Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jeanne_g
17. zář 2017

@hanyas Tak to jsem ráda 🙂👍
@wendissek Ja mam taky už 4. den virozu, kasel, ryma. Ted to řádí. Musí se to vylezet holt. To je fajn, ze se tam hýbe 😍, to už jde cítit takhle brzo?

wendissek
17. zář 2017

@jeanne_g nee ale vidět na ultrazvuku měla sem včera ko trolu

hanyas
18. zář 2017

@jeanne_g
@wendissek Ahojky děvčata! 🙂 tak dnes hCG 975 😍 povyrostlo předpisově, ale jak říkala moje MUDr., na těšení se je času dost. Vypadá to nadějně, ale je to jen první krůček 🙂

wendissek
18. zář 2017

@hanyas to je krásný neboj vše je v pořádku a bude ani já neměla takové hCG 12 den sem mela 347

jeanne_g
18. zář 2017

@hanyas Jé, tak to je krásná hodnota. Jen tak dál 👍

soulen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeanne_g
27. zář 2017

@wendissek @hanyas Ahoj holky, jak se máte? Já už jsem si vyzvedla léky a čekám na MS,abych mohla začít stimulaci🙂

hanyas
27. zář 2017

@jeanne_g no nee, to je fofr! 🙂 ted uz to pofrci jako po masle 🙂 u me zatim dobry 😉

wendissek
27. zář 2017

@jeanne_g no to je pěkný fofr já mám porad klidové, režim Olafa zase ohrožuje hematom a 2.10 jdu na krev na tenbscreening a pak po krvy me řeknou kdy velký utz

jeanne_g
27. zář 2017

@hanyas @wendissek No fakt to uteklo, ani mi nepřijde, že předchozí stimulace byla před 5 měsíci. Já bych snesla pauzu i větší tentokrát. Ale je to naplánovaný, tak se prostě pojede.
@hanyas Ta jsem ráda, že vše dobré, jen tak dál 🙂
@wendissek Tak se pěkně šetři a odpočívej. Držím palce, ať všechny vyšetření dobře dopadnou. 🙂

hannyy
29. zář 2017

Ahojte tak dnes na konzultaci vysledku...vse super,jsme zdravi,manzel luxusni vsechny hodnoty...akorat ja mam v sobe neco, alergii na manzela 😂😂😂😂 takze vyfasovane leky,odedneska Provera, 4.10.pichat Diphereline, pak se prida Menopur to vse behem rijna a v listopadu odebrani vajicek,kultivace a transfer...odborne nas ceka ISCI,kultivace,Geri,transfer,zamrazeni...

hannyy
1. říj 2017

Ahojte holky,transfer vypada na 30-31.10.2017,zitra jdk ke svymu gyn pvni tri kontroly krve,utz muzu u nej az na posl.kdy se urci presny termin odberu a transferu do Heliosu.
Je to uplny masakr a rychlost tak doufam,ze v listopadu uz budu tehu... At mam krasny darek na vanoce... Holky ten strach je sileny, tolik jehel doufam,ze vse dopadne jak ma...po transferu pujdu autom.na neschopenku a budu jen odpocivat.

pipinka
3. říj 2017

ahojky, je tu někdo kdo tento měsíc začíná s IVF? mám dlouhý protokol a v neděli si začnu píchat první injekce 🙂

hannyy
3. říj 2017

@pipinka ja 🙂 pichat zacinam zitra , ve ct mam termin u sveho gyn,naplanujeme vsechny odbery,testy atd...na konci rijna odber s transfer🙂

jeanne_g
5. říj 2017

@hanyas @wendissek Ahoj holky, tak hlásím cca 10 folikulů a neděli odběr vajíček. Jak se máte vy, co kontroly, ultrazvuky, všechno běží, jak má?

hanyas
5. říj 2017

@jeanne_g ahoj koceno 🙂 10 je super! To ti budu moc drzet pesti, at je i 10 vajicek. Zralych a posleze oplodnenych 🙏 ja ti nevim, jestli vsechno bezi jak ma... docela casto spinim, tak porad nevim, jestli to bude dobry nebo ne.

jeanne_g
6. říj 2017

@hanyas Tak hlavně, ze se drží, špinění je asi normální. Už jde vidět na ultrazvuku? No jsem zvědavá na tu opu, dnes picham ovitrelle.

hanyas
6. říj 2017

@jeanne_g jojo, uz je to takova pekna malicka fazolka 🙂 nebooj, to povali 🙂 pichnes, bum prask a pujdes do narkozy 😁potom teda ta (pro me) nejhorsi obdobi, to cekani behem kultivace a potom uz jen budes kraaaasne v klidu tehotnet 😍

jeanne_g
6. říj 2017

@hanyas Jo, kultivace, to jsou nervy. Máme taky zase pgs, takže pak zas budem 3 týdny čekat na výsledky. Malinkata fazolka, to je hezky 😍 Jsi tak 6-7 týden, ne?

hanyas
6. říj 2017

@jeanne_g jojo, dnes 6+6 😉 jo tak to je snad jeste horsi s tim pgs 😁 to uz bych asi psychicky nevydrzela 😁

jeanne_g
6. říj 2017

@hanyas Jo,je to psycho. Já už to ani moc nechtěla. Ale ukecali me doktori a partner. ale tak aspoň si po stimulce odpočnu 😊

hanyas
6. říj 2017

@jeanne_g odpocines, do transferu pujdes s usmevem a pod stromeckem uz budes mit rostouciho mimouska v brisku 😍 moc ti to preju 😘

jeanne_g
7. říj 2017

@hanyas No uvidíme, kéž by to už konečně klaplo. Ale bojím se, že zas bude málo vajíček. Z těch injekci me bolí hlavaa jsem jak balon před prasknutim. Ty uz jsi zdravá?

hanyas
7. říj 2017

@jeanne_g ja nebudu zdrava asi nikdy 😀 z krku mi to sedlo na prudusky, tak ted kaslu jako tuberak. Hlava me taky u stimulky bolela. A strasne jsem se motala 😀 na zitrek moc moc drzim pesti. Dej potom vedet jak je a jak to vypada 😉

jeanne_g
8. říj 2017

@hanyas Tak deset vajíček odebrali, zralost a kolik je oplodneno budu vědět zitra.

hanyas
8. říj 2017

@jeanne_g jeee, to máš stejně jako já 🙂 Tfuj tfuj tfuj, držím pěsti, ať jich je co nejvíc OK! 🙂

jeanne_g
9. říj 2017

@hanyas Ahoooj, bylo 7 zralých a z toho 7 se oplodnilo 😍!!! Bojím se teda nějak předčasně radovat, ale zatím to vypadá dobře 🙂

hanyas
9. říj 2017

@jeanne_g nám se oplodnilo jenom 6 🙂 Tak už jsi o embryjko napřed 🙂 to je super! Jen tak dál! 🙂

jeanne_g
10. říj 2017

@hanyas Ahoj, tak všech 7 se pěkně vyvíjí i druhý den kultivace 🙂 Máme tam 5 čtyřbuněčných a 2 pětibuněcné. Zatím mi dělají jen samou radost 🙂

hanyas
10. říj 2017

@jeanne_g to je skvela zprava! 😍