• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

7. prosince 2016 
@marlah ach jo,to je mi moc lito,priste se urco zadari. Snehulaky mate?
30. lis v 11:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@fonamor Bohužel nemáme. To nás právě dost vzalo :cry:, z 9 odebraných vajíček nakonec po 5 dnech ani jedno vhodné embryjko. Takže uvažujeme ještě jeden cyklus IVF (jsme totiž samoplátci) po novém roce a sbírám informace, jak a co, do jaké metody jít atd. 13.12. jdeme na konzultaci.
30. lis ve 13:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlah me vzali 21 vajíček a po 5 dnech zůstalo 1 a to bylo jen biochemické v létě pokud se nepodaří normálně jsem.do 3 ivf
30. lis ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak se lezi dlouho po transferu v Heliosu, a jak to probiha?? A mam si sebou neco vzit?? Papuče nebo tak??? :grinning:
30. lis v 15:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak super, skvěla zpráva!!! Uz jste velikáni:blush: gratuluju mamčo:blush:
30. lis v 15:31  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leila01 nemusíš si nic brát:blush: pokud nebudeš mit delši tríčo nebo sukni, klasicky se zesvlikneš a namotas si tam kolem sebe jejich ,, transférovou sukénku":smile: pak půjdeš na léhatko, doktor zavede zrcadla, očisti čipek od utrogestanu a mezitím ti budou promítat na obrazovce tvoje embryjko, jak si jeste plave v kultivačni misce, embryoložka ti ho popíše( mě to vždycky dojalo) pak ho natáhnou do katetru a přinesou doktorovi. Zavedene je za 15vteřin:smile: potom tam 15minut ležiš :blush: po 15ti min se jdes do kabinky oblect a frčite o jednoho navíc domů:blush:je to krásný zážitek:blush: jen tam musiš jit s plnym močákem, ale netrap se, zajdi si v klidu doma vyčurat a přijed klidne i tam vycurana. Nemusi te vzit hned a močák si naplnis v čekárne. Poprve jsem tam jela s plnym močákem a nez si pro me přišli, musela jsem jit tesne pred transferem čurat, jak to bylo akutni. Az na 4ty transfer mě vzali vcas, ale díky tomu, že byla sobota a byl klid:blush:
30. lis v 15:40  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak děkuji za odpověď :slight_smile: tak ted uz vim co me ceka :grinning:jedu tam v pondeli na 10 hod. Tak tam urcite bude plno. Doma si určitě jeďte zsjdu na zachod, neboť jsem baba učuraná :sweat_smile:to bude pekli pro me vydrzet... :fearful::grinning:
30. lis v 15:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leila01 no to mi povidej:smile: pro me to byla nočni mura:smile: mne stači si srknout a už jdu čurat:smile:
30. lis v 15:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak :joy::joy::joy: jo a prosim te, muze tam byt semnou i chlap??nebo musi cekat v čekárně??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leila01 bohužel nemůže :neutral_face:
30. lis v 18:47  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak jjjj prcek nám dělá radost :slight_smile:
A jak jste na tom vy jak se máte....
30. lis v 19:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak my se máme dobre:blush: na kontrole jsem byla minulý týden, ted v ponděli půjdu do Heliosu v rámci screeningu na krev a malý ultrazvuk :blush: jakpak ty? Už víš kam na screening?
30. lis v 19:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak no už mám jít ke své doktorce.Ale do heliosu jdu 22.12 na krev a ultrazvuk a po novém roce screening .Tak to je dobře že se máte dobře :grinning: jen tak dál
30. lis v 19:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky jste pred ket cítili bricho?? Sem tam me tam i dost píchne. Beru gynprodyl.. A mela jsem na srovnani cyklu 4 injekce eigenormu...
1. pro v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole před OPU a mám z ní rozpačitý pocit. Proto bych se chtěla optat zda některé z Vás prodloužili stimulaci? Dnes jsem 12. stimulačni den. Primář Texl a pí. Filková při minulých kontrolách říkali že předpoklad OPU je tento víkend a po dnešní kontrole kde utz dělal mladý p. Texl mi řekli že v pondělí bude další kontrola, přitom dnes vajíčka byla od 18mm po 7mm a je jich celkem 11 ale léky navýšené nemám. I koordinátorky říkali když mi dávali dnes léky že si myslí že jim je budu vracet že je nevyužiju, s takovou je využiji všechny. :frowning2: Ale mám veliký strach že nebude co odebírat že vše než bude OPU bude fuč. Měla jste to některá taky tak??
1. pro ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha Bud v klidu já stimulovala asi 16 dni vajíček dost velikost taky ale krev porad neodpovídala
1. pro ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha taky mě prodlužovalo takže žádný stres
1. pro ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@linusha jojo mne to prodlouzili celkem o dost dohromady:blush: ja z toho nebyla nadsena moc hlavne financne, pichala jsem nejmoznejši vysši davky a po přispevku na pojistovne, mně jedna denni davka stala okolo 2500,- jinak jsem v tom problem nevidela. Vědi co dělají, můžes byt v klidu:blush:
1. pro ve 21:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlah ahojky,uplne te chapu,u nas to same,oplodnenych sest vajicek a do pateho dne ani jedno,pritom mely vsechny bajecne starty. My jeste deti nemame,tak vim,jak to zamrzi... My meli metodu icsi... V praze nam primar rekl,at uvazujeme o anonymnim darci,ale manzel se s tim moc nechce srovnat zatim. Pokouset se budeme v lednu,unoru zase,tak jsem taky zvedava...
2. pro v 16:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak gratuluji, my uz mame pres 10 cm v 18tt a vse zatim klape a vypada dobre, i nevolnost je konecne pryc a muzu se s chuti napapat :*
3. pro v 10:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@absintka19 Děkuji.Tak už jste velikáni :slight_smile: Přeju ať vše klape pořád tak dobře.Ja zatím žádný nevolnosti nemám jen spaní mám horší jinak žádná změna.
3. pro ve 13:35  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor to stejný nam řekli v heliosu naštěstí můj manžel řekl ze prostě zkusime napdosti vse i toho dárce
3. pro v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky chci se zeptat někdo pozitivní test po KET který byl v pondělí..?
4. pro v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ana1bela neporadim, poctive jsem cekala do 12.teho dne po ket prave abych se vyhla falesne pozitivite. Ale drzim palecky.
4. pro v 09:46  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ana1bela může být dušik už, ale spiš bych ho takto brzo ještě nezkoušela. Vzhledem k množství jednotkám Pregnylu, co v Heliosu před KET pichaji ( 2500j) by to už teď Pregnyl určite nebyl :blush:
4. pro v 09:59  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ana1bela já zkoušela 7 den po KET a byl malý dušík :wink:
4. pro v 10:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja mela Ket v patek a ve ctvrtek vecer byl prvni duch :wink: ale nemela jsem tedy Pregnyl.
4. pro v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak holky,drzte mi palce jedu si dnes pro Mikulaška :grinning:snad to bude vse jak ma...:heart_eyes:
5. pro v 05:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Tak uz čekáme :slight_smile:
5. pro v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky bohužel Ket nevyšel..:cry: v lednu na konzultaci
5. pro ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek