Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
21. srp 2009

Já právě vůbec nejsem "pič"😀....hrozně mě to deptalo a fakt jsem se nutila. Nebaví mě to, nejde mi to a když piju moc, je mi blbě🙂

Čůrek jsem vyřešila sice eklhaftně, ale otázka co je lepší...strkám do podprdy papírový kapesníček😀 se to do něj vsakuje a aspoň se nedělá flek na triku.

To ani nevím, že v nových vlacích už jsou klimošky. Já už nejela ani nepamatuju, ne teda kvůli snobství, ale fakt nemám vlaky ráda, takže když je možnost, tak jedině autobusem. Vlak je pro mě fakt znouzectnost.

Tak zatím pa.

aktaka
21. srp 2009

jsem zde
cestu jsem přežila
tady je tedy nechutně dusno. začalo už i trochu pršet, ale zase přestalo

asi jsem si to zavařila u souseda. jak jsem vystupovala z vlaku, tak jsem ho nepozdravila. já jsem si hototiž vůbec nevšimla i když jsem čučela jeho směrem. před ním šel jeden pěkný obyvatel naší vesnice, a přiznávám bez mučení, jsem čuměla po něm 🤐 😅 😀

raději autobusem? tak to jsi první, od koho to slyším. mně přijde vlak daleko lepší, pohodlnější. a ty nové, to je jak když jedeš v metru

aktaka
21. srp 2009

a jinak se mi po tom centrotidu udělala modřina 🙄

elana
21. srp 2009

No vidíš, statečná, přežila🙂......příště se panu sousedovi omluv, že ho nevidíš, protože je ošklivej 😉 😅

Mě se myslím udělala jen jednou, ale to jsem ho píchla dost brutálně a myslím že trochu do nějaké žilky.

aktaka
21. srp 2009

a ještě tam mám takovou bouličku. to asi než se to všechno vstřebá...

už se přestávám pozorovat

on ale bohužel soused opravdu není nic na pokoukání 😅
čeká mě víkend smanželovými příbuznými anglicky hovořícími a já umím sotva žbleptnout, to bude super, už se nemůžu dočkat
a ještě kvůli tomu zítra vstávám v pět, to je taky radost 🙄

elana
21. srp 2009

Podle mě takováhle reakce je spíš chyba systému, nebude to pokaždý, ale nejspíš se někam blbě trefila, kde se to tělu zrovna nelíbilo.

No tak vidíš, můžeš být klidná. To by bylo špatný, kdybys místo po pěkným sousedovi koukala po ošklivým😀

Jéje, tak to bude sobota jak vyšitá...tak to dobře přežij. Já s angličtinou taky bojuju...ještě tak číst, ale mluvit neumím a rozumět mluvenému, tak to ani za nic.

aktaka
21. srp 2009

nebo prostě mi ty hormony fakt nedělají dobře a to, že jsem k nim od začátku měla odpor, byla nějaká intuice 🙂

já si vždycky říkám, že si tu aj musím oprášit, ale pak si uvědomím, že kdybych to udělala, že už mi z ní nic nezbude 😀 a to jsem se pěkně prosím učila devět let... nj, v práci jí nepotřebuji a na dovolené se domluví manžel, takže šla do háje

elana
21. srp 2009

Tak to jsme na tom naprosto stejně...jsem a budu věčný začátečník. Navíc to nepoužívám (tu trochu odborné zvládám, jsou to samé termíny vesměs z latiny a jinak mluví manžel), takže vůbec nemám motivaci. Navíc teda mám k tomu afektovanýmu jazyku odjakživa odpor😀

aktaka
21. srp 2009

mě zase irituje, že je to celkem jednoduchý jazyk, ale i přesto nejsem schopná se ho naučit. čímž mi vlastně dává najevo, že jsem blbec, takže já jí na oplátku ostentativně ignoruji 😀

elana
21. srp 2009

No ať máme každá jakýkoli motiv, výsledek je stejný: ignorace jazyka a lemplovitost v jeho používání😀

aktaka
21. srp 2009

jj přesně tak
ale může za to ten jazyk 😀

čtu si tu popis porodu Alčátka, mmi někdo měl říct, že je to takový doják. v mých stavech je to nebezpeční čtivo 😀

elana
21. srp 2009

Já to četla před chvílí😀 no doják....ale já zejména ocenila historku o dvou hownech😀😀 málem mě s ní zahubila 😕 😅

aktaka
21. srp 2009

teď jsem se k tomu pročetla a mohlo mě to potrhat 😀 😀

elana
21. srp 2009

No dyť právě😀

aktaka
21. srp 2009

a taky mě to málem zahubila, večeřím u toho a zaskočil mi chleba 🙂

elana
21. srp 2009

Mě málem zahubil džus🙂

To je fakt mazec.

aktaka
21. srp 2009

akorát mě dostala s tím natrhnutím, já pořád počítám, že bych si mohla natrhnout hráz, ale že to jde i druhým směrem, to mě nenapadlo a jsem z toho tedy pěkně rozhozená. jeslti já si to mateřství ještě nerozmyslím 😀

elana
21. srp 2009

No tyjo, zrovna jsme to probíraly na Gardě...to je fakt hrozný, nikdy jsem o tom neslyšela.

