Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
22. led 2008

No my s tím taky počítáme Huldi 😀

Evi,já nechci IUI z toho důvodu,že je mi 34 😒 a škoda každého měsíce,holky mě bude 50 a budu mít doma pubertáka 😀

ramonaa
22. led 2008

Kropinko..to už budeme mít asi skoro všechny 😉

kropinka
22. led 2008

😀 to si neumím představit,když si vzpomenu na sebe 😀

evamik
23. led 2008

No, mně bude 31 - to už je skoro jedno... Ale já měla docela hodně starý rodiče, takže mně to tolik nepříde... I když samozřejmě mám z věku taky depky... 😒

kropinka
24. led 2008

Ahojky nějak jsme tady zamrzli 😉 zítra jdu na tu hematologii,tak jsem zvědavá co mi poví 🙂

evamik
25. led 2008

Ahoj Kropi, tak pak dej vědět!!! Určitě to bude v pohodě!
Taky jsem si říkala, že Plzeň nějak nefrčí... 😉

ramonaa
25. led 2008

Jojo holky, škoda, že všechny nestimulujem na IVF, hned by jsme tady rozmrzli. Mě to čeká podruhé až tak na podzim, tak mam pocit, že se asi nedočkám. Tak alespon vy, co jdete ted, tak pište co je nového u našeho kámoše pana dokora Hradeckého🙂

evamik
25. led 2008

Neboj, budeme Tě informovat! Mám ho pozdravovat?? 😀 😀 Ježiš, já se tam tak netěším!! 😠

kropinka
25. led 2008

Evi ,kdy tam jdeš ?

evamik
26. led 2008

Jdu tam ve středu ráno. A co Ti řekli na tý hematol.???

kropinka
26. led 2008

Nabrali mi krev a na výsledky mám počkat až do 6.3. to je strašný ,já poslední dobou jen čekám ☹ genetika 2 měsíce,hematologie až v březnu,CAr v březnu,je to nekonečný... 😠

Pak dej vědět jak jsi dopadla 😉

evamik
30. led 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes byla v Institutu - horm. profil mám OK, ale mám mírně sníženou fci štítné žlázy, ještě v normě, ale na spodní hranici, takže od zítřka na to beru léky. 😒 Dělali mi UTZ a mám prý moc malé folikuly, takže to vypadá, že možná ovu nebude... ☹ Jdu tam zase v pondělí - zkouknou, jestli vyrostly. Pokud jo, tak v út mě čeká IUI! Hrad. byl dnes mimořádně vstřícnej a milej! 😉

kropinka
30. led 2008

Ted jsem ti psala na Plzenačky 🙂 moc ti držím palečky a dej vědět !!!

evamik
30. led 2008

Díky, Kropinko! 🙂

hulda
autor
30. led 2008

evi, nějakej folík do pondělí určitě vyroste, neboj 😉 . Držim palce!

evamik
30. led 2008

Dík, Huldi! Kéž by, dnes mi fyzioter., u kt. cvičím Mojžu řekla, že se dnes máme snažit - tak to by musel růst sakra rychle! 😉

hulda
autor
30. led 2008

Evi, Ty jsi dnes byla u fyzioterapeutky? Nechodíš náhodou k Chalupské? U té jsem dnes byla já! 😀 Že bychom se potkaly?

ramonaa
30. led 2008

Holky, taky se objednám k Chalupské, tak si tam pak budem dělat dýchánky 😉

Evi...držím palce!

evamik
31. led 2008

Huldi, chodím k Chalupské, ale asi jsme se tam nepotkaly - nikdo pod padesát tam nebyl! 😀 - já byla až v 19 hod.
To je fakt dobrý, jak se tam scházíme! Ale já už jdu jen v únoru a pak prý pauza... Ale příští týden začíná manžel! 😉

hulda
autor
31. led 2008

Aha, já tam byla před čtvrtou. Dnes tam jdu znovu. A cvičíš doma poctivě každej den? Já teprve začínam, ale moc si nevěřim, že budu mít pevnou vůli 😒 .

evamik
31. led 2008

Já cvičím fakt každý den, ale ráno to většinou nestíhám, takže jen večer. 😒 Kolik už máš cviků?

evamik
31. led 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat, Huldi, jakej z ní máš pocit? Já jsem z ní fakt nadšená! 🙂 Jsem fakt ráda, že jsem šla zrovna k ní!

hulda
autor
31. led 2008

Mně je Chalupská taky moc sympatická, dnes jsem u ní byla znovu. Mám 3 cviky z minule, který jsem ale necvičila, protože jsem vzápětí šla na IUI. Takže jsme je dnes zopakovaly a přidala mi další tři. Od zítřka začínam, snad se donutim cvičit pravidelně 😉

ramonaa
31. led 2008

Tak já jsem začala cvičit a už mám za sebou dva dny, ráno nestíhám, cvičím večer. Po prvním cvičení mě bolely svaly, protože jsem půl roku téměř nic nedělala. Ale další den už dobrý.
Jsem zvědavá na tu Chalupskou, chci se k ní objednat.

hulda
autor
1. únor 2008

Ramonaa, Ty cvičíš sama? Podle nějaké příručky? Určitě se k té Chalupské objednej, bez fyzioterapeutky to prý může být horší než lepší 😒 .

evamik
1. únor 2008

Huldi, mně to taky takhle navyšovala.
Ramon, taky mě trochu bolely svaly, ale teď už dobrý...

ramonaa
1. únor 2008

Huldi, cvičím s fyzioterapeutkou, ale nejsem s ní spokojená, proto se chci přeobjednat.

evamik
4. únor 2008

Ahoj holky, tak už je to tu zase trochu u ledu! 🙂 Takže dnes jsem byla v Inst. - jeden folík snad dozrál, takže jdu zítra na Pregnyl a ve st na IUI. Co mě trochu zaskočilo je, že se platí 1500,- - vím, že v Natalartu to hradí pojišťovna, ale to se nedá nic dělat...

hulda
autor
4. únor 2008

Evi, tak to je fajn, že je jeden folík dostatečně velkej! Držim palce! 😉

kropinka
4. únor 2008

Evi ahoj 🙂 tak moc držím palce a dej vědět 😉

Trochu jsme tu zamrzli to je pravda

Dlouho tu nebyla Lucijda, ta už asi jezdí do Prahy 🙂