Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pipinka
10. říj 2017

@hannyy máš dlouhý nebo krátký protokol?

hannyy
10. říj 2017

@pipinka mam a4 z obo stran... Ted cekam na ms at muzu jit v pa na krev a porad nic, jsem 29dc , uz chci zacit pichat Menopur.
Co ty?Jak jsi na tom

pipinka
13. říj 2017

@hannyy já čekám na MS měla by přijít do úterý a pak mám volat do heliosu a podle toho mi určí kdy píchat menopur 🙂

hannyy
13. říj 2017

@pipinka ja byla dnes na krvi, utz nebylo mozny nabrat kvuli rozjizdejici ms,takze az ve ct,do heliosu budu volat v po, snad od po budu pichat menopur...uvidime 🙏

pipinka
13. říj 2017

@hannyy držím palečky a moc😘

hannyy
13. říj 2017

😍 spolu to zvladneme

pipinka
14. říj 2017

@hannyy věřím tomu kočko 🙂

hannyy
16. říj 2017

@pipinka jak jsi dopadla na krvi? Zacinam byt plactiva z tech injekci,vyfasovala jsem hodne tupych jehel a tak je to pichani o to dramatictejsi ... Uz at je to za mnou,zacinaji me opouste sily..strach me paralizuje...

pipinka
16. říj 2017

@hannyy zítra jdu 🙂 já jsem taky plačtivá a ne z injekci. mě dojme televize a pomalé písničky-hrůza. neboj zvládneš to, jsi silná

hannyy
16. říj 2017

Holky plati se cpu v Heliosu? Nikde to v protokolu nevidim.. Mam jen ISCI,Kultivace,Zamrazeni...

hannyy
16. říj 2017

@pipinka dnesni pichani byl horor,obe injekce silene bolely 😭

pipinka
16. říj 2017

@hannyy vím jaký to je, jednou jsem to už zažila a až začnu píchat i ten menopur tak k tomu přidám ještě injekce na ředění krve, takže 3-no hnus,ale musím to zvládnout

hannyy
16. říj 2017

@pipinka ty blaho pro me je kazda jehla uz utrpeni, vubec ti nezavidim...😔

pipinka
16. říj 2017

@hannyy co naděláme že? přece to kvůli tomu uzlíčku štěstí co nás čeká dáme 🙂

hannyy
16. říj 2017

@pipinka fakt se modlim,at to klapne hned na poprve.... Musi 😍😍😍

pipinka
17. říj 2017

@hannyy to u nás napoprvé to nevyšlo ale teď už musí😍

hannyy
23. říj 2017

@pipinka
Holky tak dneska jsem 11dc podle ms, 10 dc podle CAR, rani kolotoc krev - utz-embryolog-otazka na 3hod, kdyz pominu nevyspalost,svoji protivnost na kazdyho zamestnance car kterymi rekl neco s cim jsem nesouhlasila tak dobry...rikam si,doma se vypis a bude dobre...Ne dalsi kontrola az ve Ct ! A odber v So ! Jasne jsem jim rekla,ze to musi byt vse tento mesic, tak kdyz to neni podle jejich prectav tak zvysim davku ne? Stejme mi to nevyjde diphereline mam jen na dnesek a zitrek ale to ocividne nevadi.
Samozrejme pak transfer az 2. Nebo 3.11 ! Od 1.11 mam jit do nove prace a urcite je nebude zajimat,ze nemuzu a proc. Mam ze vseho akorat nervy, kazda jehla mi dela zle, pred kazdou kontrolou nespim, zacinam byt z nich nervove labilni .... Jesteze me manzel dava... Vubec nevim jak to dam...zacinam se bat,ze to nedam😔

pipinka
23. říj 2017

@hannyy kočko neboj, určitě to bude dobrý uvidíš. z jehel mám taky fóbii,ale přece to nevzdáme.s tou prací je to těžký,vím že je pro tebe nová práce moc důležitá,ale udělala bych vše pro miminko

hanyas
23. říj 2017

@hannyy "jasne jsem jim rekla, ze to musi byt vse tento mesic?" To si delas srandu? Proc se do IVF vubec poustis proboha?! Ocividne o tom nic nevis, tak drz pusu a krok. Sorry, ale oni moc dobre vedi, co se stimulaci a nebudou ti zvysovat davku jenom kvuli tomu, ze ty CHCES! 👎

hannyy
23. říj 2017

@hanyas ano jasne. Ocividne jste vy zvykly drzet hubu a krok ale ja ne ... Ne o ivf nic nevim od toho si vse platim abych vedela ale porad jsem to ja kdo plati a budou se muset prizpusobit, lehko to muzu ukoncit . Mozna v cz plati nejake propustky ale kterej zamestnavatel tohle trpi. A kdyz mi helios dal zaruku,ze to bude a neni tak je logicke,ze se to cloveku nelibi. Kdyby mi rekli,ze bude lepsi delsi stimulace treba 2 mesice tak se tomu clovek prizpusobi. Takze ne nebudu drzet hubu, nenecham si od nikoho srat na hlavu, omlovam se,ze te to tak pohorsilo, nebudu uz nic pridavat ,pro klid .

m1tina
23. říj 2017

Za mě doporučuji. První transfer a jsem v 36 tt 😝
👍
👶

hannyy
23. říj 2017

@pipinka pisnu na mes at tady nekoho nepohorsuji

hanyas
23. říj 2017

@hannyy ano, pohorsuje me to. Nenech si srat na hlavu... nech si navysit davky na maximum, nech si po*rat celou stimulaci, uzij si paradni OHSS a muzes lezet v nemocnici treba do Vanoc. Takovy jako jsi ty, me fakt bavi 🙂

hannyy
23. říj 2017

@hanyas pani doktorka 😂 neboj postaram se o sebe i bez takovych jako ty

hanyas
23. říj 2017

@hannyy tak uz zacni. CAR neni supermarket ve kterym si nadiktujes, co chces a jak to chces. Ani doktori nedokazou vsechno a pokud tvoje vajecniky reaguji jinak nez maji, tak se holt stimulace prodlouzi. Chapu, ze s tebou mavaji hormony, ale jsou veci, ktery neuspechas. A kdyz uspechas, dojedes na to. CAR si platime vsechny. Nejsi vyjimka. A kdyz tvrdis, ze si nenechas srat na hlavu (tvoje slova), tak si na ni nenech srat v praci. Na propustku mas narok... A jinak... staci pani magistro. Diky 😈

hannyy
23. říj 2017

@hanyas ja pracuji v rakousku ne v cz tam se na nejaky propustky nehraje. Prej o podpore a tady se clovek vyjadri a je sejmut primitivem. Zkus se nevyjadrovat,kazi ti to titul 😂

hanyas
24. říj 2017

@hannyy ano, je to tu o podpore. Ale akce vyvola reakci, tak se nediv. Co cekas, kdyz se vyjadrujes timhle stylem? Delej si co chces, jen jsem jako zkusenejsi chtela poradit... A reci o primitivech si strc nekam. Co myslis,ze si o tobe mysli v Heliosu? Plnou pusu reci, ale aby sis ohlidala, jestli mas dostatek leku, to ne. Ona cesta za miminkem je dost trnita a nevydupes si ji. Ale to sama poznas. Treba ti to vyjde napoprve, treba ne. Potom to svoje chovani treba prehodnotis.

hannyy
24. říj 2017

@hanyas az budu chtit od tebe poradit poznas to. Starej se radsi o sebe a prestan na me reagovat.

pipinka
24. říj 2017

ahoj holky, dnes po prvním utz a na každé straně máme krásných 25 vajíček o velikosti 6-8. prý když půjde vše dobře, odsají mi vše, tak snad to napodruhé už vyjde. jak jste na tom vy?

hanyas
24. říj 2017

😀 Všechno má své hranice... jen lidská blbost je nekonečná... 😇