Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lucik253
22. únor 2019

@ivivka V Heliosu vysledky jeste nejsou a je to 5tydnu.
Tohle mi rekla moje mudr v Reprogenesis.
Vcera jak mi tu hystero delal mudr tak rikal ze je i vetsi sance ted. Kez by uz 🙂

ivivka
22. únor 2019

@lucik253 musíš tomu teď věřit a určitě to dopadne dobře!

denicl
23. únor 2019

@lucik253 musis stále verit jako my😊 taky nam vysel az 5transfer, mela jsem prirozeny cyklus jen s utrogestanem,pred tim jsem byla na hysteroskopii,asi to vse pomohlo,ja tomu verim.🥰 ted uz jsem v 16.tydnu a vse probiha v poradku,jen mi je teda porad zle,ale s tim nic neudelam. Drzim palce✊😇

lucik253
23. únor 2019

@denicl z Heliosu mi rekl ze je s utrogestanem a moje v Reprogenesis estrofem a ke konci utrogestan

ivivka
23. únor 2019

@lucik253 estrofem je vyloženě na sliznici, já měla estrofem vždy, ale neměla jsem hystero, po hystero by mohla nárůst sama
A kam nakonec jdeš na ket?

lucik253
23. únor 2019

@ivivka Ja právě nevím jestli ho brát nebo ne pak, když jeden řekne tak a druhý tak ☹
zatím ještě Ket na své klinice.
To bych si pak musela embrya nechat převézt do Heliosu.

ivivka
23. únor 2019

@lucik253 to musí oni vědět, já bych asi ale řekla, ze estrofemem se nic nepokazi

lucik253
23. únor 2019

@ivivka Víš jak,člověk z toho má už tak hlavu jak balón ☹ Buď teď se řídit podle mé Mudr...
od 2dc estrofem 1-1-1 a 1x injekce Clexane a pak myslím 5dní před vložení Utrogestan zvádět.
Kéž by to už vyšlo. Chci si tentokrát vzít neschopenku a být doma.

ivivka
23. únor 2019

@lucik253 já té chápu, kolikaty ze to ket? 3.?
Já měla první et, tzn po opu s utrogestanem, 2.ket odpískali pro nízkou sliznici, nasadili mindokonce páchání menopuru + utroš, chytlo se, ale v 8.tt se přestalo vyvíjet, tak revize, no a poslední 3.ket. Zase chtěli menopur, já jsem řekla, ze ne, jednak stojí 5tis a druhak jsem tomu letu nedávali šanci, bylo to hned v dalším cyklu po revizi a tak jsem měla estrofem a utroš a jsem teď už za půlkou tehu ❤️ Jsem na pn s přestávkou už rok a půl, milion komplikaci, ale teď už věřím , ze to dopadne
Tobě taky, ale myslím, ze spis je to fakt o celkové pohodě těla i duše, mne vyčistili při revizi, pak jsme jeli na dovolenou, ty mas hystero, takže dělohy taky čistá, věř, ze to vyjde!

lucik253
23. únor 2019

@ivivka Jo ted to bude 3 pokus no. Dost ctu ze po te hystero je o neco vic sance, i mudr rikal

lucik253
23. únor 2019

@ivivka tak uz mas pupik ze 😍 a uz vis co to bude?

ivivka
23. únor 2019

@lucik253 jojojo, pupík, jsem dokopaná a bude to holka. Máme doma 13ti leteho kluka 🤗

lucik253
23. únor 2019

@ivivka tak to je pekny 😍 moc preju i zavidim

ivivka
23. únor 2019

@lucik253 to se neboj, na Vánoce budeš mít doma dáreček, uvidíš, ze to zeď po hystero klapne

lucik253
23. únor 2019

@ivivka No to nevim jestli az tak stihnu letos jeste 🧐

ivivka
24. únor 2019

@lucik253 pokud pujdes v březnu, tak třeba ano 😉👍

lucik253
24. únor 2019

@ivivka To by muselo teda se chytit 🙂 jo chci jít, menstruace cca 10.3. tak vložení ke konci března

ivivka
24. únor 2019

@lucik253 no vidíš, to mas ván.darek, musíš si to tak říkat, já byla na ket na narozeniny tchyně a termín mám na narozeniny mého tatky, to se tak děje takové věci 😉😉😉

lucik253
24. únor 2019

@ivivka jo budu doufat 😍

giss
25. únor 2019

Ahojky holky, ve čtvrtek mě čeká první KET a chci se vás zeptat, jestli vám dali neschopenku v Heliosu a nebo si mám skočit ke svému gyn. ?? A ještě jednu otázku... kdy vás převedli ke svému gynekologovi toho dojíždění už je dost... ☺

denicl
26. únor 2019

@giss muzes si nechat napsat v Heliosu nebo muzes u svého gynekologa. My kvuli dojíždění zvolili,ze jsem byla na neschopence u své doktorky,vubec nicemu to nevadi a je to lepsi,chodila jsem k ni i na kontroly.

denicl
26. únor 2019

@lucik253 me to pomohlo. Dorostla nova sliznice,i kdyz ne moc,ale dorostla nova a mimi se chytlo. Na me i zabralo,ze jsem mela jen ten utrous a estrofem vubec. On ti ji stejne nezvetsi,ale zlepší,ale po te hystero bych ho nebrala..uvidis,ze to vyjde! Ja tomu verim!

lucik253
26. únor 2019

@denicl Ale mudr furt rika od 2dc estrofem injekce na redeni krve a utros 5dni pred Ket

ivivka
26. únor 2019

@giss dali v heliosu hned, pokud Ti dá Tvoje dr.a mas to blíž, tak řekni ji

lucik253
26. únor 2019

Taky chci ted pridalsim Ket vzit neschopenku 😒 treba aspon vic klidu

jawuna
26. únor 2019

@lucik253 Estrofem jinde dávají, když potřebují naplánovat cyklus podle sebe, aby jim třeba transfer nevyšel na víkend, to nebudeš mít ani ovulaci, ani nic přirozeného, to je jako kdybys brala antiko. A injekce na ředění krve bych si teda taky nepíchala? Ty máš nějaké hematologické problémy?
Měla jsem KET taky hned v cyklu po hysteroskopii a 👶

lucik253
26. únor 2019

@jawuna Zjistili mi trombofilni mutaci. Nikdy nebyl problem kdyz to byl i vikend,delaji i o vikendu.
Ja sem mela problem hned prvni ze prirozena ovulace nikdy u mne nebyla.
Tak ho mam treba jako nebrat? Nebude to blbe

giss
26. únor 2019

@denicl @ivivka svého gynekologa mám v místě bydliště. Prakticky kousek od domu a bylo by to pro mě lepší než to dojíždění do Brna 🙂 Jsem ráda, že se dá s nimi takhle domluvit. Děkuji holky

lenusaak
26. únor 2019

Ahojk holky, co jste mely uspesny transfer a po srdecni akci vas uz predali do pece vaseho gynekologa, dostaly jste nejakou zpravu z Heliosu pro doktora? Ja byla vcera na ultrazvuku, mlady Texl neco prohlasil o zprave do mailu - a nic mi neprislo. Poslali mi slibeny recept na utrogestan, fotku miminka( dosel jim papir v ultrazvuku) ale zprava nikde a ted nevim zda jsem to blbe nepochopila😀 s dcerkou pred tema 2,5rokama jsem take nic nedostala, tak ted si rikam jestli je to nejaka novinka? A nebo jsem jen blbe rozumnela- abych se pripadne teda pidila po nejake zprave.
Jinak procitala jsem vase zkusenosti a vy co z Heliosu odchazite, preji stastnou ruku ve vyberu dalsi kliniky. 😊
Ja jsem jejich pacientkou nejaky ten rok ( tusim 4-5let) dva IVF cykly, 5transferu, laparoskopie... jsem spokojena, ale verim, ze ne kazdy ma to stesti. Odviji se to od individualnich diagnoz, kazda v tom centru resime jine problemy, takze pak se take ruzne rozchazi naze pozotivni/negativni nazory, takze uplne chápu i vasi nespokojenost s Heliosem. Vsem preji na konci te cesty to vytouzene miminko at uz je to v Heliosu nebo nekde jinde!

ivivka
26. únor 2019

@lenusaak já jsem se tedy zaregistrovala i na gyn.tam, u nás nějak není schopny gyndar, nicméně zprávy vždy dostávám do ruky, do mailu pouze třeba výsledky stery čípku, recepty apod -tam zavolej!
Co se tyče Heliosu jsem spokojena, čekáme po 3.ketu🤰 chápu, ze podstoupit třeba několik cyklu, několik transferu a bez úspěchu, tak asi taky přemýšlím o změně, každopádně za mě 👍👍👍