Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
11. pro 2017

@thebe já si myslím ze u nás všechny ty zt byli kluci ale nemáme to potvrzené genetikou tím ze zůstalo jen jedno

thebe
11. pro 2017

@wendissek Zustala proste silna zenska ;)

tomik1234
12. pro 2017

@thebe Teď už je to dobré, začátek byl složitý 🙂. Já jsem 31 tt a čekáme Antonii 🙂 🙂.

wendissek
12. pro 2017

@tomik1234 já to mám cely psycho od 7 TT věčně v nemocnici

lenusaak
12. pro 2017

@thebe jee Terezko!! Moc moc drzim pesti. To to rychle uteklo cele vid? Vzpominalm, jak jsme spolu testovaly a ted uz mas v sobe druhého bobíka😊

thebe
12. pro 2017

@tomik1234 Taky holcicku? No to je parada! A jmeno jste vybrali nadherne. Moc drzim pesti, at uz to holky doklepete do zdarneho konce.

thebe
12. pro 2017

@wendissek Jejdamane, tak Ty si to opet teda vybiras se vsim vsudy :/ To me mrzi. Tfuj, tfuj, at je ta druha pulka mnohem prijemnejsi. A jake byly problemy?

thebe
12. pro 2017

@lenusaak To mi povidej, taky na to myslim, jak jsme testovaly zaroven 🙂 hrozne to leti, vsak uvidis. Pristi rok uz treba zase budeme drzet pesti Tobe ;) kolik mas Leni mrazacku? A pri druhem ivf vysel prvni ket? Ja uz si to nepamatuji :/

lenusaak
12. pro 2017

@thebe Teri u druhého IVF vysel druhy KET, prvni nylo biochemicke. A máme jeste dva mrazáčky. Kolik vy?? Kdy planujes testovat?

wendissek
12. pro 2017

@thebe mam problémy s placentou mám v ni díry atd tak si hlídají aby mala byla vyživována 🙂

thebe
13. pro 2017

@wendissek Waw, to jsem jeste neslysela. A jak se na to prislo?

thebe
13. pro 2017

@lenusaak Leni, my meli po Vaskovi zustatek 3 embryjka. Takze ted tam mame jeste dve a uvidime, jestli je budeme muset pouzit nebo budou cekat na treti :DD Asi to necham zase na ten 10.den, at je to jistota. I kdyz me svrbi prsty :D

monickaopicka
13. pro 2017

Maximálně doporučuji. Máme 8 měsíčního Kubíčka na první pokus tam a 6 mržáčků..Ostrava katastrofa!

wendissek
13. pro 2017

@thebe
@thebe ultrazvukama mysleli si ze jsou RO damtomy az na velkém utz se došlo ze jsou to lakuny na te fotce i vidíš větší černý flek v placentě mám jich tam víc

thebe
17. pro 2017

Ahoj holky, dnes 8.den po ET a na testu carka. Zaroven jsem ale zacala spinit, tak zacinam stresovat. Nekdo podobna zkusenost?

lenusaak
17. pro 2017

@thebe Teri krasneee, gratuluju k druhé čarce💋 Jinak ja spinila- krvalcela az spís u Stelinky uz od tohodke zacatku az do 12tt.

absintka19
17. pro 2017

@thebe ano, ja po ket taky spinila do 13tt, hematom, takze klidovy rezim, a ted mam 7m holcicku u sebe. Drzim palecky, je to vzdy bud/anebo. Nam rekli netestivat driv nez 11.den po ET/KET.

hanyas
17. pro 2017

@thebe taky jsem spinila, i kdyz asi pozdeji. Nemas nahodou kolem terminu MS? 🙂

wendissek
17. pro 2017

@thebe terezko to je super pokud spinis klidně zvedání utrogestan a dej si ascorutin 2-2-2 já spinila nebo krvacela az do 20 tt

tomik1234
17. pro 2017

@thebe Taky jsem špinila a dokonce ten 10. den myslím fakt krvácení jak hrom, "ošklivá" doktorka říkala dokonce, že je to marné už, v centru mi říkali, ať jdu okamžitě ležet, klid a že to bude dobré. A bylo 🙂

thebe
17. pro 2017

@absintka19 @hanyas @wendissek @tomik1234 @lenusaak Holky, dekuju za sdileni zkusenosti. Ja vim, ze jsem nemela tak brzo testovat, ale minule jsem mela 10. den uz poradne dalnice, tak jsem si rikala, ze pokud to ma vyjit, tak uz dnes (8. den) neco bude videt. Ale asi bych se neradovala moc, tak jsem byla trochu potrestana 🙂 ja i z minulosti mam vse nacteno, co to muze byt, ale najednou si pripadam, jak kdybych byla na transferu poprve a slo mi o vsechno a jsem nervozni. Mate pravdu, je to bud a nebo a nema smysl nad tim dumat, protoze tim stejne nic nezmenim.

wendissek
17. pro 2017

@thebe terezko ale ono se to už nepustí a neboj slinění přestane 🙂 kdy jdeš na krev

absintka19
17. pro 2017

@thebe i tak drzim palecky.
🍀

thebe
17. pro 2017

@wendissek Snad mas pravdu 🙂 dnes to nebylo jen spineni, ale i trocha krve, coz me rozhodilo asi nejvic, no ale uvidime. Na krev jdu ve ctvrtek, draha.

wendissek
17. pro 2017

@thebe to já jdu na ten obilnak k nejakymu primáti skrz tu placentu taj na tebe budu myslet 🙂 ale věřím ze to bude dobrý ze si tam miminko dělá mistecko

tomik1234
17. pro 2017

@thebe hlavně odpočívat a ležet, měla jsem taky. Taky jsem zkoušela 8. Den a byla vidět. Předtím jsem čekala do 10 dne a nic takže urcite nic špatně! Moc držím palusky!!! Krvacela jsem pak jeste dělal se tam hematom. Tak ležet ležet ..

thebe
18. pro 2017

@tomik1234 U toho lezeni jsem se musela usmat, protoze muj 13 mesicni by asi hodne protestoval :D to bohuzel nejde, vubec nevim, jak to delaji maminky, co maji mala ditka a jdou treba na rizikovy.. :/

thebe
18. pro 2017

@wendissek Taky na Tebe budu myslet :*

pipinka
18. pro 2017

ahoj holky, dnes 6-tý den po ET a ejhle co na mě vykouklo
@thebe gratuluji, hlavně žádný stres a pěkně odpočívej

hanyas
18. pro 2017

@pipinka parada! 🙂 Vanocni darek je tu 🙂 gratuluji!