Žádný rozmejšlení nebude😀 kdo by snesl ty vajucha, co v Tobě rostou?🙂

aktaka
21. srp 2009

si to vůbec neumím představit, to je mazec

já je klidně snesu a někomu daruju 😀
jinak jsem zjistila, že hypo na tom byla podobně jak já a rozjel se jí ohss, takže jsem zase o dost "klidnější". navíc jí už 6dc snížili dávky na 125, 8dc na 75. já jsem dnes 8dc a mám pořád 150. tak jestli mi narostlo dalších dvacet vajec, tak toho primáře nakopu, protože on o tom snižování dávky mluvil už teď,a le skutek utek 😠

elana
21. srp 2009

Neboj nic, oni Tě ohlídají. A kdyby náááhodou něco, tak Ti embrya zamrazí a budeš mít spoustu mrazáčků a zavedou je za měsíc, dva. Vzpomeň si, nejsou to žádný béčka 😉

aktaka
21. srp 2009

já vím, ale víš jak, lepší bez komplikací
ale já tu fnukám a ty máš za sebou horší věci, už mlčím 🤐

elana
21. srp 2009

Nojo, lepší bez komplikací, to určitě. Ale fakt neboj, mě 18 folikulů nepřijde tolik...co člověk čte za čísla tady na Koni a jsou holky v poho. Navíc i kdybys jich měla 10, tak Ti nikdo nezaručí, že OHSS nedostaneš.

A nemlč...já už na tamto ani moc nemyslím. Akorát se mi někdy hrozně stýská po tom mimču, byli jsme spolu jen měsíc, ale i tak jsem si na něj hodně zvykla a měla ho moc ráda. Nojo, jsou i mnohem horší příběhy, jdeme dál 😉

aktaka
21. srp 2009

ještě, že my ženské jsme tak silné, oklepeme se jdeme dál 🙂

neboj, při tom dalším mimču budeš ještě ráda, až si ho jednou za čas někdo vezme na hlídání, ne-li rovnou obě dvě 😉

elana
21. srp 2009

To jo, oklepat se, to umíme🙂 keď něje čo robiť 😎

Jo, s tim počítám😀 však už "babičky" mají pořadník🙂 Ale to je asi všude 😝

aktaka
21. srp 2009

moje tchýně už kupuje oblečky.... čímž mě tedy ale trošičku krká. ne že bych byla pověrčivá, ale netřeba to zakřiknout

elana
21. srp 2009

Tak to se Ti nedivím, k tomuhle jsme my naštěstí ještě nedospěli.

Jedeme nakoupit, bléblé...ahoj a kdybysme se neviděly, tak si užij víkend in english a ať jsou další Cetrotídi lepší než ten dnešní 😉

Achoj.

aktaka
21. srp 2009

já jen nevím, kam je pak budu píchat, mám celý podbřuch červený a nateklý ☹

nákupy ti nezávidím, nesnáším, ve zdraví přežij 🙂
a taky hezký víkend

pa

aktaka
24. srp 2009

čau kočky
odkud nás to tahám 🙂

jen hlásím, že v sobotu prohlídka dopadla dobře, folini se nějak vztřebali či co. nebo možná poprvé primář viděl blbě 🙂 teď už jich bylo jen 6 a 7, největší 12mm. opu předpovídal na středu, uvidíme dnes, jdu odpoledne na další utz

sonka.77
24. srp 2009

Ahoj Akti, tak vidíš, on je ten UTZ opravdu jen orientační, psala tu jedna holčina, že na UTZ měla cca 5 folíků a pak při OPU bylo přes 10 vajuch. 🙂 13 folíků je tak akorát, budou v nich super vajíčka. Tak už se to blíží, to je super!

Co myslíte, že mrcha? No jasně, přišla si v plné parádě v sobotu ráno a doháněla tu minulou slaboučkou. Takže jsem si užila, celý den venku a sportovně a já furt někde naháněla WC. 🙂 Ale bylo to fajn, člověk se odreagoval.

siki26
24. srp 2009

Dobré ráno holky,

Akty, tak to je super. a ty ses tak bála - zbytečně...Takže to vypadá na středu? Tfuj, tfuj, držím palečky už teď 😉 Ty jo, já snad to tvoje čekání budu prožívat jako to svoje 😀

Soni, takže sportovní víkend? My jsme si na týden vypůjčili dceru od bráchovi přítelkyně, je jí 9let, je strašně hodná, jen mě trošku vysiluje vymýšlení pořád nějaké zábavy, aby se nenudila...No ale celý týden si jí vlastně bude užívat Honza, já až večer budu číst pohádky 🙂