• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Intrauterinní inseminace - IUI. Máte zkušenost?

7. února 2012 
AHOJKI ŽENY :slight_smile:
s manželem máme 4 letého syna, počali jsme ho přirozenou cestou.. již tři roky se snažíme o druhé miminko a nejde to :frowning2: Neznáte njaké triky? nápady atd? Už i uvažujeme nad Intrauterinní inseminaci, nemáte někdo nějaké zkušenost s tím?
5. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jen se chci zeptat co ti delali nebo nabizeli po tu dobu trech letech??? my se taky snazime a nic :frowning2:
6. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilleskaa2055 @blanuskanikolka Ahoj holky, pro tohle téma je v sekci Neplodnost přímo diskuze nazvaná IUI :wink:
Jinak bych vám doporučila navštívit některé z center asistované reprodukce, kde vám udělají všemožná vyšetření (i manžílkům) a najdou nejvhodnější řešení :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo prave ze testy delali manzelovi je v poradku a ja taky
6. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kočky, tak zkuste IUI, je to to nejjednodušší... :dizzy_face: Pokud jste oba v pořádku, při IUI je veliká šance. A hlavně nic to není, oproti IVF(kde do sebe budete prát mega hormonů)... :confounded:
6. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vite co mi chteli delat laparoskopii ale ja to odmitla a co tak nasadit antikoncepsi??? mi radili hmm :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky nás ted čeká nějaký vyšetření a v březnu IUI sama nevím co nás čeká jen mi bylo řečeno že si budu píchat injekce a pak inseminace snad se brzo povede
doporučuju navštívit reprodukční centro my tam chodíme a doufáme že nám pomůžou
6. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanuskanikolka zkoušeli jsme snad vše, plodné dny... ruzné vitamíny...lubrigační gel pro podporu otěhonění, kontryel atd.. a nic.. bohuzel já nemohu hormonální léčbu
6. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
aha me zatin nejake tabetky a pak rekl laparoskopii ze nevi proc ale ja to odmitla
7. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek