Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

absintka19
12. led 2017

@pipinka ze zacatku to bylo co 2-3tydny, 12tt jsem uz u sveho gynekologa a zde mam co 3 tydny. Pri kontrole stimulace jednou do tydne.

andryst
12. led 2017

Ja už byla klientkou heliosu,ale bohužel se nepovedlo... příčina se nenašla..prostě to nejde..
Tak se jen ptám kolik ted stojí transfer...

anela85
14. led 2017

@andryst transfer(ket)stoji 5000kc.

andryst
14. led 2017

Děkuji ,už to vím 🙂

zabbkakvak
15. led 2017

@fanamor Ahojky,tak jak se vede v novém roce?Kdy začínáte zase bojovat?

pipinka
16. led 2017

jen tak mne zajímá, co se děje při první návštěvě centra?

absintka19
16. led 2017

@pipinka pohovor, dotaznik-diagnozy, zdravotni stav...., vzorky krve nam odebrali.

zabbkakvak
17. led 2017

@ilonaat Čauky mamino tak jak se vám vede?Už si tady dlouho nedala o sobě vědět 😉

ilonaat
17. led 2017

@zabbkakvak ahoj. Dekuji za zeptání, jak se vede vam? Leti to jako blázen ze? Ja se mam fajn. Mala roste, kope, je to nocni zivel. Uz sem moc nechodim od te doby co podelali tu appku. Pres web me to tu moc nebavi 😒 Jinak jsem mela trosku trable s krvacenim z cipku, pak uase hematom, zánět, nizko nasedajici placentu, no proste si to "uzivam" . No ale mala je zdrava a to je to nejdůležitější. A co ty? Rekli ti na screeningu co nejspíš čekáš?

zabbkakvak
17. led 2017

@ilonaat jo letí to rychle.U mě vše ok kromě občasné únavy .Žádné nevolnosti,krvácení ani žádné divné chutě no prostě ukázkové těhu tak věřím že to tak i zůstane😀.Teď jsem byla nachlazená 😨tak jsem pila čaj a ležela a potila.Ty jsi si teda dost prožila ale tak hlavně že je malá v pořádku.Jinak říkali na 80% holčička👧 ale že se mám ujistit jak půjdu na screening ve 20tt

fonamor
20. led 2017

@zabbkakvak ahoj mamino🙂... Zrovna ctu,jak to mas ukazkovy to tehu,no parada,casto na tebe myslim a drzim palecky. 31.1. Jdeme do pronatalu,naplanuji stumulku a jde se do toho znovu. Tim,ze mame posledni pokus z casti hrazeny pojistovnou,tak budu mit tu dliuhou stimulaci at se z toho vytriska co nejvice vajicek. Manzel nakonec souhlasil s anonymnim darcem adpon z padesati procent,tak by to snad snad uz mohlo vyjit,nebo mit mrazacky aspon. Urcite pisnu,az budu v procesu.

wendissek
20. led 2017

@fonamor nás by to mohlo s dárcem pul na pul melo čekat v ráží ret jsme si dali pauzu

fonamor
20. led 2017

@wendissek ja vim,mate se zatim snazit sami...🙂... Ale posunuli jste to,ze? Mam pocit,ze jsi mi psala naposledy cerven...

wendissek
20. led 2017

@fonamor posunuli chceme se snažit prostě chvilku sami a potřebují tomu tělu od všeho ulevit stačí ze ted sem porad na provere a srovnáván rozhazeny cyklus

zabbkakvak
22. led 2017

@fonamor Čauky ,jsi hodná že si na mě vzpomeneš.Taky na tebe myslím 😉a teď už vám to musí vyjít držím pěsti👍.Jo zatím ukázkové těhu doufám že to tak i zůstane a porod by mohl byt taky ukázkoví 🤰 Já jdu 31.1 zase k doktorce už se těším až prcka zas uvidím 👶
Dávej o sobě vědět zatím páááá

wendissek
22. led 2017

@fonamor dej vědět jak na tom si at vim co me čeká 🙂

kvacka12
13. únor 2017

@dragina : Ahoj, pročítám diskuzi a mám otazku: odpověděli ti někdy, proč ti dělali transfer tprve 4. den od zavádění utoagestanu? Utrogestan se zavádí vždy tak dlouho, jak je staré embryo, tj u blastocyst je to vždy 5 dní...

