Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

santala
12. říj 2010

@sslunicko To bude dobry no ja cekam 6 let tak se nebojim jenom mam velkej strach.

sslunicko
12. říj 2010

@santala já jsem byla těhotná 2x po IVF. jednou jsem potratila a z druhého mám Kačenku. 3.pokus byl o sourozence a nepovedl,tak ted moc doufám.

sslunicko
12. říj 2010

@ginak ted jsem chodila jen k Dr. Vlčkovi a tehdy před 5lety k Dr.Hradeckýmu.

ginak
12. říj 2010

@sslunicko jjá už tam vystřídala všechny dr.. Nejdřív to byl Hradecký, pak KOšťák, vlček a teď jsem zase u Hradeckýho 😅

sslunicko
12. říj 2010

@ginak já tenhle celý pokus chodila jen a jen k Vlčkovi a také všechny zákroky mi dělal jen on.
u Koštáka jsem nebyla nikdy.

santala
12. říj 2010

@sslunicko Ja jsem otehotnela pred 4rokama ale jak jsem to zjistila tak prislo zklamani bylo to chemicky nebo jak tomu rikaji a od ty doby nic pred pul rokem mi zjistili nepruchodnej levej vajecnik ale doma mam skoro pubertacku vlitla jsem do toho hodne mlada tak ze mlada maminka 😀 ale jsem moc vdecna ze ji mam tak by tak chtela mit sourozence tak uvidime prosim te jak je to stim perem plati se nebo ne?

ginak
12. říj 2010

@sslunicko já měla taky na každej pokus jednoho dr., tohle bude muj čtvrtej pokus 😒

santala
12. říj 2010

@ginak Vydrz urcite se dockas 😉

lorca
13. říj 2010

@santala za pero se připlácí.

santala
13. říj 2010

@lorca nevis kolik? a daval ti na vyber nebo ti hned nabidl to jedno

santala
13. říj 2010

@sslunicko ja tu slaboulinkou carku taky vidim 😉

lorca
13. říj 2010

@santala Já jsem za 4pera Gonalu (450jednotek) + jsem k tomu dostala 2x po 75jednotkách normálně k namíchání, doplácela cca 4500Kč. Ptali se mi, jestli chci pero. Já ho chtěla určitě, je to lepší. Nemusíš nic míchat. Jen se nastaví dávka a je to. Píchání perem jsem skoro necítila.

santala
13. říj 2010

@lorca jo tak to by tak odpovidalo protoze tam v patek jedu pro inj. a budu platit to sami.A jaky je to stebou?

lorca
13. říj 2010

@santala Mám za sebou 2x IUI a teď jsem po 1.IVF - bohužel neúspěšném. Hodně vajíček, ale špatné kvality a manžel má špatný spermiogram.
Měla jsem jen jedno emryjko, kterému se u mě nelíbilo ☹ . Nic k zamražení. Těd nám dělají genetické testy a půjdem na imunologické vyšetření.

santala
13. říj 2010

@lorca urcite vydrz 😉 bude lip

santala
13. říj 2010

@santala ja jsem zvedava co me ceka ten patek mela jsem malou cystu tak jsem vyfasla antik. nevis kdy by sem mohla zacit se stimulkou?
doberu ji 21.10

lorca
13. říj 2010

@santala No snad bude lépe. Dnes mi v CAR drobet nakrkli

Tak to nevím, kdy začneš se stimulkou. Už ti řekli jestli budeš mít dlouhý nebo krátký protokol???

santala
13. říj 2010

@lorca Jak to? spatne zpravy? a ja nevim nic mi o tom nerikal byla jsem u dr. Hradeckyho.Nez jsem tam sla tak jsem se o prubehu nejak nezajimala do hloubky a nechtela jsem o tom moc cist v zadnych diskusich.Rikala jsem si ze pak na to budu moc myslet a bude to v haji, ale pak jsem nasla tyhle stranky a neslo odolat,tak jsem vdecna za kazdou radu. Akorad rikal ze v listopadu budu testovat tak nevim ☹

ali87
13. říj 2010

@ginak ahoj, tak to se tam možná toho 21.10. potkáme, protože já mám ten den první UZ při stimulaci 🙂

ssaara
13. říj 2010

@sslunicko - viděla jsem fotku,je to taaaam 😵 potichounku gratuluju 😉

sslunicko
15. říj 2010

@ssaara děkuji,drž palce 🙂

ginak
15. říj 2010

@ali87 ahoj, možná, že se potkáme, jsem objednaná na devátou 😉

santala
18. říj 2010

Ahojky holky ,tak jsme zacali se stimulkou zas jsme meli mudr. Hradeckyho je super 😉 nemuzu si stezovat 😉

sslunicko
21. říj 2010

@santala já jsem s ním byla také spokojená. ale vlček je také super.

santala
22. říj 2010

@sslunicko A jak se vede?

sslunicko
22. říj 2010

@santala celkem to jde. kdy tam zase jdeš? já 1.11.

ali87
23. říj 2010

@santala já jsem s Hradeckým taky moc spokojená 🙂

lorca
23. říj 2010

holky, mě jediný doktor, který mi příliš nesedí je Dr. Košťák. Nejlépe se cítím u Vlčka, to je takový pohodář.

lorca
23. říj 2010

Nevíte náhodou kolik se v Institutu platí za Asistovaný Hatching???

santala
23. říj 2010

@sslunicko jedem 4.11 na ultrazvuk a pak na odber 😉