Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
5. dub 2012

@onno Jinak tenhle pocit presne znam, pri my prvni stimulaci v Reprofitu jsem s tim zkoncila v nemocnici:( Dokonce mi hrozilo,ze prijdu o vajecniky..ale nakonec to dobre dopadlo a dokonce jsem jeste pak v Heliosu vyprodukovala kvalitni snusku 😎
Neboj, bude lip!!! 🙂

daguli
5. dub 2012

@veverka.terka Ja myslim, ze to s nim muzes probrat u toho ultrazvuku-prece pusu budes mit volnou :D a doktor taky 😀

veverka.terka
5. dub 2012

@daguli ahojky, teda to zní přímo perverzně 😀 😀 😀 jj, asi jo, protože zase extra kvůli chviličce vysvětlení se mi tam jezdit nechce, když to nemáme zrovna kousíček.ale napsalas to krásně 😀

veverka.terka
5. dub 2012

@onno Jituško, jak ste dopadli dneska v Heliosu? co vám Texl poradil?

jananovacek
5. dub 2012

@veverka.terka Ja si taky myslim, ze bude u ultrazvuku cas na zeptani se...vsechny varianty, ktere padly v momente, kdyz jsme resili, proc nam nevyslo prvni IVF bylo, ze
1) nemeli jsme PK, takze nebylo jasny, jestli by se ty embrousi vyvijeli dal - ale to si ty asi mela, podle me v Heliosu to delaji vsem
2) mela jsem spatnou genetiku, takze ta chyba mohla zpusobovat, ze se mi sice tvorily embrya, ale nektery geneticky spatny (to se vyloucilo PGD vysetrenim)
3) no a udelali jsme PGD vysetreni, co kontroluje vsechny chromozomy...je pry i nejaky, ktery vysetruje min, ktery je pry vetsinou metoda prvni volby prvniho cyklu, kdyz se nepredpoklada problem, ale my jsme ho cekali a chteli jsme maximum co slo, tak se nam delalo tady to...a meli jsme jen pulku embryi dobrych :(
4) no a pokud si mela "jenom" jeden transfer, tak se z toho moc nedaji delat zavery asi...mohlo to byt embryem, ale i sliznici...rikali v Heliosu, ze pokud nevyjde cerstvy, tak vetsinou vyjde prvni KET...

danielahe
6. dub 2012

Dobre rano holky 😀 , do ted to bylo super, jenze jsme dneska koukla na ucet a zjistila jsem kolim mi dosla nemocenska....uplne jsem se vyvratila ze zidle 😠 , ty kraso to je mazec, na to ze clovek dela v praci ze sebe vola, pak zustane doma, protoze je je nejidealnejsi varianta pro tebe i zamnestnavatele a dostanes almuznu 😀 😀

veverka.terka
6. dub 2012

@jananovacek ahojky, děkuju za popis všech možných variant, ale já mám špíš strach, jestli sem to nějak třeba nezavinila já...měla sem titž 2 dny průjem a jedla sem Lactobacila, i když píšou, že se může i v těhu, tak sem si říkala, jestli to nebylo třeba tím, nebo taky sem jedla vit.C, ale to sou asi blbosti a jenom přemýšlím, kde najít chybu....
@danielahe ahojky Dani, jo, tak to já vím, jaká je to "kupa" peněz.když sem byla doma se slepákem, tak sem byla víc jak 2 měsíce doma, takže už to mám otestovaný 😀 no, ale ten 1. měsíc je to nejhorší, pak to bude přece jenom o kapičku lepší 😉 co by člověk pro mimčo neudělal, musí se uskromnit bohužel, je to hnus, ale je to tak, tam těm nahoře je to šumák, že je ženská na PN kvůli mimču a naopak každá koruna je k dobru....njn, je to život a život je nespravedlivej!!!

kinos
6. dub 2012

dobre ranko holky, jjj nemocenska to je mazec, ale jak píše veri pak už je to lepší, ja byla u svého doktora, ten se mě ptal, jestli ještě nechci zůstat doma, ale už ne, třeba něco přivydělat, doma ještě budu až až. Jo a taky říkal, že když mě ještě bolí břicho i po té operaci, tak bude nejlepší otěhotnět 😝

veverka.terka
6. dub 2012

tak dneska mám fakt smolnej den ☹ pekla sem beránka-nepovedl se, nešel vyklopit, musela sem ho vydlabal z formy a budem ho pojídat k čaji na snídani, vařím oběd, rozpadl se mi mlýnek na pepř a sůl a spadl do vajíček a všude bordel jako blázen 😝

kinos
6. dub 2012

@veverka.terka 😀 tak to zvesela, já tu mám dnes neteře, takže už jsem taky vysávala a čistila po mandarinkách, bramborech atd. 🙂. Beránek nevadí, hlavně když je dobrý 😉

veverka.terka
6. dub 2012

@kinos jéé, tak to máš fajn, to máš veselo 😉

kinos
6. dub 2012

@veverka.terka Jj jsou to malí raubíři 🙂. Jedna má tři roky a druhá 15 měsíců.

veverka.terka
6. dub 2012

@kinos tak to je krásňoučký 🙂 . taky k nám často chodí ségry s jejich prcakama, ale když já bych rači svoje ☹

ivetka77
6. dub 2012

@veverka.terka nic si z toho nedelej Veverko,vcera se zase me sralo vse co mohlo :D

ivetka77
6. dub 2012

@kinos Trenujes,co? 🙂Za chvilku budes uklizet po svym prckovi 😉

ivetka77
6. dub 2012

@veverka.terka Veverko to brzy prijde, neboj ;)

veverka.terka
6. dub 2012

@ivetka77 kéž bys měla pravdu Ivetko....

kinos
6. dub 2012

@ivetka77 Trénuju 🙂, kéž by. Já vždycky chtěla kluka a pěkného raubíře, že bych s ním hrala fotbal, lezla po stromech. Ale neteře vydají za 4 kluky !!!

kinos
6. dub 2012

@veverka.terka Už bych moc chtěla, njn. Ale to si ještě počkám, vy už jste mnohem dál, kousek od miminka... 😒 Mě to všechno čeká, ach jo, snad už neobjeví další problémy 😨

kinos
6. dub 2012

@ivetka77 teď tu skáčou po velkém mědvědovi, tancujou na dádu, pískají, a skáčou z medvěda na zem!

veverka.terka
6. dub 2012

@kinos to já taky a moc!!!no, sme sice dál, ale taky není nic jistýho.... dočkáme se, obě dvě, bohužel musíme ještě chvilu počkat....nad dalšíma problémama nepřemýšlej, vidíš, já sem si myslela, že se nemůže nic objevit a stejně přece to bylo takový komplikovaný,nemá cenu si tím dopředu lámat hlavu 😉

veverka.terka
6. dub 2012

@kinos to taky znám 😀 pak z bytu je kůlnička na dříví, jak to člověk nemá ještě pro děti uzpůsobený že

jananovacek
6. dub 2012

@veverka.terka Ale chutna stejne, akorat nema tvar 😎

jananovacek
6. dub 2012

Tak se nam udelalo pekny pocasicko, co, holky...asi se cely Velikonce provalime v pelechu 🙂

onno
6. dub 2012

@veverka.terka Ahoj tak nám řek že bude lepší ještě zkusit ket ,tak jdem do toho.Dnes jsem dostala MS a za 14 dní kontrola.Byli jsme tam
1hodinu.

daguli
6. dub 2012

@onno Ahoj, tak to je super, kdyz jeste mate v mrazacku...tak by byla skoda toho nevyuzit 🙂 To uz budes treba za mesic tehulka 🙂 Tfuj tfuj! 😵 😵

daguli
6. dub 2012

@jananovacek Nam tehulim zima nevadi 😀

ivetka77
6. dub 2012

@kinos Ty jo,tak to mohl být docela dobrej humbuk 🙂

veverka.terka
7. dub 2012

@onno ahojky, tak je to fajn, když vám to řekl doktor, tak určitě ví, co dělá a vy ste ve správných rukou 😉 tak hezky odpočívej a psychicky se připravuj na další mimi 🙂

onno
7. dub 2012

Holky kolik jste doplácely za Merional?Dík