Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
14. bře 2012

@veverka.terka Tak to jsem taky zvedava, jak se ti to povedlo 😉 Jsem po obede a cekam na prichod synatora z druziny, vcera donesl poznamku od druzinarky, tak jsem zvedava co donese dneska 😠 , ma druzinarsku 21-22 let a vuc to s detmi neumi...hruuza 😠

veverka.terka
14. bře 2012

@danielahe polívka byla naprosto výborná, pěkně sem se jí přejedla 😀 ježda, co může dostat dítě za poznámku v družině?! no jo, takový mladý holky si chtějí takto zvyšovat sebevědomí, myslí si, že snědly všechnu moudrost světa....vidím to tak i u nás v práci

danielahe
14. bře 2012

@veverka.terka , jiricek neustale zlobi, vyrusuje a podobne 😠 . Zadny andilek to neni, ale pochubuji, ze by byl tak nezvladatelny, jsem ji napsala, ze to takto na dalku nevyresim. Jirula ma problem s autoritou, jen tak kazdeho nebere....moji segru poslal do haje, narovinu ji rekl, ze kdyz ho nema rada, ze porad na nej rve, tak on ji poslouchat nebude 😖 .....takze s holkou, co je mlada, nema deti a ma jich na starosti 20, si umim predstavit, ze to nezvlada.....oni dneska s detima nic nedelaji, venku je necha behat kolem hriste a ve tride je nuti, aby sedeli a nic po ni nechteli.... a deti potrebuji pohyb 🙂

daguli
14. bře 2012

Ahoj holky, tak co je tu noveho?

@hanulka0102 obrovska gratulace k pozitivnimu testiku!

daguli
14. bře 2012

@veverka.terka Ahoj Terko,zitra budu moc drzet pesti.... 😵

daguli
14. bře 2012

@pepitas Ahoj,ja jsem femibion brala pred rokem asi a nic:( Ale mozna to u nekoho muze pomoct...nam nastesti pomohli v Heliosu 🙂 ale ted jsi mi pripomela, ze bych mela nasadit nejaky tehu vitaminky....

daguli
14. bře 2012

@danielahe Ahoj mamco, jak se dari? Co beres za tehu vitaminky?Ja mam zatim jen listovku

danielahe
14. bře 2012

@daguli ahoj, ja jsem presedlala z listovky na femibion ( ja si myslim, ze je to celkem jedno jake to jsou vitaminy, pokud mas vyvazenou stravu, ovoce a zeleninu, tak si myslim, ze vitaminy nepotrebujes 🙂 . Pri prvnim tehu jsme brala calibrum 🙂 a jak se citis? 🙂

jananovacek
14. bře 2012

@hanulka0102 To je supeer, tak vitej znova mezi tehulkama ;)

jananovacek
14. bře 2012

@veverka.terka Ja je teda beru 🙂

jananovacek
14. bře 2012

@veverka.terka Teri, jeste k tomu PGD...vy tady hrozně prndáte a já vás nestíhám číst 🙂)) ... my jsme měli 3 vyšetřované embryjka 5. den a 3 až 6. den. Prý se do toho 6. dne čeká, když mají málo vylezlých těch buněk, aby je nepoškodili. A taky říkali, že to je tak normální, že víc dělají to PGD až 6. den, takže tfuj tfuj, zítra to tam bude 😉

onno
14. bře 2012

Dobrý večer já už jednou ket měla nechala jsem si vložit jedno a nic.Teď nevím.Moc děkuji a přeji moc štěstíčka

veverka.terka
14. bře 2012

@danielahe nojono, pokud je to taková mladá kočka, která ani nemá žádnou praxi, tak je to jasný....
@daguli děkuju moc!budu to potřebovat 😉 a taky sem si dneska koupila ten Femibion,prý obsahuje největší množství listovky ze všech těhu vitamínů, tak snad je dobrej...ale asi to složení u těch vitamínků bude fakt podobný, jak píše Danielka
@jananovacek děkuju za podporu, snad se bude bobečkovi u mě líbit a zůstane tam 😉 to víš, my s Danielkou sme doma, tak se docela nudíme, tak prndáme tady na netu 😀

hanulka0102
14. bře 2012

Ahoj holky, moc děkuju všem 🙂 Už to mám potvrzené i z krve, tak je o snad na dobré cestě 🙂
@onno To neznamená, že když to nevyjde jednou, nevyjde to příště. Tak jak se to v Heliosu snaží pořád vysvětlovat - úspěšnost je vyšší s počtem transferů, ne embryí. Takže si dej v klidu jedno a pak kdyžtak zase jedno. A kdyby to embryjko po rozmražení nebylo pěkný, tak ti rozmrazí druhý, neboj, fakt ví, co dělají 🙂 Už tam chodím 5 let 😎

hanulka0102
14. bře 2012

@jananovacek Souhlas, nám vždycky vyšetřovali jen 6. den

lenjer
14. bře 2012

Ahoj holky, nevíte za jak dlouho po IVF se v Heliosu může na KET ? Díky moc.

