Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

itworks
29. bře 2017

@fonamor jo tak. Jinak se ještě dívám na Olomouc, to máme blíž, tak 100 km. Jsem z toho zmatená...uvidím, s čím příjde má dr z car.

fonamor
29. bře 2017

@wendissek nevím, nechtěli jsme to vědět, nechali jsme do na doktorech🙂...

itworks
29. bře 2017

@wendissek tak to rozhodně taky nemáš lehké a to jsi ještě mladší. Tak ať ti 3. ivf konečně vyjde 🙂

fonamor
29. bře 2017

@itworks tak jestli Olmík nebo o 80 km dál do Heliosu, to už je jedno🙂.. hlavně se rozhodni sama, který CAR je ti bližší srdcem a tam jdi.. 🙂

itworks
29. bře 2017

@fonamor no právě, že čím více zkoumám, tím více nevím 😀 zatím vše teoreticky, případně nezávaznou konzultaci. Víš, třeba bych ani nemusela na vyšetření až do Plzně, jak jsem psala. No nic, jdu na zahradu, mám už těch center hlavu jak balón 😀 hlavně nechci tam, kde vyměnily ty embrya, už nevím, kde to bylo.

zabbkakvak
29. bře 2017

@fonamor tak to je super že dnes transfer ok držím pěsti ať se pěkně hnízdí 😉 a budu čekat na fotku testíku moc ti ty // přeju 😘

wendissek
29. bře 2017

@fonamor tak to je asi nejlepší 🙂 taky to tak chci

fonamor
29. bře 2017

@zabbkakvak
@wendissek
@itworks
Itworks: jj, jen se běž vyklidnit na zahradu, venku je teplo a krásně a věřím, že vybereš dobře a budeš moc spokojená🙂
Wendi: asi jo🙂.. ono je to stejně fuk, i kdyby to bylo od dárce teď, tak si určitě přijdeme pro další sourozence🙂.. Hlavně pak písni, jak jste dopadli, budu na tebe myslet🙂
Zabbkakvak: Děkuji, děkuji.. tento transfer proběhl úpně jinak, nic jsem necítila a zatím mě ani břicho nebolí, posledně to bolelo a měla jsem šílené křeče v břiše.. testovat se pokusím co nejdýl, slibuju🙂 a určo pak písnu.. Ty se mi s malou heliosačkou drž a užívej si to, muck🙂

wendissek
29. bře 2017

@fonamor neboj to vis ze dam vědět a jak siras je to jedno takhle si porad mužů myslet ze je to přesně to manželovo 🙂

itworks
31. bře 2017

@fonamor ahoj, tak jsem se rozhodla, že zkusíme Helios, i kamarádka byla moc spokojená a brzo otehotnela 🙂 teď jen​ ke komu se objednat? Jak jsem to tady pročítala, tak to vidím na primáře Texla 😇 domluvim se svojí gyndarkou, zda bych během stimulace mohla chodit k ní,až nemusím tolik jezdit. Nějak se mi ulevilo, že jsem se rozhodla jít jinam.

fonamor
31. bře 2017

@itworks ahojky, tak to jsem moc ráda, že jsi se rozhodla, jak ses rozhodla🙂.. Já být tebou, tak beru Texla starého, a klidně i mladého, ten má vlastně jeho školu🙂..
Ono hlavně pak bude prekérka jen s laboratoří, protože budeš muset volat v ten den odběru do heliosu s hlásit přesné výsledky, tak si zjisti v okolí bydliště, zda tam takovou laborku máte a zda ti hlavně dají výsledky třeba přes telefon atd.. Já s tím měla v praze strašné problémy, ale gyndař někam zavolal, nějaké známé do laborky a ono to nějak šlo🙂
Moc držím palečky🙂
Kdy chcete jít?

lenusaak
31. bře 2017

@itworks na prvni konzultaci určite Texla primáře 😊 Na odborne vykony se stejne uz stridaji ( odber, transfer..) ale tam uz bych se sverila komukoliv do rukou , vsichni jsou sikovni a ač třeba na doktorku Filkovou jsem nadávala kvuli jejimu pristupu chladnemu a neosobnimu tak pomstránce profesionalni ma sve kvality. Jen pocitej s delsi čekackou k Texlikovi

itworks
31. bře 2017

@fonamor
@lenusaak holky děkuji, s tou cekackou počítám,kdyz každý chce jít k nejlepšímu 😀 jinak laborku mám v jedné budově s gyndarkou,výsledky bývají brzo,s tím by neměl být problém. Musím to s ní vše co nejdříve domluvit. Objednam se hned dnes,mezitím chci zkusit vyřídit ty lazne, no zkrátka uvidíme, co nám pak v Heliosu doporuci. Ideální by bylo,konzultace,odběry,lázně a pak hned ivf 👍

lenusaak
31. bře 2017

@itworks jojo to by bylo super ty lazne jeste pred IVF 🙂 Tak držim palce at to hezky všechno klapne !!!

itworks
31. bře 2017

Tak jdeme 19.4. k primari, pak vám napíšu mé poznatky 👍

fonamor
31. bře 2017

@itworks Super, to je za chvíli, budu držet palečky🙂.. ty lázně ve františkových jsou prý masakr, co jsem slyšela, ale pomáhají🙂..

itworks
31. bře 2017

@fonamor jo, myslíš ty procedury?😀 jo no, prý takové "chuťovky" jako, bahenní tampóny, stříkání plynu... prý tam pořád jen roztahuješ nohy, ale na to už jsme zvyklé, ne?😂 co bychom pro ty naše pipiny neudělali 😝

fonamor
31. bře 2017

@itworks jj, přesně tak jsem to taky slyšela🙂... jasně, uděláme všechno🙂..

sofinka84
31. bře 2017

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Za dva týdny jdu na první konzultaci do Heliosu k primáři. Prý hned udělají manželovi spermio a vezmou nám krev na genetiku. Jak probíhá ta vstupní konzultace? A jak dlouho trvá než jsou testy hotové? Pak se asi jde na hormonální profil, že? Moc díky!

wendissek
5. dub 2017

@fonamor Tak máme po kontrole rovnou mě nabrali krev zase úplně na všechny testy kromě genetiky ta se nemění a manželovi spermiogram a krevní skupinu 19 si jdu pro výsledky k primari Texlovi dnes už sem vyfasovala proveru kterou zacnu 17 dubna a toho 19 bych mela dostat zbytek léků 🙂 26 bych mohla začít pichat dipherelim od 17.4 mam proveru. Jak se cítíš ty ?

fonamor
6. dub 2017

Ahojky, jéé, tak to jsem ráda, že jsi si hezky vzpomněla a píšeš... 🙂... no super, vyšetření máte za sebou, bufdu držet palečky, a´t je všechno v pořádku a nikde žádný červ, který by to zdržoval... Co je to provera? To jsou nějaké vitamíny?.. To už je pak rychlost, vždyť to znáš..
Moc vám držím palečky. Jak jste se rozhodli s tím donerem? Jdete plně do toho nebo jen z části? Furt máte čas si to promyslet..
Já se cítím dobře, dnes 8 den po KET, nic mě nebolí, ani břicho, ani prsa, tak uvidíme, jak to dopadne🙂.. Když nedorazí mrcha do nedělě v pondělí testuju.. muck

wendissek
6. dub 2017

Jdeme pul na pul přesně a tak ze nechceme vědět od koho to bude při transferu ale at je to něj i když texl na nás koukal ze to nedělají ze většina lidí si přeje prvně od manžela a pak od dárce ale prý není problém 🙂 prověrka je na řízení cyklu aby chodili mesicky mam ji už 4 měsíce nenaskocil.mi vlastně od posledního ivf cyklus je to něco jako antikoncepce ji se ale od 16 dne do 25 dne cyklu 🙂

wendissek
6. dub 2017

@fonamor verim ze v neděli už tam budou krásné dvě carecky :-*

fonamor
6. dub 2017

@wendissek jo takle, tak držím ještě o to víc palec, a´t ti pěkně nahodí menstruaci a jde všechno jak po másle!!🙂 S tím dárcem jsme to udělali stejně. Vyplňovali jste si požadavky na dárce, jako je výška, barva vlasů atd? my teda to, ale jen tak z půlky.. Vím na sto pro, že jsme chtěli bělocha🙂))
Jinak test až v pondělí, asi jsem to špatně napsala a děkuju za podporu🙂

hanyas
6. dub 2017

@wendissek taky mam Proveru od 17.4. 😁 ale s tim, ze se stimulkou zacnu az v tom dalsim cyklu, takze budes asi presne o mesic napred 🙂

@fonamor fakt mas uz obdiv, ze vydrzis 🙂 u me by bylo 8.dnem rozhodnuto 🙂

fonamor
6. dub 2017

@hanyas jako že jsi testovala a nic nebo dorazila mrcha?... JJ, zlati, seru na to, nervyy mám jen jedny, představa, že si dneska testnu a bude tam prd, tak mi to zkazí ještě další 4 dny.. to už když tak vezmu při jednom🙂..

zabbkakvak
6. dub 2017

@fonamor ahojky tak v pondělí ocekavam fotku dalnice 😉Taky jsem neměla zadne příznaky nic me nebolelo dokonce jsem trochu zaspinila myslela jsem si ze to nevyslo a ono joooo. Drzim palce dal 😘

hanyas
6. dub 2017

@fonamor no kdyz se mi jednou jedinkrat chytlo(mimodelozne), mela jsem prave 8.den ducha. Takze predpokladam, ze kdyby to bylo zdravy tehu, bylo by zase 8.den neco videt 😉 ja to prave vsechno potrebuju vedet hned 😁 zenska, no 😁

wendissek
6. dub 2017

@hanyas Jako pokud mas proveru od 17.4 tak bych potom od 25 dne cyklu.mela začít pichat dipherelin a potom jak to dostaneš tak pridas druhé injekce pokud mas dlouhý protokol

wendissek
6. dub 2017

@fonamor ještě ne to bude az u pohovoru s paní embryolozkou 🙂