• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

9. dubna 2014 
Ssaara,on to nějak zvládne :slight_smile:
26. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu taky věřím,přinejhorším si odskočí do služební dodávky :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem bývalou pacientkou ivf institutu a máme krásnou holčičku.
Mám za sebou dva potraty , po kterých se přišlo na to, že mám translokaci a že budu muset podstoupit IVF a PGD.
Zbylo nám jenom jedno embryo Justýnka a to se chytlo a vydrželo celý těhotenství.
V té době jsem četla všechny podobné příspěvky a byla vděčná za jakoukoliv podporu.
Moc na Vás všechny myslím a držím palečky.
Eva
30. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tosik,děkujem za podporu a povzbuzení :wink:
Justýnka je krásné jméno :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ssaara, tak dnes jsem byla v institutu. Čeká nás koncem května 2. IUI, tak uvidíme. Co manžel, už byl na odběru??
6. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super :dizzy_face:
Manžel byl na odběru včera a zítra na desátou máme být v institutu,tak jsem zvědavá. Pak poreferuju :wink:
6. kvě 2010 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím návrat z institutu :dizzy_face:
Na konzultaci jsme měli dr.Košťáka. Milej sympaťák.
Lorca,asi na tom budem podobně,taky nás čeká IUI v nejbližší době :dizzy_face:
MS čekám každým dnem,pak mám jít 3.den cyklu na náběry hormonálního profilu,začnu si píchat puregon a od 9.dne cyklu začnu chodit na ultrazvuky.
7. kvě 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a ještě mě docela dost přemlouval rovnou k ivf.
Prý to,že se mi před třemi lety podařilo hned po první IUI otěhotnět je velká náhoda a já jsem jedna z mála.
Tak vůbec nevím,jestli pak máme jít do druhého IUI nebo rovnou ivf...
7. kvě 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ssaara, tak u Dr. Košťáka jsem nebyla, tak ho vůbec neznám. Já byla u Dr.Hradeckého a IUI mi dělal Dr. Vlček. No my jsme chtěli určitě ještě to jedno IUI zkusit, ale moc tomu nevěřím. Kdyby se tak chtěly ty manželovo mršky trochu zrychlit a pořádně se snažit. Jinak to prý u mě vypadalo OK. Sliznice prý v pořádku a folíky po Clostíku taky vyrostli. Tento cyklus jsem nebrala nic a podel UTZ prý normálně proběhla ovulace.
Další pokus ale bude asi už směřovat k IVF. Ale dost se bojím těch injekcí co si budu muset píchat každý den. No nějak to musíme zvládnout. Manžel je sice tvrďák, ale jestli dokáže píchnout injekci, to tedy nevím :confounded: Já spíše řeším jiný problém a to kolik bych si nechala zavést embryek. To se mi honí hlavou pořád.Musím přiznat,že na dvojčátka se moc necítím (z mnoha důvodů) Ale pořád si s manželem myslíme, že bude lepší zavést 2. Přeci jen je větší šance než,když se zavede jedno.
8. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na clostík vůbec nereaguju,tak si musim píchat puregon. Naštěstí se píchá malinkatou jehličkou do břicha,skoro to nebolí :wink: Před třemi lety jsem si před IUI měla píchat Merional do zadku,ale to bych sama prostě nedala. Jsem zdravotní sestra a pamatuju si,jak jsem manžela učila píchat injekce do molitanu,až když jsem si byla jistá,že to zvládá,nevchala sem si píchat do sebe :grinning: Nakonec to zvládnul na jedničku :dizzy_face:
Jen mě trochu štvou ty ceny hormonů. Tenhle cyklus nestíháme požádat pojišťovnu o schválení,takže si je platíme sami a zatim nám to vyčíslili na 4300,- A doktor říkal<jestli nechcem jít rovnou do ivf,že je JEN o 15 tisíc dražší :grinning:
Manžel má přímo panickou hrůzu s dvojčátek,takže ten je určitě pro to,aby se zavedlo jen jedno embryjko. Já z nich mam taky strach. Už jednoho prcka máme a asi by to byl pěknej záhul a pak taky určitě důvody finanční.... Ale přeci jen je ta šance se dvěma embryjkama větší,takže jsem na vážkách. Ale ještě je nějaký čas na rozmyšlenou. A vůbec ,třeba vyjde to IUI :dizzy_face: Nám oběma :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi. Je tu někdo další, kdo má zkušenosti s IVF centrem v Plzni???
25. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já :wink:
27. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké máš zkušenosti?? Doufám, že dobré :slight_smile: Já mám za sebou 2x neúspěšné IUI a v září se chystáme na IVF.
28. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobré. :wink:
29. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
je tu stále někdo kdo do IVF Institut chodí?
15. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - ahoj,já, jdu tam asi za dvě hoďky :grinning:
15. zář 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari,tak držím palce. Co tam budeš dělat?
Já tam jdu zítra. Začínám se stimulací.
15. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdutaky i zítra :dizzy_face:
Dneska mi na ultrazvuku zjistili,že mam dostatečně velkej folikul a zítra jdu na druhé iui.
Ty půjdeš na iui nebo ivf?
15. zář 2010 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na 4.IVF. Malého máš také přes IUI?
15. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už toho máš taky dost za sebou,co....
Sebík je taky z iui,tenkrát se nám to povedlo hned poprvé,teď snad bude úspěšný druhý pokus.
15. zář 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palce
15. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju,už to mam za sebou :dizzy_face:
16. zář 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara za sebou jako že víš výsledek nebo na něj čekáš.

škoda,že sem nikdo nechodí :frowning2:
23. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - za sebou mam iui,teď čekam ,jak to dopadne. Testovat budu někdy příští víkend. A strašně se bojim,že to zase nedopadne :frowning2:
A jak ty jsi na tom?
23. zář 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara já momentálně stimuluji na 4.IVF
23. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už jako samoplátce,co? Fíha,to nezávidim. Ale tak snad budete konečně úspěšní :dizzy_face:
A Kačenku máte přirozeně nebo po léčbě?
23. zář 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Kačenku máme z 2.IVF.
po 1.IVF jsem byla také těhotná,ale potratila.
23. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký je u vás problém?
Mně nerostou folikuly,takže bez hormonů ani neprasknou. Doufáme,že ty inseminace zatim budou stačit.
23. zář 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já také chodím do Institutu v Plzni, od října začínám píchat Decapeptyl poté Puregon. Bude to moje první IVF.
No a problém je u mě: mám chromozomální translokaci, takže potřebujeme preimplantační diagnostiku. V květnu jsem potratila po přirozeném těhotenství (v 8. týdnu), takže lékaři doporučili IVF, aby se to neopakovalo.
24. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ali87 - ahoj,vítej mezi námi, přeji hodně štěstí,aby první ivf dopadlo přesně podle tvých představ :wink:
24. zář 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek