Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hotaska
12. bře 2012

@danielahe začalo to kolem 4 - 5tt (3dny krev + 6 dní špinění), potom kolem 6tt (2 dny slabě krev + 1 den špinění), dále kolem 13tt po odběru cytologie (6dní špinění) a pak doufám že už na konec v 15tt po námaze (1 den slabě krev + 2 dny špinění) ......... vše jsem si poctivě psala tak mám přehled 😀 jinak Utrogestan, nebo jak se ta bílá potvora jmenuje, jsem brala od začátku až do konce jen ústně. Bylo mi to tak doporučeno, právě kvůli tomu krvácení.

danielahe
12. bře 2012

@hotaska to jsi uzasna bojovnice,ze jsi to tak zvladla.ja to tak silne zatim nemela,ale to naposled,to jsem se fakt lekla,bylo to horsi jak menzes,nastesti inkekce zabrala a krvaceni ustavalo,takze 2 dny spineni.Nevim jesti to s tim ma nejakou spojitost,ale zdalo se mi o tom krvaceni,no a to pak doslo,uz si nekdy pripadam jak magor,jak se furt hlidam 😀.skrz to krvaceni to taky polykam. mam narizeny klid,tak uz jsem 2.tydnem na neschopence a hodne lezim.Budu nam drzet palecky,aby uz bylo jen dobre. 🙂 a vis co to bude nebo se nechas prekvapit? 🙂

danielahe
12. bře 2012

@ivetka77 ahoj,ja mela prave jen to zakladni PGD. A kdy jdes na krev? 🙂 tehulko? 😉

veverka.terka
12. bře 2012

@pepitas jj, budem držet pěsti! mně taky holky dodávají moc podpory, je to super 😉
@ivetka77 @danielahe hele, ale já chci holčičku!!!! 😀 no nee, ale kdybych si mohla vybrat, tak rači holčičku, samozřejmně teďka při prvním pokusu a prvním mimi je mi to celke fuk, hlavně, aby to vyšlo!!!!
@ivetka77 jj, kdy jdeš na krev??? 🙂

veverka.terka
12. bře 2012

@hotaska to teda jo! vůbec si tohle nedokážu představit....si tak psychicky ododlná a silná nebo máš v manželovi nebo okolí tak dobrou podporu? obdivuju tě...

danielahe
12. bře 2012

@veverka.terka jo to muj chlap to celkem vydejchaval, kdyz nase embryjka bya pouze muzskeho pohlavi 😀 . To vis, ze jsem chtela taky hocicku, uz jednoho rostaka mame, ale co uz budeme mit dalsiho chlapecka, hlavne aby byl v poradku a zdravy, to je to nedulezitejsi...ted jsem zase slabe spinila, tak snad to bude vporadku a nic z toho nebude.papa, preju hezky vecer, ja se jdu uvelebit na gauc k televizi a asi s nahoma nahore 😠 😀

pepitas
12. bře 2012

@danielahe To doufám, že se konečně zadaří. Do třetice všeho dobrého, ne? 😀 Mám dceru 6 a půl roku. Ta se povedla přirozeně hned druhý měsíc snažení, ale s jiným partnerem. I když i tak to byl asi zázrak.

@ivetka77 Je to super, když se tak podporujete vzájemně. Když jsem byla na prvním a druhém IVF, tak jsem nevěděla, že to tady funguje a neměla to s kým probírat... Teda ne s někým, kdo to taky prožívá a ví o co jde.

jananovacek
12. bře 2012

@ivetka77 Jasně, budeš těhule! 😉

jananovacek
12. bře 2012

Holky, vy jste se teda rozjely, jsem docitala 3 stranky 🙂))
@ivetka 77 Ivetko, jeste jedno velka gratulace k careckam!!!
@veverka.terka Zatim to vypada slibne, drzim moc palecky. Doufam, ze uz se ti pupik sfukuje a je lip 😉
@daielahe Takze jestli jsem to dobre prelouskala, vsechno pokracuje dal v poradku? To mam radost...hodne stesticka
@pepitas Tady najdes podporu vzdycky, vsechny jsme ji tady nasly 😉 A jestli jdes do Heliosu, tak to mas dalsi vyhru, tam totiz otehotni skoro kazdej 🙂 Byla jsem na kontrole na ultrazvuku a byly tam samy tehulky po IVF, pan primar se smal, ze je fakt jaro, ze jsou ted uplne vsechny tehotny, tak holky, co jeste nejste, sup na to, at nas jeste posilite 😉

jananovacek
12. bře 2012

Doufam, ze jsem na nikoho nezapomnela 😎

danielahe
12. bře 2012

@pepitas to mame podobne 🙂 ,mam doma prvnacka a ten je teda po ivf a na prvni pokus a ted se pokousime znova,prcek je v brisku,jen to nema uplne ten spravny prubeh 🙂 .A ty jsi to zkousela na heliosu nebo nekde jinde?urcite to ted vyjde,uvidis 🙂 .kdyz jsem cekala jirulu,tak jsem si taky s nikym nepsala,nemela jsem tucha,ze neco takoveho existuje,ted je tech diskuzi urco vic nez pred 7lety,u nas to je hodne verejny,ze mame dite a druhe na ceste po ivf 😀 manza od kamosky vtipne naznacil,ze se jeho navstevy konecne vyplatily 😀 😀 😀.v dnesni dobe je to s tim prirozenym poceti horsi a horsi 😠 .

danielahe
12. bře 2012

@jananovacek jojo zatim to pokracuje dobre, mimi je tam,kde ma byt a krvaceni zatim neni,snad to vydrzi, 😠 .a co ty,jak se citis?chodis do prace nebo jsi doma? 🙂

jananovacek
12. bře 2012

@danielahe Super zprava, jen tak dal! Ja se citim skvele. Sice zacinam byt docela rozezrana a porad bych spala, ale jinak je to super 🙂 Chodim zatim do prace, sedim jenom v kanclu, mam pohodu, takze zatim neni potreba nic menit.

jananovacek
12. bře 2012

@veverka.terka Jenom me jeste napadlo v sovislosti s tim mrazenim, vubec se toho neboj, kdyby se ti embrousci mrazili a ty ses mezitim vylecila...Mne se taky mrazily vsechny, cerstvy transfer jsem vubec nemela a pohoda lahoda 🙂 Pry je to stejne lepsi 😉

hanulka0102
12. bře 2012

Cau holky, vy tady teda frcite 😉
Tak se vam taky pochlubim... Otrepala jsem se ze skonceneho tehu po viroze a kdyz uz je ted to jaro a slunicko, tak jsme se opet vydali na transfirek naseho dalsiho snehulacka.... Dneska 8. den a je to tam 😀 // 😎

veverka.terka
13. bře 2012

@hanulka0102 tak to je krásný, tady těch těhulek přibývá... 🙂 gratuluju!
@jananovacek no, nebude potřeba čekat a mrazit vše, budu moct jít na transfer hnedka, prý ten streptokok je v pohodě a na mimčo se nepřenese a když nemám žádný potíže, tak to nemám zatím řešit a být klidná a nestresovat se tím....taky bych chtěla mít v práci pohodičku, to mně bylo hnedka jasný, že nebudu moct být v práci ani minutu, pokud bych byla těhu, já naopak furt lítám a něco dělám, tahám a hlavně těch bacilů, fuuj...🙂
@danielahe Dani, a oni vám pak řekli, jakýho sou ty embryjka pohlaví? myslela sem, že ti to řeknou jenom nějak na požádání...i když podle toho PGD se to dá zjistit že?

veverka.terka
13. bře 2012

@jananovacek a břicho už je mnohem lepší, sice to není úplně v normálu, ale už nejsem jak bublina 🙂

danielahe
13. bře 2012

@hanulka0102 tak to gratulujeme, podle toho kolik nas tu nabyva ma asi helios 100% uspesnost 😵 😵 😵 😵

@veverka.terka , jo oni se me ptali jestli chci vedet pohlavi, tak jsem rekla, ze jo a vsechno kluci 🙂 , ten muj si dela p...l, ze si poridime klapzubovu jedenactku 😀 , jo a podle PGD se to da zjistit. 🙂

veverka.terka
13. bře 2012

@danielahe no, já bych asi chtěla vědět, jakýho pohlaví ty embryjka jsou, ale ne, jaký mi transferujou...to by taky šlo? 😉

danielahe
13. bře 2012

@veverka.terka Ja si myslim, ze urcite, to kdybych tam mela holku, tak jde jako prvni 😀

ivetka77
13. bře 2012

@pepitas No,ja bych bez tyhle diskuze neprezila IVF 😀 jsou to hold nervy, musime byt silne...

ivetka77
13. bře 2012

@hanulka0102 Hanulko velka gratulace! Tak ted na sebe hlavne davej pozor!A te zas neskoli viroza! 😉

ivetka77
13. bře 2012

@veverka.terka Terko myslim, ze by to slo,jestli mate PGD. Ale nevim, jestli se to muze rikat,to se musis zeptat tam...

ivetka77
13. bře 2012

@danielahe Ale zase kdybys mela kluka, tak mu nemusis kupovat tolik vybavicky, mela bys po tom prvnim, ne? 😉

veverka.terka
13. bře 2012

@ivetka77 jj, však se zeptátm 😉 ...ještě si testíkovala nebo už si byla na krvi? jak ti je?

veverka.terka
13. bře 2012

souhlasím s Ivetkou, všechny holky tady mi moc dodáváte energii a myslím si, že to díky tomu zvládám mnooohem líp!!!! 😉 sem moc moc ráda, že sem sem zabrouzdala a přidala se k vám....a určitě každá z nás držíme moc pěsti a přejem si pro sebe všichni navzájem jen to nej...a aby vše vyšlo 😉

ivetka77
13. bře 2012

@veverka.terka Dekuji za optani,je mi fajn...Co Ty? Uz je po odberu lepe? Ja jdu na krev ve ctvrtek...dnes jsem netestikovala,ale mozna to nevydrzim a zase to zkusim...rada se koukam na ty dve carky-vzdyt je to poprve co vidim miminko, ze? 😀

veverka.terka
13. bře 2012

@ivetka77to je fajn, že je ti dobře, to teda jo, taky bych na to asi koukala klidně pořád 🙂 takže ve čtvrek to už budeš mít potvrzený, to je fajn...jj, už je mi líp, ale pořád nemám jaksi až tak chuť na jídlo, jenom na něco, ale třeba, jak miluju latte, tak to bych si vůbec nedala 😉 nebo i nějaký jiný jídla...ale to bude OK...no, vidíš, a já du ve čtvrtek asi na transfer 🙂 možná teda už zítra, ale říkali mi, že spíš to bývá až ten 6. den, kvůli tomu vyšetření PGD
právě sleduju na netu, který potraviny nejsou v těhotenství dobrý jíst 😉

hanulka0102
13. bře 2012

Cau holky, moc vam vsem dekuju. Ladovala jsem se ted dlouho vitaminama, takze me jen tak neco nedostane 🙂
Dani, mas pravdu, v Heliosu skoro 100% uspesnost 🙂 U me teda rozhodne. Uz mame z Heliosu dve deti, pred 2 mesicema jsem po KETu sice otehotnela, ale chytla jsem silenou virozu, takze to skoncilo :( ale ted uz jsem asi zase v tom...pokud teda 4 testiky staci 😀

ivetka77
13. bře 2012

@hanulka0102 Ty jo, to jse lepsi, nez ja🙂 ja mam zatim jen dva🙂 tak to hned bezim curat 😀