Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
22. bře 2012

@veverka.terka Vubec se nestresuj, urcite to dobre dopadne, spineni k tomu fakt patri 😒

veverka.terka
22. bře 2012

@onno tak to je krásný, já sem si myslela, že dneska máš jít na tranfer a ráno sem si říkala, jestli teda nakonec jo nebo ne....
já sem bohužel dneska nakonec musela jet do Heliosu na injekci, začala sem kapku víc krvácet, tak sem byla hodně vystresovaná, raděj tam znovu zavolala a řekli, ať dofrčím na injekci.a hlavně mě taky uklidnili, že to nic neznamená a že nemám ztrácet naději, že se to stává, že Dani 😉 tak uvidíme

onno
22. bře 2012

@veverka.terka Ahoj já jsem byla na transféru dnes. Furt trošičku špiním od toho jak mě stahovaly dělohu.Trochu to bolelo.Teď musím čekat to je nejhorší.Určitě nestrácej naději ,doufej že se mimi zavrtá .Taky doufám že to výjde.V kolik hodin si zavádíte ultrogestan?Přeji moc štěstíčka

danielahe
22. bře 2012

cau holky, preji krasny vecer 🙂 , veverusko, moc na tebe myslim 😵 . jejda onno, stahovat delohu, jak se to dela? Tak to jsi taky dobry bojovnik, tak budeme mimiskovi drzet palecky 😵 .

onno
22. bře 2012

Svorkama trochu zatáhne,ale nevím za co. Je to jako když ti šijou ránu a štípe to.Ale je to rychlé.

danielahe
22. bře 2012

@onno tyjo, chudacku, co ta zenska pro mimi neudela 😕 , au, kdyz si vzpomenu na siti(jediny co jsem zazila bylo to poporodni) fuj. Tak hlavne ze jsi to mela rychle za sebou a mimisek je v brisku. To cekani je nejhorsi, na vsem, da se rict, ze cekas: na pozitivni test, pak na srdicko, pak jestli je vsechno ok, pak konecne vytouzeny den D 🙂

ivetka77
22. bře 2012

@onno Ahoj, tak moc drzim pesti!...At je letosni jaro stastne i pro tebe! 😉

@jananovacek A libilo se ji tam? Tak pak dej vedet,jak kamoska dopadla, jestli to zkusi 🙂

ivetka77
22. bře 2012

@veverka.terka Ahoj Terko,drzim pesti, co to jde, at mela ta vcelka co ti dnes pichli stastny zihadylko! ;)

daguli
23. bře 2012

Dobre rano, holky! Dnes jsem-vlastne jsme- tu prvni 😀 Krasny den vsem!

pacinkadol
23. bře 2012

@veverka.terka Ahoj,ja jsem sem chodila drive-ale uz jsem tehulka, tak uz spis diskutuju jinde 😀 preji hodne stesti!!

pacinkadol
23. bře 2012

Daguli v kolikatem uz vlastne jsi?Ja uz tahnu sesty...

veverka.terka
23. bře 2012

dobrý ránko, holky, děkuju zadržení palečků, snad to bude dobrý 😉
dneska sem neodolala a už si udělala testík a je....POZITIVNÍ!!!sice čárečka je slaboučká, ale sem 8.den, tak i to stačí na větší naději, že mimoušek je pořád v břiše.snad bude den odedne sílit.a taky už špiním míň, zase jenom kapičku 🙂
@onno božínku, ty si teda zakouším, ale jak píše Danielka, co by člověk pro mimi neudělal.jo, a to čekání je opdravu hrozný! teďka těch 10dní je rpo mě nejdelších v mým životě, opravdu.
@pacinkadol tak to pak jo, tobě ať se taky daří
@ivetka77 Ivi, snad ta inj.pomůže a bude to OK
@danielahe Dani, ty si pak po tí injekci úplně krvácet i špinit přestala že? oni mi říkali, že to bude postupně během 3 dní mizet, ale p.Vránová mě uklidňovala, že se to opravdu stává a nemám se nervovat, ale měúplně s nerviček bolí břicho 😉 i když je testík lehce pozitivní, nemůžu tomu pořád uvěřit, asi až v tu neděli nebo z krve si budu víc jistá....

veverka.terka
23. bře 2012

@onno k tomu Utroušu, bylo mi řečený, že nejlepší je ráno, než člověk vstane, ale ještě chvilku pak ležet, aby to působilo a vstřebalo se a pak večer, než jdeš spát...ale myslím si, že je celkem jedno, jestli je to ráno v 8h a večer ve 22h, to nemusí být úplně přesně na určitou hodinu.

hotaska
23. bře 2012

@veverka.terka jen na skok.........já i přes několik injekcí silně krvácela 3 dny a 6 špinila. Teď je důležité co bude dělat čárka 😉 hlava se mi taky motala jak na kolotoči. To dělají ty bílé potvory, když se musí užívat ústně. Držím palce!

veverka.terka
23. bře 2012

@hotaska jo, tak s tím motáním hlavy máš pravdu, dycky sem pak tak po hodince, jak na kolotoči, pak se to ustálí 🙂 děkuju, snad bude jenom a jenom sílit!

danielahe
23. bře 2012

@veverka.terka tak to gratuluji mamino 😵 😵 😵 , no na poprve jsem prestala krvacet hnedka, ale ten dalsi tyden, jsem krvacela hodne, tak jsem jeste 3 dny velmi slabe spinila...nechci to zakricet,ale ted uz nespinim 🙂 , jinak ja tu carecku mela ze zacatku taky slabsi, ona se jeste vybarvi 😀 😀 😀
Tak to je fakt mazec, kolikk nas tu pise a je tehulek 😅

danielahe
23. bře 2012

Holky, tak ted jsem si po rano pekne pobrecela, divala jsem se na film, podle skutecne udalosti a navic tam hraje oblibeny herec Gerard Butler, stvarnil tam Sama Childerse a cesky nazev je kazatel kalasnikov. pomaha detem v sudanu. Nekdy se stidim, ze tu zijeme v blahobytu a neustale si na neco stezujeme, kdyz v jinych zemi, trapi lidi a hlavne deti to nejpodstatnejsi, svoboda a preziti ☹

veverka.terka
23. bře 2012

@danielahe teda, na takový filmy by ses ale teďka dívat neměla! to já zase strašně ráda čtu knížky z islámskýho prostředí podle skutečných událostí, jak popisují třeba holky, jak je manžel týral, rodina manžela taky, odebral jim děti, pro ně nejsou totiž ženský nic jinýho než přítěž a otroci,obřízku tam popisují, no samá hrůza, ale je to strašně zajímavý a člověk si pak uvědomí, jak píšeš, že má naprostej luxus.....ale teďka sem si to zakázala číst,i manžel mi říkal, ať to teďka nečtu, protože je to opravdu drsný a pak se mi o tom i zdávalo...
s tím testíkem-jenom doufám, že čárečka bude hezky sílit a nebyla to jenom nějaká náhoda....

danielahe
23. bře 2012

@veverka.terka Takovy knizky ctu taky 😀 , mam celkem slusnou sbirku 😀 . To mne se nastesti o tom nezda. 🙂
Dneska jedeme na vysocinu na otocku, tchyne mela pasovy opar, takze moje malickost v zadnem pripade neprekroci prah jejiho bytu a malej jirka taky ne.....a doufam, ze velkej jirka svoji navstevu u sve matky nebude zbytecne protahovat 😠

veverka.terka
23. bře 2012

@danielahe jo, tak to já jich mám taky pěknou kupičku 😀 no, tak to teda není moc dobrý, to se jenom otočte ve dvěřích a šup zpátky, je to pěkně nakažlivý a hlavně pro tebe by to bylo asi hodně nebezpečný...tak si to u tchýně "užijte" 😎

danielahe
23. bře 2012

@veverka.terka nene, ja k ni nejdu 😎 nerada bych to od ni chytla, prej to uz nema, ale furt ji boli nervy, ci co, ale to mi je jedno, jednu to mela a pokud nebude uplne zdrava, tak k ni nepachnu, stejne se o nas nezajima.

veverka.terka
23. bře 2012

@danielahe jj, to nestojí pak za nějaká problémy a přece snad i ona sama, i pokud s ní moc nevycházíte, pochopí, že, když seš těhu, tak by nebylo zrovna dobrý něco takovýho lapnout... 😖

danielahe
23. bře 2012

@veverka.terka ji je to jedno prosimte, za celou dobu co je jirula na svete, ani jednou nezvedla telefon a nerekla prijedte nebo jak se ma jirka..nic, takze radeji pujdu za svoji rodinou. 🙂

veverka.terka
23. bře 2012

@danielahe tak to je teda hodně smutný.... ☹

danielahe
23. bře 2012

@veverka.terka nojo co nadelas....nic preji ezky den a ja valim pro jirika do skoly.papa

ivetka77
23. bře 2012

@veverka.terka Terkoo, to je bozi zprava!!!! to je jedno,ze je slabsi, hlavne ze tam je!!! Tak moc drzim pesti,ale sili a sili,az z toho budou nakonec dve dalnice!!! 🙂

ivetka77
23. bře 2012

@danielahe Ahoj,to je smutny...doufam, ze nase tchyne se trochu pochlapi.....ted s ni take moc nevychazim.Mame takovy odmereny vztah...je to neprijemne.Jo ze navek se na sebe usmivame,ale obe asi vime,ze uprimne to teda fakt neni...

ivetka77
23. bře 2012

Ale k certu s tim,hlavne, ze to veverce vyslo! Dalsi tehule do party!!!Hned mam lepsi den! 😵 😵

veverka.terka
23. bře 2012

@ivetka77 ahojky Ivetko, moc děkuju! 🙂 🙂 🙂 doufám, že do pondělí, nez pudu na krev, bude hezky silná a budu to fakt jistý 🙂
jinak já s tchíní taky nemám žádnej "super" vztah, jezdím tam jenom, když musím, ale snažíme se navzájem tolerovat a hotovo, to si myslím, že stačí 😉

hanulka0102
23. bře 2012

@veverka.terka To je nejlepší zpráva dne 😀 Super, moc gratuluju...trosku zacinam tem 97% v Heliosu verit 😀