• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. ledna 2017 
Ahojky Mirenkam já chodím k Dr Šulovi. :dizzy_face: :dizzy_face: . co přesně tě zajímá?
28. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nic konkrétního, jen jestli je spokojenost :slight_smile: . My jsme u něho měli první schůzku a jevil se nám fajn - sympaťák, příjemný... :wink:
28. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirenkam já na něj nemůžu říct křivý slovo fakt super.. halvně jako člověk.. ale i jinak.. prostě bych ho nedala :grinning:
28. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Já teda k Šulovi nechodím,ale byl to on kdo mi dělala transfer embrya (KET) místo našeho dr.Texla a poprvé v životě to vyšlo :slight_smile: ale byl příjemnej i když trochu odměřený.....
Že to bohužel s miminkem nedopadlo dobře to už je jiný příběh :frowning2:
Držím palečky.bojovnice!
30. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem..
já na doktora Šulu nedám dopustit.. sice mi nechtě při prvním IVF napst neschpenku.. teda asi 2 minuty.. ale i tak je zlatej.. zrovna včera jsem s ním telefonovala... - je super že mě přepojí až k němu a třebas 10 minut řešíme co je třeba..Takže nemusím na konzultaci :wink: Jinak u nás to vypadá asi na posunutí stimulky o měsíc :frowning2: čekáme na nějaké misky prý je objednávají jen kvůli nám :wink: (to si p.doktor Šula dělal samozřejmně srandu) nicméně chce udělat všechno pro to aby se to tentokrát povedlo tak aby BYL transfer..
1. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko- takže do boje! A moc držím palečky!!!! :wink:
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ještě sem někdo chodí?? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evuliss tak jsem včera volala do Heliosu a za 14 dní začínám brát proveru - pak injekce.. prostě začínám stimulovat!!!!!!! :dizzy_face:
13. říj 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulinko- tak ti budu moooc držet pěstičky,přeju ať to jde hladce a ať se dočkáš // :wink: ....a někdy mi sem třeba napiš!
Jinak mě najdeš ve Snažilkách-Revize dělohy,tak tam jsme s holkama :slight_smile: a můžeš (pokud chceš) se tam dozvědět co se změnilo v mém životě atd.
Já teď ve snažení musím dát větší pauzu,bohužel! :confounded:
14. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulis to víš že mě zajímá co se změnilo a jak bojujete..
někdy do snažilek určitě nakouknu... já zase chodím do Žiravek :wink:
Jinak já věřím že to tentokrát vyjde.. a jak se říká věř a víra tvá tě uzraví! TAkže budeme mít miminko a basta fidly :astonished: :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééé to je super Wrtu,že jsi tak pozitivně naladěná :wink: tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer,to se určitě podaří!
15. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, objednala jsem se do Heliosu, chci konzultaci a prohlídku ohledně těhu, akorát jsem se zapomněla zeptat zda se tam platí nebo to hradí pojištovna, nevíte někdo prosím ?
8. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem tady prvně, hledala jsem nějaké reference na Helios a našla jsem tady vás.
Prosím pěkně, potřebovala bych hodně poradit od někoho, kdo absolvoval v Heliosu PGD. Původně jsem byla rozhodnutá pro Gennet v Praze, ale když jsem zjistila, že Helios dělá PGD v prodloužené kultivaci, což by mohlo asi hodně pomoci, tak zase zvažuji.
Další věc je ta, že je to taky o penězích. I když jsem si našla ceník na jejich stránkách, přesto mám spoustu dotazů.
My jsme první pokus měli v Repromedě a tam nás to stálo strašných peněz, tak pořád počítám, jesltli si ještě vůbec můžeme jeden pokus dovolit.
Holky děkuji moc předem, jestli se někdo přihlásí. Iva
22. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vanusko jeslti máš nějaké dotazy písni mi je do IP já mám za sebou v Heliosu 2 pokusy - jden měl býs i s PGD takže mám představu o cenách a tak..
23. únor 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to je s KETem v Heliosu?
27. kvě 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, napadlo me, ze by jsme mohly ozivit take tuto diskuzi-my co chodime do Heliosu.Co vy na to?Koukala jsem, ze jsme rozprsknute po ruznych diskuzich,tak ze by jsme si udelaly predhled, kolik na s tady je :slight_smile:Bude nas vic :slight_smile: Nebudeme se bat vlka, nic :grinning:
7. říj 2011 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se teda hlasim do party :wink:
7. říj 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také jsem chodila do Heliosu. V listopadu čekáme mimi,ale máme ještě zamrazené, tak se také přidávám..
7. říj 2011 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011Ahoj! Gratuluji k miminku! A na kolikaty pokus ti to vyslo? Ja mam ted zamrazeno, mame embrijka ze zamrazenych vajuch, tak jsem trochu nervozni. V pondeli asi bude KET, uvidi se zitra podle UTZ
7. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :wink: ....... jen já toho moc nenakecám, jsem spíš čtenář. Takže se mnou je celkem nuda :frowning2:

@teruberi Ahoj :slight_smile:
7. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi, ty jsi asi take nocni tvor, ze? To si budeme rozumet:slight_smile:Ja tady moc nepisu, protoze nemam s kym, mam cas se dostat na pocitac vzdycky az pozde vecer :unamused:
7. říj 2011 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak abych zodpověděla tvůj dotaz.: Začli jsme dvěma pokusy v Repromedě, pak jedním v Unice. Pak nám známí doporučili Helios a tam to vyšlo na poprvé...škoda, že jsme promarnili ty první tři pokusy.
Buď klidná. Věřím, že v Heliosu jsi v Brně v těch nejůepších rukách. Vím co říkám :wink: Přeji Ti,aby jsi brzy měla také bezesné večery kvůli kopajícímu miminku :slight_smile:
7. říj 2011 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Jeee,nazdarek :slight_smile: Jak to? Neni s tebou nuda! :wink:

@hanka1011 Dekuju, dost na to spoleham, Hotaska si to myslim taky tam nemuze vynachvalit :slight_smile: Tak snad i me tam ucini brzi stastnou :slight_smile:
7. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Ahoj, já to mám právě úplně stejně...Teď už teda ale spíš čtu ty těhotenské diskuze :grinning:
7. říj 2011 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Tfuj, tfuj, určitě...Já všem vždycky říkám, že jestli je to nějak možné, tak to v Heliosu dokážou :wink:
7. říj 2011 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile spoluheliosacky, pro dnesek tu musim koncit, jelikoz manza potrebuje jeste cosi pracovat na pocitaci a tak mi tu uz pul hodiny prodi za zady a ceka kdy odejdu ...si pocetl ... :grinning:
Tak ja se jdu kouknout, co dnes davaj v telce....
Dobrou noc vsem!
7. říj 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to věřím :slight_smile: Třeba se něco přiučí :grinning: Tak tedy dobrou noc!
7. říj 2011 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky hlasim do party :slight_smile: jsem momentalne 4. den po KETu, ale uz mame z Heliosu doma jednoho cvrcka
8. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi vam v Heliosu mrazili vajicka? slysela jsem o tom, ze je to docela komplikovany a ze se to v Heliosu dela a ze maji super vysledky, tak drzim palce :wink:
8. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Co vím tak v Heliosu jsou ve všem tak trošku napřed a to se týče i mražení vajíček :wink: ..... určitě doporučuji všemi dvaceti! Myslím, že se není čeho bát a co v pondělí jdete na to?

@hanka1011 no páni, tak to si pokecáme! :dizzy_face: Nechápu jak můžeš takhle ponocovat :wink: já celé těhotenství prospala!
@petra878 taky už máme doma cvrčka z Heliosu ........a dnes jsem 3. den od ET :sunglasses:
8. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek