Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka jo, jak pujdu na kontrolu ke sve gyndarce, tak si o to reknu

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe jj, nevzdávám to, to určitě nee! 😉 říkala mi, že mám zavolat pokud by se to nějak víc rozjelo, jako úplně v měsíčky, tak to snad k tomu nedojde!

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe dobrá, tak pak se domluvíme 😉

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka ok 🙂 , dneska pul dne v haji, musela jsem nechat udelat jirkovi pas, to byly nervy 🙂

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe tak ses aspoň dostala do jinýho prostředí a na jiný myšlanky 😉 vyrážíte někam na dovču do zahraničí? tedka se vlastně i fotí přímo tam a nechávají se i otisky že?

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka jen malej, ma to pres pojistovnu, jak je porad nemocny, tak pojede k mori s kamaradem na 3 tydny do recka 😀 , hoodne mu zavidim, ja pojedu maximalne do ritky 😀 😀 😀

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe tak to má teda úžasný, to mu taky závidím...njn, ty ale budeš mít místo dovči mimčo a to přece stojí za to hm 😉

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka tojo, tak doufam, ze se nic ne....re a v listopadu budu chovat 🙂

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe tak snad nee, to nejhorší si myslím, že je za tebou a bude snad jenom a jenom líp 😉

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka to doufaaam 🙂

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka a co ty mas uz muze doma? mne prijede az tak kolem 11...ted mu jeste delam jakysi zavin misto dortu, pac mel narozky, tak jsme zvedava, jak se povede 🙂

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe uritě bude jenom líp, uvidíš!no, dneska jel chlap pomáhat švagrovi něco stěhovat do jejich novýho domku, takže dofrčí až tak kolem 21h...jéé, tak to se manžel má, to ho bude čekat dobrůtka 😉

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka no to se jeste uvidi, pac to delam poprve.... 😎 , jeste musim nasackovat jirulu do postele a trosku poklidit a muzu si jit hodit vodorovnou polohu 😀

jananovacek
21. bře 2012

Cau holky, neprehanite to tady trosku? 🙂 Toho musim docitat cim dal tim vic 😀 Veverusko neboj, skoro vsechny jsme po transferu spinily, porad me vsichni uklidnovali, ze to je normalni, tak jsem tomu pomalu uverila 🙂 a nakonec to bylo be problemu, takze porad drzime vsechny palecky a jeste to aspon 3 dny vydrz. Ja jsem testikovala az 10. den jak mi rikal pan doktor a to uz je vicemene na jistotu

veverka.terka
21. bře 2012

@jananovacek njn, to víš, my sme doma a docela se i chvilkama nudíme, tak si tady písáme 🙂 děkuju moc za podporu, kéž by to aspoň mělo taky dobrý konec, musím to vydržet, nic jinýho mi nezbývá, ale je to fakt krutý....a jak se máš ty, je ti fajn?

danielahe
21. bře 2012

@veverka.terka pa, jdu douklizet byt a zacpat jirinovi pusu, uz je v koupelne asi 10 minut a misto umyvani se dal na rockovou kapelu...tak pa

danielahe
21. bře 2012

@jananovacek jenom trosku 😀 a preji krasny vecer

veverka.terka
21. bře 2012

@danielahe tak ať se vám večer vydaří

ivetka77
21. bře 2012

Ahoj holky, tak koukam, ze uz jsem zde pro dnesek asi sama,ze? 😀 Tak take preji krasny vecer vsem 😉

veverka.terka
22. bře 2012

dobrý ránko,jakpak se máte? 😉

veverka.terka
22. bře 2012

holky, já pořád špiním, pořád tak stejně jak včera, mám hroznej strach, že je něco špatně ☹

danielahe
22. bře 2012

@veverka.terka , veverusk, to mi je lito ze si tim spinenim musis prochazet taky. Volala jsi na helios nebo se mas ozvat az kdyz zacnes krvacet? 😒. Jinak taky preji krasne ted uz ne rano,ale skoro uz poledne 🙂

veverka.terka
22. bře 2012

@danielahe ahojky Dani, volala sem do Heliosu včera a prý mám být v klidu, že mám kdyžtak zavolat, kdybych začala víc krvácet a akorát si zvýšit ten Utroš, jinak nic.ale špiním pořád jenom tak jako včera, stačí mi malá slipovka na celý dopoledne, tak snad to není nic zlýho, ale víš sama, že člověku to na náladě moc nepřidá...a jak je tobě, máš doma manžela?

danielahe
22. bře 2012

@veverka.terka jojo, jen ted je u tatky a dava auto do poradku 🙂 nastesti s nim pujde i na obed, takze nebudu muset varit, coz se mi ulevilo, nebot ty pachy z vareni mi moc nesedi 🙂 . ten zavin, co jsme vcera delala mu moc chutna, jen ho bude muset snist sam...nemuzu ho ani citit 😀

danielahe
22. bře 2012

@veverka.terka Tak uvidis, zatim se drz a za 2 ci 3 dny zkusis testnou. Pokud jen spinis, tak to bude ok, ja napoprve(prvni et), spinila jen jeden den a druhy jsem zacala krvacet, klasicky menzes a test negat 🙂

veverka.terka
22. bře 2012

@danielahe tak to máš fajn, já vařím, jak kdy, jak se mi chce, manžel chodí na obědy v práci, takže to není nutný, pro mě samotnou se mi pořád vařit nechce 🙂 no, zkusím testnout už zítra a pokud bych i zítra nějak víc špinila, tak tam zase zavolám a kdyžtak tam pro jistotu zajedem, abych se nestresovala přes víkend.tak si hezky užívej manžela a ať tě pěkně opečovává 😉

danielahe
22. bře 2012

@veverka.terka no mne bude stacit, kdyz nebudu muset opecovat ja jiricka juniora 😀. Tak na tebe budu myslet s tim testovanim, hlavne vsechno v klidu, nic neni ztraceno a v heliosu mate jeste jednoho bojovnicka, uvidis, ze to vsechno dobre dopadne 🙂

onno
22. bře 2012

Ahoj tak teď jsme dojeli z Brna mám vloženo jednoho mrňouska.Stahovali mě dělohu tak trochu špiním.Máme 5 let stará embryjka a říkal doktor že se snižuje jejich uchycení ,protože to bylo prý starší zamrazovací systém.Teď už je jiný.Máme 40% šanci teď co mají nově 70%.Tak doufám že to výjde.Jinak embryjko bylo ve výborné kvalitě.Hodně štěstíčka všem

danielahe
22. bře 2012

@onno tak budu drzet palecky, aby se to povedlo 🙂 , urcite to klapne, je jaro 😀

jananovacek
22. bře 2012

Cau holky, s tim jarem je to asi fakt pravda 🙂 Byla jsem v Heliosu s kamaradkou, ktera chce jit na IVF, ale chtela se tam jit prvni jen tak podivat, jestli se ji tam bude libit 🙂 Chvilku jsme si povidaly s koordinatorkou a ta ji rikala, at prijde co nejdriv, ze ted je to fakt jistota, ze ted otehotni skoro kazda pacientka bud z cerstvyho nebo hned z prvniho KETu. Pry pokud to takhle pujde dal, nebudou mit za chvilku koho oplodnovat 😀