si to tam evidovat i v připade neuspechu.
23. lis v 16:49  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky mám na Vás prosbu. Dělali se Vám po stimulaci na břiše modřiny a přišly jste na to jak jim případně předejít? :wink: Já od 6. mám diphereline a teď od neděle 20. Eigenorm. Dipherelin byl dobrý a teď se mi začali dělat modřiny. Díky moc
23. lis v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak Jj..dekuji za odpověď :slight_smile:
23. lis v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha To je podle toho jestli trefíš nějakou žilku, někdy modřina byla, někdy ne...ale nevím, jestli se to dá ovlivnit, spíš ne... :unamused:
23. lis ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@linusha to neovlivníš:blush: to misto vpichu potom jen setri lehce a nezatlačuj ho :blush: a copak to pichas ten eigenorm..to ted davaji v heliosu jako FSH hormon? Nejaka novinka:blush:
23. lis ve 20:12  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jawuna @lenusaak díky za odpověď :wink:

@lenusaak jesli jsem to to správně pochopila tak je to FSH hormon. No asi to nějaká novinka je koordinátorka měla u toho i příbalový leták :slight_smile:
23. lis ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevite jestli se v heliosu dela embryo glue??? A kolik stojí???
25. lis ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedělá, protože to považují za vyhozené peníze
25. lis v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak u nás bije srdíčko jako zvon, tak jsme se v Heliosu rozloučili ...
26. lis ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Jupiii tak jen tak dál.Ja jdu ve středu tak doufám že taky bude srdíčko tak jak má byt.V kolikátém jsi týdnu?
26. lis ve 22:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
6+5 ale dle transferu 7+1. Budu drzet pesti!!!
26. lis ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@soulen Tak se mu u tebe daří skvěle.Budes hodná když si ve středu vzpomeneš :slight_smile:
26. lis ve 22:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jak dlouho trvá pohovor u embryologa? Máme tam jít v pondělí a nevím s kolik času na to vyhranit. Díky moc
27. lis ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha ahoj,zalezi na tom,jak moc se budes ptat:slight_smile:.. Cca 30 min?
28. lis v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha Přesně, záleží i na tobě, já jsem měla pohovor i skoro dvě hodiny :wink:
29. lis v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha My hodinu, záleží ale spíš tobě, co potřebujete probrat.
29. lis v 19:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já dnes 12. den po ET a Hcg z krve potvrzeno negativní, bohužel.
29. lis v 19:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: ach jo to mě mrzí.
29. lis v 19:53  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor @jawuna @marlah moc děkuji za info nakonec jsem tam byla něco přes hodinu :slight_smile:
29. lis ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha wau fakt?? My byli pokazdy tak za čtvrt hodky hotoví:smile: takto se uz bliži OPU, :blush: jak zatim vypadaji ultrazvuky a jak se cítiš??
29. lis ve 20:53  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak jj fakt asi jsem paní embryoložce musela připadat úplně tupá jelikož jsem se ptala na různé detaily. Předpoklad OPU je o tomhle víkendu :slight_smile: No z UTZ mám smíšené pocity v pondělí jsem měla 10 vajíček o ale různé velikosti (od 18 až po 5mm) a bylo mi vysvětleno že je lepší když jsou všechny stejně velká. Jinak se cítím úplně v pohodě. Jen mě při pohovoru navrtali s metodou a máme se rozhodnout jestli chceme klasiku nebo ISCI a já nevím, Texl při konzultaci doporučoval klasiku.
29. lis ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha tak pokudmáte spermio dobré, hlavne v té morfologii, tak bych volila asi taky klasiku. K čemu se přikláněla embryoložka?? My měli spermio dobré, jen morfologie u hlaviček spermii byla horši, takze poprvé bylo doporučeno jen ICSI, podruhé jsme k tomu kvůli zvýšeni šancí, přidali ještě MACS. Osobně si ale myslim, že přirozený oplodnění je přirozený :blush:
29. lis ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak právě embryoložka spíš doporučovala ICSI, říkala mi že ve skoro každém spermiogramu co dělají je horší morfologie, i když náš je prý dobrý. Taky říkala že to můžeme nechat udělat tak že se rozhodne až dle aktuálního spermiogramu v den OPU tak jsem tak nějak navážkách :slight_smile:
29. lis ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes byla kontrola.A vše je ok už máme i :heart: a odpovídáme 7+3 máme 1,24cm . :grinning: mám velkou radost a doufám že vše půjde tak dobře i dál:heart_eyes:
30. lis v 09:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek