Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pipinka
18. pro 2017

@hanyas věřím že ano, budou perfektní vánoce. děkuji

tomik1234
18. pro 2017

@thebe 🙂 🙂 určitě to bude dobré 🙂

thebe
18. pro 2017

@pipinka Chacha, tady je nekdo jeste vic zvedavy nez ja :D preji, at sili!

pipinka
18. pro 2017

@thebe 😀 přesně tak, děkuji i já tobě přeji a hlavně ať je vše v pořádku

pipinka
21. pro 2017

@thebe ahojky, tak co testíky? já jsem dnes 9-tý den po ET a testíky pozitivní. váhám jestli zajít zítra ke svému gynekologovi nebo se objednat do heliosu

thebe
21. pro 2017

@pipinka Je to tam! ;) Dnes potvrzeno z krve, mezi svatky jsem pozvana na ultrazvuk. Gynekolog obvykle objednava az pozdeji, kdy uz pujde videt srdicko, ted tam jeste nic neuvidi. V Heliosu budou 27. a 30., muzes si zajit na krev 🙂

pipinka
21. pro 2017

@thebe paráda, moc gratuluji, já budu asi zítra volat . jaké je hcg?

thebe
21. pro 2017

@pipinka To Ti nepovim, ja se neptala, jeste bych se kvuli tomu stresovala, kdyby to neodpovidalo tabulkam 🙂

pipinka
21. pro 2017

@thebe to chápu, já ani nevím že na to jsou tabulky 😀

thebe
22. pro 2017

@pipinka Dnes jsem se preobjednavala, tak jsem se rovnou zeptala na tu mou hodnotu hcg a bylo to 488, at uz to znamena cokoliv ;)

tomik1234
23. pro 2017

@thebe Moc gratuluju 🙂 🙂, to je samo nádherná hodnota 🙂 🙂, hlavně jak poroste 🙂.

pipinka
24. pro 2017

@thebe krásná hodnota, držím palečky ať je vše pořádku. já jsem dnes 12. den po ET a na testu krásné dálnice. příští týden jdu na krev tak uvidíme hodnotu HCG

thebe
25. pro 2017

@pipinka Parada nejvetsi! ;)

leoseeeek
26. pro 2017

Holky, mate tu nektera zkusenosti s unicou brno?

linusha
26. pro 2017

@leoseeeek přímo na MK je diskuse na unicu😉

leoseeeek
26. pro 2017

@linusha dekujiii🙂

leoseeeek
26. pro 2017

... ja jsem byla v Heliosu jiz 2x a nic😔...tak jsme CAR zmnenily, zacinam v sobotu se stimulaci, tak uvidime. Tentokrat Unica Brno. Uz jme byly i ve Zline a tam pro me nejhorsi pristup. Helios, tam byly moc hodni, ochotni, akorat teda nam se tam nezadarilo😔

tomik1234
26. pro 2017

@leoseeeek Tak ať se tentokrát zadaří!!! 🙂 Za mne naopak Zlín přístup nejlepší, a to včetně koordinátorek, ale asi závisí od lékaře. Helios Texl super, Zlín Chovanec super. Teď jsme měsíc zpátky byli v Heliosu a koordinátorky komplet jiné a byly neskutečně milé 🙂,

linusha
26. pro 2017

@leoseeeek já mám podobnou zkušenost s heliosem jako ty a též jsme odešli jinam a zatím tam máme větší úspěšnost a snad se povede i transfer 🙂
Přeji jinde hodně štěstí 🙂

kyticka569
27. pro 2017

@leoseeeek
Ahoj, a můžu se zeptat, proč se v Heliosu nedařilo? Nepovedl se transfer, nebo nebylo co transferovat? Mě tam teď právě transfer čeká.

leoseeeek
28. pro 2017

@linusha dekujiiii😊, taky drzim palce a preji hooodne stesti😉👍

leoseeeek
28. pro 2017

@kyticka569 ...v heliosu pokazde k transferu blastocysty doslo, no akorat se teda nezadarilo😔
Ale to neznamena, ze kdyz se nezadarilo me, ze se nezadari tobe🙂, takze drzim moc palce a preji hodnne stesti.
Jinak teda odebrano 9vajicek, 7oplod., 4poracovaly, a 2dosly do blastocysty.
Ve zline 2vajicka a zavadeli obe.. 6 a 8 bunecne🙄

leoseeeek
28. pro 2017

@tomik1234 dekujiiii😊

No tos, ja se zlinem teda nic moc zkusenosti😔, nakonec jsem skoncila v nemocnici ...
No a v heliosu pokazde u transferu Texl, na helios nemam jediou vytku, akorat teda bez uspechu..hmmm...

kyticka569
28. pro 2017

@leoseeeek
Díky za odpověď. Já mám za sebou taky hodně neúspěšných transferu v jiném centru. Konkrétně už 4 transfery blastocyst. A nikdy se nepovedlo. Tak si právě od Heliosu hodně slibuju 🙂. Měli jste vyšetření PGS? A řekli ti, proč se nepovedlo? Nebo udělali nějaká další vyšetření?

leoseeeek
28. pro 2017

No rekli...ze je to priroda a taky o stesti..
A co to je too PGS?

leoseeeek
28. pro 2017
leoseeeek
28. pro 2017

My to tam mame zaskrtnute, tak ti ani nevim🙏..ja uz mam v tom uplny chaos😇

kyticka569
28. pro 2017

@leoseeeek
Tak nevím, podle toho ceníku jste možná PGS měli, ale možná jste měli ještě hrazené ZP, my jsme platili 14500, je to vlastně genetické vyšetření embrya, a čeká se na to asi 3 týdny, pak ti volá někdo z genetiky, kolik embryí je geneticky v pořádku. Jinak mně řekli, že po 4 transferech, co jsem měla v jiném centru, bych u nich byla na 90% těhotná

leoseeeek
28. pro 2017

No je to mazec..ja mam za sebou taky uz par transferu a nic..ted uz jedeme, jako samoplatci a je to sila, ty penize.
Na to PGS se jeste poptam urco.
Moc ti drzim palce, pak napis😉

apple_tree
29. pro 2017

Ahoj holky, muzu se zeptat? Otehotnet se snazim od unora, dali jsme si termin do konce roku a kdyz se nezadari, zacnem resit doktory. Je mi 33, tak nechci uz dal nic odkladat a cekat na zazrak. Ted jeste cekam, jestli prijde ms 6.1. a pokud ano, hned se objednavam do heliosu. Chodim tam na gyndu, tak jsem o jinem CAR ani nepremyslela. Zajima me, jak dlouho trva absolvovat vsechny ty testy a konzultace, nez prijde na samotne IVF. Je mi jasne, ze je to individualni, ale at mam nejakou predstavu. Jen jeste dodam, ze cyklus mam pravidelny 29 dni a ovulace snad taky probiha. Dekuju za odpovedi 🙂