hotaska
14. bře 2012

@veverka.terka taky souhlasím s holkami, nic se neděje. Pátý den jsme neměli nic k vyšetření. Šestý den na konec vyšetřovali 7 embryi plus další 2 fešáci do zásoby bez vyšetření 😉

ivetka77
14. bře 2012

@lenjer Ahoj,my jsme sli hned nasledujici mesic...

ivetka77
14. bře 2012

@veverka.terka Ahoj,tak doufam, zeTi vse zitra dobre dopadne! Dobre se na to vyspi!
Ikdyz to uz asi delas:D

ivetka77
14. bře 2012

Holky ja jdu zitra na krev, jsem nervozni,ale test je stale pozitivni,tak snad to bude v pohode 😉 Dobrou vsem

danielahe
15. bře 2012

@hotaska tak to byla krasna urodicka 🙂
@lenjer ja sla taky hned v lednu et a v unoru ket 🙂
@ivetka77 urcite to bude v poradku, jak je carka na testu tak krev je 100% 🙂
@veverka.terka tfuj tfuj, at je vsechno vporadku a pak napis, jak se citis tehulko 😉 😵 😵

veverka.terka
15. bře 2012

@danielahe ahojky,tak nejsou moc extra pozitivní zprávy, sice dneska transfer bude, 1 embyjko je v pořádku a bude i vyšetřený a 2. se zamrazí bez vyšetření a zbytek nic, sou nepoužitelný...myslela sem, že nám zbyde na zamžení aspoň 2 nebo 3...docela sem z toho zklamaná, máme dorazit na 14h, ale mám pocit, že to stejně napoprvé nevyjde.... ☹

danielahe
15. bře 2012

@veverka.terka milacku neves hlavu...ja mela tri a genetikou prosla jen 2 embryjka a podivej, kde jsem...tloustnu, je mi spatne a v brisku mi snad roste budouci terorista 🙂 . Pri Jirulkovi jsem zadnou genetiku nemela a taky jsem otehotnela. Pokud to embryjko zije 6. den tak je tu mala pravdepodobnost, ze s nim bude neco spatne... a hlavne nestresuj, mas 3 pokusy, na 1 IVF, to bude dobre uvidis 😵

danielahe
15. bře 2012

@veverka.terka td nevim jestli jsme to pochopila dobre....joooo az ted takze mas 2 embryjka...ja mela taky 2 🙂

veverka.terka
15. bře 2012

@danielahe seš moc hodná, děkuju zapovzbuzování, ale teďk sem fakt hroznej pesimista a strašpytel...achjo, víš,já už na mimčo čekám 4 roky, mažel pořád nechtěl a pak se nedařilo, takže už ta psychika je taky v čudu...ale musím doufat 😉 a tobě je jak, dobrý? už se ti kulatí bříško? 🙂

danielahe
15. bře 2012

@veverka.terka 2 embryjka jsou super, 2 pokusy mas, jak psaly holky, je jaro, takze se zadari 😀 . Jinak se mi kulati, ale ne od mimi, ale jak se furt nafukuji z jidla 😀 . Tak nejak furt spinim, je to teda velmi malicko,ale i tak nevim, co mam cekat od zitrejsi kontroly 😒 ....hlavne bud klidna a nestresuj se, za chvilku budes mis bobecka v brisku 🙂

daguli
15. bře 2012

@veverka.terka Ahoj terko,vzdyt to jsou super zpravy-mas dva pokusy!Nekdo nema ani takoveto stesti...hlavne do toho bez pozitivne-s tim,ze to proste vyjde a nestresuj se myslenkami na neuspech! Vim, ze se to lehko rika, sama jsem to nedavno prozivala,ale tim spis je mi jasny, jak moc je to dulezity.....tak hlavne at je vysetrovany mimousek v poradku!

veverka.terka
15. bře 2012

@daguli ahojky, děkuju, jj, musím myslet pozitivně a nestresovat se, i oni my říkali, že psychika je hrozně důležitá...tak uvidíme, ale budu věřit v to dobrý 😉

jananovacek
15. bře 2012

@veverka.terka Teri, vzdyt to je super! 2 je krasny vysledek...uz mas po transfirku? Jak to nakonec dopadlo?

danielahe
15. bře 2012

@veverka.terka tak jaka veverusko? 🙂