Inseminace číslo tři

berushe14
15. únor 2018

Dámy. Potrebuju radu, možná uklidnění. Jsem tři měsíce po hysteroskopii kde mi vzali vejcovod. Nyní se mi konečně udělal folikul na správně straně. Dneska pícham ovitrille a zitra jdeme inseminovat. Takhle možnost se muže konečně pověst. Protože predtim jsem počít nemohla. Mate zkušenosti z vydarenou inseminaci? A co jste dělali nebo čím jste podporovali to aby to vyšlo. Jsem na nemocenské tak mužů více ležet nebo tak. Co by jste mi poradili co vám to vyšlo.

absintka19
15. únor 2018

@berushe14 ja tedy nemela inseminaci ale IVF-KET. Hlavne nestresovat, odpocivat, delala jsem vse jako jindy. To jsou veci ktere proste neovlivnis, je to bud anebo. Jen verit a doufat poradim a budu drzet prstiky. Jelikoz je to poprve zadarit se nemusi, tak pocitejte s tim. Na druhe strane ale muze 😻

berushe14
autor
15. únor 2018

@absintka19 prave ze paní doktorka rikala ze teď je největší šance jelikož mám vejcovod krásné profoukly a čistý. Dava tomu velkou sanci ale nechci se na to moc usnout. A co vy mate miminko po ketu?

absintka19
15. únor 2018

@berushe14 ano. Meli jsme to stesti, ze nam to vyslo napoprve i kdyz jsem tomu jeste dlouho pote neverila.

berushe14
autor
15. únor 2018

@absintka19 nedělá se nejdrive et?

natysnovec
15. únor 2018

@berushe14 ajoj mi mely inseminaci 1x a nevyslo to....pak jsme se na to vyprd...a do 4 mesicu sama prisla mala...a tedkon kdyz jsme se snazily tak sem mela folikul 20-22 mm ted presne nevim.Mely jsme jit na inseminaci ale nakonec jsme se dohodly ze zkusime doma.Dostala sem injekci ovitrelle a pak duphaston....a ejhle ono to vyslo a uz sem 7-8 tyden...😀😀👍👍nebuj ono to vyjde....budu drzet palecky.

berushe14
autor
15. únor 2018

@natysnovec děkuji moc kocko. Já picham dneska a zitra si to ještě pojistime. Mě čeká utrogestan ale to je asi to same

natysnovec
15. únor 2018

@berushe14 Ten utros by mel byt na stejne bazy jako duphaston....zrovna dneska jedu na gyn....na kontroku tak uvidime zda je vsechno v poradku....ale urcite s tim ovitrellem se to povede...za me ovitrell poprve a hned to pomohlo.

berushe14
autor
17. únor 2018

Holky tak sem nainseminovana. Ale během dvou dnů se mi na to vajecniku vytvořila cysta. Mužů i přesto doufat v těhotenství?

natysnovec
17. únor 2018

Ano jde to.Na cystu jsem cetla pit stavu s repy a kotryhelovy caj...

natysnovec
17. únor 2018

@berushe14 Ale jde to.Na cystu jsem cetla pit stavu s repy q kotryhelivy caj...🙂

berushe14
autor
17. únor 2018

@natysnovec diky zkusim i doktorka se tvarila ze to nevadi ale nebyla to moje doktorka tak radši v pondělí zavolám.

natysnovec
17. únor 2018

@berushe14 Vajicko se uvolni...nwboj