• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Imunologické vyšetření v Praze Podolí. Jak to tam chodí?

6. března 2017 
Ahoj holky,
je tady některá která má za sebou imunologické vyšetření v Praze v Podolí? jestli jo můžeme mi napsat nějaké informace jak to tam chodí a co se dělá za vyšetření? Dekuji Zlobidlo77
21. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky přidám, nás tam vyšetření čeká taky. Tak jsem zvědavá jak to probíhá.
21. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu s manželem na kontrolní imunolog. vyšetření v červenci. Nejdříve odeberou krev, muži odevzdají vzorek na spermiogram-mělo by to být po 4 denní abstinenci. Poté je pohovor s lékařem.
21. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednávají všechny páry na stejnou hodinu - tuším na osmou ráno, takže tam strávíte celkem dost času. Nečekej, že za hodinu odejdete domů.Tobě vezmou krev, mažel dá sperma. Potom jdete zpět do čekárny a pak si Vás zavolají k doktorovi na pohovor. Tam se vás ptá na dědičné choroby, životní styl apod.
21. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,
díky za informace je tam dlouhá objedavací doba?tak to vyšetření je asi na celý den co?
22. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nás čeká imunologie až v srpnu. Dřívější termín nebyl :frowning2: Nevíte někdo, jak dlouho se čeká na výsledky? Také chodíme do Podolí :wink:
23. čer 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vysledky se ceka cca 3 tydny holky :wink: my tam jedeme tedka na kontrolu :wink:
23. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a trva to tam cca 60 min se vsim vsudy ....jen naberou krev manza da sperma pak cekate na dr kde date rec a jedete domu :wink: vysledky prijdou postou :slight_smile:
23. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nás čeká vyšetření v Podolí v červenci. Taky jsem nevěděla, jak to probíhá. Ale jak teď čtu, je to celkem v pohodě. Spíš se bojím toho, na co přijdou.
24. čer 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ono se ještě pak jezdí na kontrolu? To jako v případě že něco najdou nebo i když nic nenajdou? Omlouvám se, že se tak ptám, ale já o tom vyšetření vůbec nic nevím....
24. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že tohle téma nějak zaniklo.....
26. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no ja sem moc nechodim chodim do nasi mistosti coz je Sanatorium Art takze vicemene je to nahoda ze jsem sem zaskocila :wink: jo jo pokud neco najdou tak ti nasadi lecbu a za 3 mesice tam jedesna kontrolu :wink:
26. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz nic nenajdou tak nikam uz nejdes ale vsechno ti prijde postou domu takze budes vedet hnedka co a jak :wink: a kdyby jsi byla tehotna a neco ti nasli tak pak musis jezdit k nim protoze by ti tu imunitu hlidali :wink: jo jo je to napohodu tam se neni ceho bat vubec :wink:
26. čer 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze kdyby jste jeste neco chteli vedet holky tak vam rada poradim ale najdete me v te mistosti jak jsem psala jinam nechodim :wink: mejste se krasne a ahojky zatim
26. čer 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak dneska jsme byli v Podolí na imunologii. Výsledky nám zašlou za 3 - 4 týdny, tak jsem zvědavá, jestli na něco příjdou nebo ne.
9. črc 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Christla, jak to probíhalo? Nás to čeká na začátku září, tak ať vím na co se připravit.
9. črc 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivkaj, takže to probíhalo tak. Přijeli jsme tam dřív, než jsme byli objednáni a abychom tam jen tak zbytečně nečekali, vzala nás doktorka na pohovor. Nikdo tam nebyl, tak byl klídek. Pohovor trval asi 30 minut. Když jsme vylezli z ordinace, byla čekárna narvaná k prasknutí.
No, pak nás vzali na odběr krve (mě) a menžela na spermio a pak jsme jeli domů. Nic to není.
Jen podotýkám, že je to až ve 4. patře. My to nemohli najít......
10. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tam ted právě objednala a jsme na 3/9 :unamused: a popisovala mi to paní přesně tak jako píše christla, i to 4 patro mi řekla :slight_smile:
10. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nám to 4. patro nikdo neřekl a my tam bloudili. Hned vedle té imunologie je porodní sál! :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, tak to se tam potkáme. Máme stejný termín ;o)
11. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak je to už přes tři týdny, co jsme byli na vyšetření, ale výsledky nám ještě nepřišli. Jsem jak na trní.
31. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, nás to čeká až v říjnu, ale jak to probíhá s tím odběrem spermatu? To tam je jako nějaká místnůstka, kde si jako zařádíte :grinning: :grinning:
1. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my byli na imuno před 2 týdny, říkali, že výsledky budou až 4 týdny.Katrin, je tam odběrová místnůstka, kam chodí kluci popřípadě s parnerkami, prý je to tam dle mého parnera velmi nepraktické.Staré rozbité kanape, nějaké křeslo, staré časopisy,je tam prý i video,špatný přístup v umyvadlu...
3. srp 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera nám došly výsledky z Podolí. Trvalo to opravdu 4 týdny.
5. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaj: nepotkáme, my byli na imuno v pondělí 4/8, zavolala jsem si tam, jestli se jim náhodou neuvolnil dřívější termín, protože na konci srpna nás čeká IVF a náhodou se uvolnilo to pondělí, tak jsme tam hned na osmou šli, lidi jsou tam moc příjemní, výsledky prý 3-4 týdny, ale já si tam budu po 3 týdnech volat, protože si je budu vyzvedávat osobně...rychlost české pošty je mi známa :grinning:
5. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, tak to teda asi ty výsledky budeš mít dřív.
Nám teda nenanšli žádné protilátky, ale manžel má špatný permiogram a já mám zvýšené hodnoty štítné žlázy.
5. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris: jj, já jsem jim hlásila to ivf, takže si mám zavolat a případně mě spojí přímo na dr. a ten mi to řekne do telefonu :wink:
a o tom horším spermio jste nevěděli? na spermio ještě nebyl?
5. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli už na spermio na začátku roku a bylo v normě.
5. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no hele, manža byl na spermio poprvé před rokem u apolináře a byl v normě, pak byl za půl roku a špatný (má jich hrozně moc, ale prej defektní a pomalejší) a pak jsme začli chodit do Pronatalu a tam manžovi řekli, že by ho brali jako dárce, že spermio super, takže si vyber ... oni jsou ti chlapi bábovky a nervozní, takže to může být i tím
5. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se Vas na neco zeptat? meli jste doporuceni od sveho gyndare? Ja jsem po potratu(predchazela mu dlouha snaha o mimi) a rada bych vedela, jestli neni problem v imunologii, jenze moje Dr. mi rekla, ze tyhle vysetreni spolu s genetikou se delaji po vice potratech. Tak me zajima, jestli nahodou nevite, zda se muzu objednat sama? Diky
5. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ismail: jj, mě ho napsala moje gyndařka a bez keců...je fakt, že to imuno vyšetření se dělá třeba v CAR, když máš za sebou 2 nepovedené IVF, ale když na něm trváš dřív, tak ti ho musejí udělat
5. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek