• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

20. července 2017 
Akti a máš kolegyně na pokoji? My byly čtyři ženské a docela jsme pokecaly. Bylo to fajn. Zítra na ranní vizitě řekni dr., že jdeš dom. :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,jsme tu 4,docela dobra particka jsme se tu sesly,ale stejne,doma je doma. Navic dnes se tu za mou byl podivat muz muj drahy,tak je mi smutno,fnuk :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mnou nikdo nebyl, ale já věděla, že jdu další den domů. Musela jsem jít s rozepnutýma kalhotama, nějak mi nedošlo, že ty těsné pak nebudu moct zapnout. :grinning:

Neboj, když tě nepustí zítra, tak pozítří určitě, proč by tě tam drželi do soboty???
28. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tomu taky moc nerozumim. Operovala me moje gyndarka,ta rikala,ze ve ct domu. Jenze ona tu nebyva,jen prave v pondelky na operace. A kdyz jsem se dnes ptala jine doktorky na vizite,tak ta "poustime pet dni po zakroku". Zitra zatlacim,nic mi neni,lezet tu nechci.
28. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau marode jdu tě dočíst
28. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aan :wink:
28. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nudíš se,viď?Můžeš aspoň už jíst?
28. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký dobrůtky ti vaří?
28. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heled,neprovokuj nebo budu sprosta :grinning:
dnes tekuta strava. Tzn k obedu cosi,co melo byt vyvar. Podle me presolena zakalena voda. K veceri to stejne,tak to jsem do sebe natlacila dve lzice a dost. Zitra uz mam povolenou kasovidou stravu,takze jsem se predzasobila presnidavkami a jogurty,pze jestli dostanu krupicovou kasi,tak se budou hodit
28. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm to jsou dobrůtky :wink: ale na zítra se můžeš těšit jak do sebe natlačíš přesnídávky.Já když jsem po laparce dostala ovesnou kaši tak jsem na ní čuměla jak ,,vejr"
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja vubec nejim tyhle veci,jedine bramborovou. Chjo,tady budu tyden hladovet,pac ty blafy se nedaji jist,abych to pak doma dohanela a pribrala 10kg :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,oni me tu asi chteji umucit!!! Musim cucet na ruzovku,boze muj. Nechci tedy nikoho urazit,ale ja na to nekoukam,takze pro me fakt za trest :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč ti manža nepřiveze bramborovou kaši s nějakým dobrým sosíčkem-to mám hrozně ráda
28. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to přepni :wink:
my čučíme na hokej
28. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já čučim do PC a hokej slyším.Jdu pověsit prádlo :angry:
28. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
On by asi zvladl tak max tu brkasi :slight_smile: A zase ho sem nechci tahat kazdy den,to by najel denne 100km,zase tak spatne na tom nejsem. No ale fnukat muzu,ze jo :grinning:
28. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky chtela cucet na hokej,ale prepnout to,tak me tu spoluleznice asi umlati bazanty :grinning:

pradlenko,madlenko,vzdyt ty porad vesis pradlo :slight_smile: ja mam takove praci vesici vikendy,jsem si rekla,ze v tydnu neperu. No pak z toho o vik silim,ze jo :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný.Já to fakt dělám pořád.Ten můj chlapec je horší než holka :wink: ale zase pořád lepší než humusák :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrapošit.Běž taky ať ti to utíká.Těš se na zítřek můžeš něco sníst.Tak zítra pa
28. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusis vypravet,znam. Mam mladsiho brachu - vzdycky mel vetsi garderobu a travil vic casu v koupelne :grinning:
nicmene jsem konstatovala,ze az nekdy budu mit mimino,tak se od te pracky fakt nehnu,pac to co vyplodime ted,to je na dva lidi az az. Obcas podezrivam manzela,ze vytahne neco cisteho a strci to do spiny. Asi abych se nenudila nebo co :grinning:
jezis,ted jsem se tu smala u sipa a malem my popraskaly stehy :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my místo hokeje máme teď fotbal.
Myslim,že manža než aby si něco složil tak to dá taky do špíny :angry:
28. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsemu pracujicimu lidu :slight_smile:

Aan,muj muz si taky uz nosene obleceni neuklizi,pze preci ho nebude davat k tomu cistemu. Ale uzna,ze do kose na pradlo to treba taky neni,takze se pak jeho svrsky vali kam se podivam :unamused:
29. dub 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jak je???
Jo s tim oblečením to samý.A taky řveš jak hovado??? :wink:
29. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dobry,uz mi vyndali dren,tak je to pohoda. Odpo jdu za primarem,at me pusti zitra domu,jinak fakt utecu :slight_smile:
co ty,jak je?
heled ani nervu. Prvne to nemam rada,pze u nas doma se porad kricelo,a druhak muj muz je nejaky divny v dobrem slova smyslu,jemu to staci normalne pripomenout :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nebudou problémy tak tě určitě pustí.já řvu,že jsem debílek,že pořád po někom něco dělám.A když to jenom připomeneš a hned se to udělá tak to je u vás úúúúplně okouzlující
29. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je totiz muj manzel trochu uklizeci maniak,takze kdyz ho to pak chytne,vygruntuje cely barak :slight_smile: blbe je,ze ma obcas tendence kontrolovat me,jak jsem uklidila,to je pak trochu na pest :angry:
29. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to u nás nehrozí
29. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra rano jdu na propustku domu,juchuuu!
29. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktako, no tak paráda :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak uz vim komplet nalez z laparky,vsechno je tedy ok. Akorat mi nasli 3 jizvicky po loziscich endometriozy,tzn ze se ta endo sama vylecila a zustaly tam jen ty jizvicky,ktere nastesti nicemu nebrani :slight_smile: jinak me mudra v souvislosti s endo varovala pred tampony,ze ji muzou zpusobovat.
29. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek