ICSI. Jaká je úspěšnost vašich pokusů?

pitrisek26
15. lis 2010

Ahoj holky, máme jít na ICSI, prosím všechny, které jste na to byly, jestli by jste mi mohly napsat jaká je úspěšnost Vašich pokusů a jak je to finančně náročné. Děkuji všem 🙂

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

bolont1
17. čer 2015

Ahoj chci se jen zeptat muj ma hodne spatne spermie a ja jsem uplne zdrava a doporucili nas na icsi jo a muj ma mrtve sperma ziji jen kratce myslite ze bu nam to vyslo na prvni pokus? Jinak vsem hodne stesticka at se vam zadari

bolont1
18. čer 2015

Ahoj holky moc prosim mame jit pristi mesic na icsi jen tuto metodu nam doporucili a muj ma dost spatne spermie ale rikala nam doktorka ze to zvladnem ze tato metoda je pronej vhpdna no a ja sem zdrava muslite ze to vyjde? Moc se bojim a zaroven tesim nevim codelat