• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Imunologické vyšetření v Praze Podolí. Jak to tam chodí?

17. května 2012 
Gucci, tak škoda. Ale zkusím to jako ty, třeba budou mít volno o něco dřív ;o)
5. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ismail: Doporučení musíš mít, to je to první, na co se mě ptali, když jsem se objednávala, který doktor nás posílá.

gucci: Já si říkám, že to třeba bylo tím, že je léto a je teplo, tak třeba proto. On jich má dost, ale dost defetních a některé jsou dost pomalé.
5. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chri: jj přesně tak, můj manža má 90 mil spermií v 1 ml, takže si může dovolit mít jich pár defektních :wink:
5. srp 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel má ve zprávě 67 mil v 1 mil.

Tak to by tvůj manžel mohl být fakt dobrý darce. :grinning:
5. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, dekuju, tak ja se na to sve Dr. zeptam, ja tam byla vcera na kontrole po revizi delohy a ptala jsem se na genetiku a to mi rekla, ze se dela az po vice potratech. Jinak z imunologie mi bude nabirat krev pouze na toxoplazmozu, zardenky, herpes a jeste jednu vec, ani nevim co to je a me to prijde zalostne malo. Co jsem tak koukala tak objednaci doba je tam tak ty dva mesice?
5. srp 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ismail, přesně tak, počítek tak 2 - 3 měsíce. Ale musím říct, že to stojí za to. Pak člověk konečně ví, jak na tom je.
5. srp 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale fakt tam zkoušejte volat, já to taky zkusila a šli jsme hned za týden, protože jiný pár se omluvil...nejhorší je, že některé páry se ani neomluví a prostě nepříjdou...člověk na to čeká měsíce :angry:
5. srp 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdyz mi delali v CARu na zacatku vsech vysetreni imunologii...je to to samy,co delaji vam v Podoli? nebo to se zjistuje jenom neco zakladniho a na zaklade spatnych vysledku by me pak poslali dal? Dekuju moc
5. srp 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nevite kde bych nasla seznam vysetreni, ktera delaji na imunologii v Podolí nebo muzete mi nekdo napsat na co vsechno vas vysetrovali??? Moc dekuji
Rozhoduji se zda jit na vysetreni do Brna-Viamedy nebo k Madarovi do Podolí.
15. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ráda bych se vás zeptala, co vše se dá zjistit z imunologického vyšetření. Mě v CARu dělali pouze hormonální profil. Mám za sebou 1.IVF neúspěšné, letos v lednu, loni 5xIUI, tak nevím, zda mám o toto vyšetření požádat, co od toho mohu čekat, zda to má cenu.... :fearful:
23. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dckami,
najdou se případné odchylky v spermiogramu ale i u ženy, např. alergie nebo jiné. Berou tam i krev a podrobně ji proklepnou.
23. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dělali hormonální profil - z krve zjistili protilátky proti spermiím, poruchu štítné žlázy, ale beru léky a je to v pořádku. Manžel je zcela OK. Tak nevím, co dalšího se dá z imunol. vyš. zjistit. :confused:
23. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hormonální profil je asi trochu jinak zaměřený. Já ho měla dobrý a na imunologii našli nějakou odchylku, o které bych se normálně nedozvěděla.
23. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se na to v Pronatalu zeptám a uvidíme. Díky za radu. :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obvykle se tam zjistí i odchylky, které se ani v CARu nezjistí.
23. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - a co v pripade, ze ve vzorku spermatu nejsou spermie? my mame zamrazeno po MEsa...
nemely jste to nektera?
2. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla bych se zeptat.Mám za sebou 1 IVF ale bez uspěchu a v CARU nám řekli že pujdem na imunologii. Jedeme příští uterý do Fakultní nemocnice k dr. Malíčkové.Byla jste tam některá u ní nebo máte někdo nějakou zkušenost. když jsem jí volala tak mi řekla kelímek co jsme dostali v Caru má partner naplnit doma ráno před odjezdem že jí jde o ten ejakulát a né o spermie.Partner má 2 spermiogramy za sebou. A na co všechno se nás tam budou ptát.
26. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christla Muzu se zeptat,ci vam v Praze-Podolí na imulogii pomohli a stalo to zato.Jsme tam objednany na cerven 2012,protoze mam za sebou dva zamlkly tehot.,prvni listopad 2011 a druhý duben 2012 v 8tydni,a to uz doma mame holcicku narodenou-duben 2009,a tohle nas nepotkalo az tedka kdyz jsme se zacali snazit o druhy mimi.Jsem z toho tak smutny,druhý dite moc chci.Dekuji za odpoved.Karin
2. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts zdravím.mně pomohli :wink: :wink:
4. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts Nevím, zda nám pomohli přímo v Podlí, ale přišli mi na to, že mi špatně funguje štítná žláza, tak se to hned začalo řešit a dva měsíce nato, co jsem začala brát léky, jsem otěhotněla.
7. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray A muzu se zeptat kdyz nasadili lecbu co predpokaldam-Prednison,ze uz par holek znam co tam byli a leci se tam,za jak dlouho se vam podarilo otehotnet a hlavne mne zajima,ci bylo uz tehot.v poradku a bez problemu.Dekuji :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek