• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

9. dubna 2014 
Ty máš prázdniny,vid?
21. bře 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, ale mám strašně korektur!! :confounded: Dnes jsem ještě nic neudělala - jsem furt na Koníkovi! :unamused:
21. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vidím,že hned odepisuješ! :wink: Já odbíhám uklízet,máme to tu jak před výbuchem,včera jsem chtěla mýt okna a manžel mi řekl,že přes žaluzie to není vidět! :grinning: Stejně se budeme stěhovat. :wink:
21. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mytí oken považuju za ztrátu času! Souhlasím s Tvým manželem! :grinning: O mně už se tady ví, že jsem bordelářka, takže je to jedno... :grinning:
21. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já když naklidím,tak je stejně do večera bordel,já nevím jak je to možný. :grinning:
21. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No, a proto já neuklízím! :grinning:
21. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted jsem si na něco vzpoměla! Když jsem dostala v Inst.tu tašku léků,tak mi k tomu sestra dala dárek-menstruační kalendář! Já doufám,že ho dlouho nebudu potřebovat! :grinning: Ale překvapilo mi to,já se snažím otěhotnět a dostanu kalendář. :sweat_smile:
21. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropi, tak to je fakt zajímavej dárek k týhle "léčbě"... :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,vid! :grinning:
Tak jsem se přemohla ,vytřela a vyluxovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
My jdeme zítra po hrozně dlouhý době do kina na Venkovskýho učitele (vůbec jsme teď nestíhali...) a v neděli na návštěvu ke známým, tak se těším, že vypadnu od toho compu aspoň na chvíli... :slight_smile: Ale v pondělí jedeme ke "tchýni2" (Danielova babička), tak se musím nějak obrnit, abych to přežila... :angry:
21. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi: a bude tam Jana :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ???? Jinak škodolibá nejsem ani trochu!!!! Jsem úplné zlatíčko.
21. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tetes, to snad ne!!!!! To by mě tam viděli naposled!! :angry: Ale určitě jí před Velikonoci volala - to je jasný, že by na "babičku" nezapomněla, kráva! :angry: :angry:
21. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy tu nikdo nejste?? To všechny pečete mazance, nebo co?! :angry: :wink:
22. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,já jsem na Plzni! :grinning:
22. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropi, to je dobře! :grinning: Já mám tolik práce a tak se mi nechce!!!! :confounded:
22. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem v kuchyni,Pavel jel s mým bráchou řezat stromy do Litic,odmítla jsem s nima jet,je tam hnusný počasí. At se tam poperou s větvema sami. :sweat_smile:
22. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahój holky, přeju vám příjemně strávený prodloužený víkend a krásné Velikonoce!

Tak jsem si dneska dělala znovu testík a negativní :frowning2: a už mi plíživě začíná mrška, takže je u nás trošičku smutno. Musim říct, že nás to pěkně s...(pardon), dle grafů k ovulkám dochází, progesteronu je taky dost, když byla v úterý ta sliznice ukázková, tak o co sakra jde...normálně mě napadá, že se s manžou k sobě třeba "nehodíme", příroda to nechce :confounded: . Tak jsme dnes probírali, že kdyby ani 2. IVF nedopadlo, tak 3. zkusíme s darovaným vajochem. Ale zase ta představa, mít miminečko, které mi nebude ani trochu podobné :cry: ...
22. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky také přeji krásné velikonoce.
renys a tobě držim palečky však ono se to povede uvidíš.
22. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kajko, no díky moc, snad ano...
22. bře 2008 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Renýsku, koukej zapomenout na darovaný vajíčko! :slight_smile: Ty budeš mít svoje mimčo! :wink:

Ale když jsme u těch darovaných vajíček - naše sousedka má holčičku z darovanýho vajíčka a kupodivu je jí podobná docela dost.
22. bře 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Renýsku :frowning2: to mě mrzí,já věřila že to prolomíš!
No my tohle řešíme, když se nepovede první IVF tak dárce spermií ale nevím jak bych se s tím srovnala... Je to těžký rozhodnutí.
22. bře 2008 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:Ahojky Mikirko, jsi hodná, no kolegyně má sousedy, kteří si dokonce adoptovali klučíka a s taťkou jsou si děsně podobní :wink: ..né, já jsem to myslela spíš obrazně, klidně ať je moje mimi celá tchýně :grinning: , ale je "tvoje", to objevování tvých genů třeba v povaze je přeci bezva a patří k mateřství.

