Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
25. únor 2008

Mikir 😉 ty jsi takový naše sluníčko,přišla jsi ve správný čas mezi nás 😉 měli jsme všechny depku a babrali se v tom ,ty přijdeš a hned je líp 🙂 Ty jsi taky takový velký zázrak co přišel mezi nás 🙂 Jsem moc ráda že si tady!!

Můžu se ti zeptat co jsi vystudovala ?

evamik
25. únor 2008

Renys, myslím, že to u Tebe fakt není moc pravděpodobný, že bys měla srůsty. Já bych se na lapar. hned nehnala! Na utz poznají velký srůsty, nebo velký zánět - takovou tu jen sníženou průchodnost ne...
Kropi, mně asi něco uniklo... Proč je u vás 100% IVF??? Kvůli spg?

kropinka
25. únor 2008

Evi,my máme strašně málo živých a i ty živý jsou nepohyblivý,takže nemají šanci někam doputovat a já jsem navíc po konizaci čípku a vytvářím málo hlenu 😒

evamik
25. únor 2008

Čípek je v poho, to by vyřešila IUI... A kolikrát dělali manželovi spg??

kropinka
25. únor 2008

Zatím jen jednou na genetice ale léčí se s tím i jeho brácha,mají nějakou poruchu oba dva. S jeho ženou začínají v Institutu měsíc po nás. Lošan na genetice,když viděl ty jejich výsledky,řekl,že v tomhle případě nepomůžou žádný vitamíny,prostě je to gen. a navíc měli v rodině toho Dawna,tak chceme absolvovat PGD aby jsme měli jistotu že to je zdravý.Jinak by mě hrozilo že bych musela jít na plodovou vodu v 16.TT

evamik
25. únor 2008

Aha, tak to je jasný, no... To bych tady radši rovnou IVF s PDG, než se snažit otěh. s tím rizikem... Tak to máš zase dobrý, že budeš brzy těhu - já budu ještě chodit na IUI a Ty už budeš v 6tt! 😀

kropinka
25. únor 2008

Evi,já taky doufám,že budu těhu 😉 kolikrát ty chceš IUI a vy máte v pohodě spermio? Kde je vlastně u vás chyba?
Možná že už jsi to psala ale mě se nechce listovat dozadu 😉

tetes
25. únor 2008

Evamik: co to blábolíš 😉 . mi budeme v šestém týdnu s Kropinkou. Tak si to laskavě nějak zařiď 😀 ,páč já už jsem se tak rozhodla!!!! Tak to musí vyjít. A holky až tu budeme všechny těhule, tak uspořádáme mejdan, akorát, že tak někde v čajovně 😀 .Zítra vám dám hned dopolko vědět,jak jsem dopadla na utz. A ještě taky chci,aby mě objednali na laparku i když se na to moc netváří, to čekání je pak dlouhé, tak ať mezi tím stihnu IUI.

evamik
25. únor 2008

Tetes, pokusím se Ti vyhovět - ale řekni to spíš zítra dr. Víškomu, ať s tím laskavě něco dělá!! 😀 A do čajovny nejdu - tam se mi dělá blbě, a to zatím těhotná nejsem! 😒
A na laparku chceš objednávat přes Institut????
Kropi, my jsme měli spg katastrofální na imunol., ale teď je výborný - je víc možností: manžel byl poprvý po nemoci, pak bral hodně vit. a tak, anebo to prostě tady dělají blbě... Jinak probl. zjištěnej není, ale teď stimuluju, takže tím by se měla zvýšit pravděpodobnost... Pak zvažuju, jestli jít rovnou na IVF, nebo ještě před tím na lapar. (tam se mi ale HODNĚ nechce...).

kropinka
25. únor 2008

Tetes ,mejdan,jsem proooooo 😀 Kámoška dělá v nekuřácké restauraci! Zamlouvám místo !

Evi, Tetes rozhodla, tak budeš těhule s náma 😀 😀

kropinka
25. únor 2008

Evi,už je mi to jasný. Takže máš velkou pravděpodobnost IUI.

evamik
25. únor 2008

No, tak to bych zrovna neřekla!! 😒 Pp. IUI je okolo 10 %.

kropinka
25. únor 2008

To je jako normální styk.Já to myslela jako že máš větší šanci než já.

Tetes,zase natírám květináče,přijed mi pomoc 😀 😀 Přesně vím co mi odepíšeš 😀 😀

evamik
25. únor 2008

No, ale to je jakoby už 10 % z těch, co je jim styk na prd... Takže je pp. vyšší. Krásně to má vysvětlené jedna holka z Koníka na stránkách, ale já je bohužel zapomněla, tak jestli si vzpomenu, tak to sem dám. 😅

kropinka
25. únor 2008

Evi 😉 to se povede,uvidíš !! A pak budem dělat ty mejdany 😉

Tak já se pro dnešek loučím,prozváněla mi kámoška na skype a pak se taky musím věnovat manželovi 😉

evamik
25. únor 2008

Jasně, pa Kropi! 🙂

tetes
25. únor 2008

Kropinko: nevíš!!! Polib mi prdel!!!! 😀 😀 😀 Jsi normální, chceš,aby Ti nějaké květináče zbyli? No a kdybys těch katastrof neměla málo, tak ti k tomu můžu ještě zazpívat, a ujišťuji Tě,že hvězdná pěchota je proti mě slabý odvar. 😀 😝
Evi: ty jsi dneska snad všechny naočkovala, ty do mě jdeš společně s Pudlynou a tady se do mě pouští Kropinka. Máš na ty lidi špatný vliv 😀 😀
A s dr.Víškým si to laskavě zařiď sama, já s ním mluvit nechci!!! Hele to by asi koukal,kdybych mu řekla, jo a taky koukejte zařídit ať je těhotná Evamik,jo!!! 😀 Jako by nestačilo, že jsem ti to naplánovala, ještě ti to budu zařizovat, to musím snad všechno dělat já? 😀
Holky,vy jste fakt zlatíčka. Jsem ráda, že tu jste. Je hned veseleji a je dobře, že se spousty věcí dá brát s humorem.

evamik
25. únor 2008

Tetes, teď jsem to dočetla a směju se tak, že mi tečou slzy!!! Pak že to tady působí depresivně! 😀

mikira
25. únor 2008

Ahoj holky, mám z vás radost, takhle to má být! 😉 😀 To je jasný, že budete všechny těhule! Jen si to nějak naplánujte, ať pak nezahltíte porodnici 😀 😀 😀 Dejte si aspoň dvoudenní rozestupy 😀 😀 😀

Kropinko, jen mě nepřechval 😀 Ne, teď vážně, ráda bych vám pomohla a zdá se, že tohle je asi jediná možnost, která je v mých silách. Vím, jak jsem se celou dobu, co se nedařilo, cítila. Pak přišla naděje v podobě // a následně tvrdá pecka - potrat. Taky jsem se v tom děsně máchala. I když jsem věděla, že to tak není správný, moc optimismu jsem v sobě nenacházela. A právě ty pozitivní myšlenky dělají hodně moc. Vlastně až ve chvíli, kdy jsem se se vším vnitřně vypořádala, přestala se o mimčo snažit za každou cenu (klid je síla) a když jsem zase nalezla optimismus, nejdnou to bylo. Ani jsem vlastně nevěděla jak 🙂 A pokud ta tvoje otázka (na školu) byla na mě (asi tuším, proč se ptáš).... Já se stydím to přiznat.... Mám státnici mimo jiné i z psychologie, ale psycholog nejsem!!!!!!!!!!!!!!!! To byl spíš povinný takový koníček. 😎

evamik
25. únor 2008

Mikir, a co máš vystudované? PF?

mikira
25. únor 2008

No jo, PF... 😠

evamik
25. únor 2008

A jaký obor?? Tebe to štve?

mikira
25. únor 2008

No, vlastně i štve. Chtěla jsem dělat něco úplně jinýho, ale prostě je to tak. Mám k tomu hudebku, takže je ti asi jasný, jaký mám uplatnění.......

mikira
25. únor 2008

Evi, ozývají se mi kluci, pro dnešek končím, kdyžtak to dořešíme zítra, ju? Dobrou 🙂

evamik
25. únor 2008

Jasně dobrou!! 🙂

tetes
25. únor 2008

Fajn tak zazpívám Mikiře, ta to jistě ocení, při svém hudebním sluchu. 😝

tetes
26. únor 2008

Ahoj děvčátka, vy snad ještě spíte nebo co. Takže i bez stimulace folík se vytvořil i na správné straně, nemusím brát ani žádné prášky, a ve čtvrtek na první IUI. Jinak jsem si vyžádala papír, abych se objednala na laparku, a kdyby to vyšlo, tak to prostě zruším. 😉 Byla jsem u dr. Krníčkové a ptala se kdo mi tu IUI bude dělat říkala že ona nebo dr.vítekdo, tak jsem říkala, že k němu nechci, tak se smála a říkala, že to je v pohodě a že si mi teda ohlídá, abych chodila jenom k ní. Takže evamik, sorry ale fakt ti to u něj nezařídím. 😀

evamik
26. únor 2008

Tetes: Tak to je super! Tak na Tebe budu ve čt myslet!! Zítra Ti píchnou Pregnyl??

renys
26. únor 2008

Ahój holky,

Tetes, takže dobré zprávičky, Pregnyl si asi píchneš sama,ne? Já jsem teda tenkrát poprvé z toho byla vyklepaná, nevěděla jsem, jak tu ampuli zlomit, samozřejmě jsem jí zlomila blbě, střepy se válely po lince i v ampuli 😀 a jelikož to bylo v neděli, tak jsem musela volat do porodnice na Slovany, a tam mi sestra po telefonu poradila 😔 .

tetes
26. únor 2008

Nebudu si nic píchat sama, na to jsem srab a určitě bych to zvorala. Já dělám na Roudné, takže si do centra zajdu, jsem tam za deset minut, hezky se projdu už ho mám uložený u sestřiček v lednici. 😉