jawuna
14. únor 2017

@kvacka12 Taky jsem měla jednou Utrogestan jenom 4 dny před KET, protože už proběhla ovulka a posunoval se o den myslím transfer dopředu. Když máš ovulku, tak máš vlastní progesteron a Utroš je jenom tak na podporu, ani by prý nemusel být

dragina
17. únor 2017

@kvacka12 ahojky, promiň, že až teď odpovídám, jelikož mám různé cysty, tak si nebyli vždy jistí, zda je to folikul nebo ne, tak I brali krev a poté mi dle toho odběru volali, že mám přijet drive, chápu to tak, jakože třeba už ta ovulka proběhla, nějak to podle těch hodnot propočítají, ale chytrá jsem z toho fakt nebyla

wendissek
17. únor 2017

@fonamor ahoj jak pokracujete?

fonamor
18. únor 2017

@wendissek ahojky, pokračujeme tak, že už stimuluju. Ikdyž vůbec nevím, zda je to tak dobře. Dr mi napsal ještě před MS Synarel, ten beru pořád a stimuluju od prvního dne po menstruaci, úplně obráceně, tak jsem z toho nějaká divná, zda je to tak dobře. Dnes třetí den Gonal F 300 jednotek do příští středy. ČT má přijít na UTZ, když to prý bude dobré, v sobotu OPU, když ne, tak to ještě portáhneme. Jak se máte vy? Snažíte se, snažíte?🙂

wendissek
18. únor 2017

@fonamor snažíme a nesnazimr.prostě spolu spime a užíváme si to stejně sex vychází bud každý den a nebo ob den ovu atd si nehlidam 🙂 věřím ze vše bude dobre dej vědět jak si dopadla na kontrole atd moc na tebe myslím chceme jít v srpnu sem přeřazena na jiné precoviste tak nemusím ani na PN při stimulaci

fonamor
19. únor 2017

To je dobre,ze to neresite,treba se stane zazrak a otehotnis prirozene,moc drzim palecky. Urcite dej vedet,ja budu informovat prubezne🙂

fonamor
26. únor 2017

Ahoj holky moje🙂... dlouhý protokol, stimulovala jsem skoro celý měsíc masakr. Dnes odebráno 6 vajíček, všechna jsou zdravá. Oplodňovat se bude metodou PISCI. Držte palečky, ať se aspň dva chytnou, posledně to skončilo fiaskem. No a jak se mi tu máte vy? Radka už určitě celou výbavičku, pochlubit se může UTZ posledním a doufám, že je vše v pořádku. Tak šup šup, novinky... budu se těšit, muck

wendissek
26. únor 2017

@fonamor já se chci objednat na květen aby nam zas udělali všechny vyšetření před 3 ivf predce jen je to rok co jsme šli do prvního 🙂 no to je paráda věřím ze jich bude víc jdete tedy pul na pul měli jste nějaký požadavky na dárce jako krevní skupina atd

fonamor
26. únor 2017

@wendissek ono nějaké vyšetření vám dělat budou zase, hormonální profily atd, ale genetuku, imuno atd už určo ne, si myslím. Na dárce jsme dostali jen takový dotazník, kde bylo uvedeno na dárce šest základních rysů. Krevní skupinu a rh atd, určuje vždy lékař. Takže jsme zašrtli jen ať je to běloh s výškou nad 180 a váhou do 100kg🙂

zabbkakvak
26. únor 2017

@fonamor Čauky tak snad ta dlouhá stimulace k něčemu bude a chytnou se aspoň 4.Myslím na tebe a držím pěsti štěstí 😉My mame za sebou druhý screening v Heliosu potvrzena 👧 a hlavne zdravá.Přikládám fotečku.Vybavicku zacnu pořizovat teďka uz se na to těším 😀.Tak ahojda a davej o sobe info 😘

fonamor
26. únor 2017

@zabbkakvak děkuji za fotečku, jů🙂))... jsem moc ráda, že je vše, jak má, super!! Určitě se ozvu, jak to pokračuje,holky. No zase období nervů, však to znáte.

wendissek
26. únor 2017

@fonamor bavili jsme se s texlem a klidně zopakujeme prý i imunk atd krom genetiky ta se nemeni a prý krevní skupina půjde podle chlapa aby byla stejná🙂

fonamor
26. únor 2017

@wendissek tak to jó, Texl je kapacita.. neboj, uteče to, a začne zase znovu, tedy pokud neotěhotníš přirozeně🙂