Co kluci, už se těší na velikonoce? Mají už na Tebe přichystaný proutek? :grinning:
22. bře 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kropinko, viď, je to moc těžké a když si už teď začínám bytostně připoštět tu myšlenku na případnou adopci, tak musím říct, že z toho mám strach...určitě bych v mých rodičích nenašla oporu, jednou jsem tu naší mami nadnesla a ona se hned začala čertit, ježiš Renátko, to néééé, co by z toho třeba mohlo vyrůst a vychovávat cizí dítě...oni by to normálně neunesli, a to fakt nedramatizuju, oni vedou takový pohodičkový život a to by s nima asi pořádně zametlo. Bohužel jim chybí taková ta síla, překročit svoje obavy a pohodlnost a naopak druhého do tohoto těžkého kroku nakopnout a podpořit...
22. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Renys,je to těžký,já mám strach třeba z toho že bude dělat blbosti v pubertě a já si budu říkat po kom vlastně je.
Víš bojím se abych toho nelitovala...
22. bře 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No četla jsem na to takovou úvahu, že to že Ti vlastní dítě najednou začne dělat vylomeniny, může způsobit nějaký gen z bůhvíjakého až kolene, takže ta jistota asi není ani u vlastního. Jo a taky že je jen zdánlivé to, že jsou u nás mraky dětí k adopci. Jsou sice narvané kojeňáky a dětské domovy, ALE - né všechny jsou osvojitelné!! A většina žadatelů o adopci má představu a touhu dostat mimi, které porodila studentka a vzdala se ho a nebo mimi, kterému se zabili rodiče při nehodě...ale to je prý jen pohádka, většina dětí je skutečně ze sociálně slabých poměrů - prostitutky, feťačky, alkoholičky, cikáni a řada z nich má nějaký menší či větší zdravotní problém :cry: . Takže proto jsou tak dlouhé čekací lhůty. A řada těch miminek se narodí s nějakou nemocí, s kterou se hned musí poprat - žloutenka, absťáky,...
22. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj renys a ostatní,
jen jsem chvíli zabrousila i na jiné debaty a nedá mi, než se taky trochu vyjádřit k tomu, se tady píšete. Faktem je, že když člověk hodně chce mi, zvažuje vše možné. Je ale také pravdou, že geny se nedají napravit a četla jsem někde, že výchovou do dítěte dostanete tak max. 10 %. Vidím to i doma, mám puberťáka, s jejím otcem jsem rozvedená a mám druhého manžela, se kterým si dítě rozumí. Bohužel, geny které dítko zdědilo, děsně převažují do rodiny bývalého manžela, tak mám někdy pocit, že s námi stále žije :angry: Je to ale moje dítě a nynější manžel ho bere taky za své a nezbývá, než se s tím vyrovnat nebo doufat, že po pubertě bude líp :grinning: Co vím, tak na darování spermií chodí většinou studenti a v republice se to snaží dělat tak, aby byli například v Praze kluci z Brna a tak proházeně.Ale nikdo jim povahu asi nezkoumá, takže trochu loterie.
22. bře 2008 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Renys,máš pravdu,blbosti může dělat i vlastní.
Ty miminka jsou chudáci,narodit se tak nemocný...nevím jestli bych si dokázala adoptovat postižený dítě,asi bych to nezvádla.
22. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No, já myslím, že vy tady máte na adopci času dost, ale rozumně vzato, ty děti vůbec nemůžou zato, komu a kde se narodily. A kdyždé dítě chce být hlazeno, usínat u rodičů (a geny v tomhle případě asi moc roli nehrají). A že se v pubertě nějak projeví? Kluci jsou naši a stejně se bojím, co s nima puberta udělá. To člověk nikdy neodhadne. Znám několik rodin s adoptovanými dětmi. Všichni se báli (někteří ještě bojí) puberty, byly i obavy, zde jim dítě neuteče. I když občas sem tam nějaký problémek byl, všichni, co znám, to ustáli. Jedna mámina kamarádka dokonce říkala, že si pořídili mimčo a když jim v 18 uteče, zbyde aspoň pocit, že se o to dítě postarali a udělali pro něj maximum. Ta jejich adoptovaná dcera se bohužel velmi brzo od ostatních dětí dozvěděla (vesnice...), co a jak. Kolem 15. roku opravdu chtěla zdrhnout. Teď je jí 20 a je vidět, že má ty adoptivní rodiče upřímně ráda.
Bohužel ne vždy je to taková idylka, ale to nikdo předem netuší. není tak dlouho, co o tomhle problému byl pořad v televizi. jedna paní ze sociálky říkala, že je to až s podivem, ale právě děti alkoholiče a feťaček bývají nejhezčí a paradoxně děti intelektuálek bývají problematičtějí v těch kritických letech. Ale můj názro je, že to je fakt jak sázka do loterie. Snad si jedině o tom promluvit s někým, kdo adoptované dítě má.
22. bře 2008 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Zuli :dizzy_face: , doufám, že vás slečna moc nezlobí :fearful: , ale dle fotek čertíček to teda byl pěknej :wink: , jak si na tom s testíkem? Je to taky ztraceno?

No holky nic naplat, vlastní mimi je vlastní mimi - ale udělat jednomu človíčkovi s těžkým začátkem života krásný a spokojený život plný lásky, je přeci taky nádhera. Mikirko, určitě ještě vyzkoušíme jiné možnosti, jak přijít k miminku, ale člověk už přemýšlí, co kdyby...já vim, ta pozitivita (ta je momentálně někde na výletě :rolling_eyes: ).
22. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Renýsku, v pohodě, já vím... :wink: :slight_smile: Neboj, zvládneš to :wink:
22. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek