Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
2. zář 2009

no nemám všechny, z těch deseti se dneška dočkalo 6, 3 ukázkové, zbylé tři se uvidí. a tři nám tedy zmrazili hned po oplodnění

právě, když tam byly, tak je to jedno, ale co když tam nebudou, že jo 🙄 kdyby tak člověk věděl dopředu 😀

jo a můj muž mě pobavil. on by strašně moc chtěl kluka a hodně se bojí dvojčat. a dnes mi povídá: no ale kdyby jedno z těch dvojčat bylo kluk, tak by mi to vůbec nevadilo, že jsou dvě 🙂
ale řekl to tak strašně roztomile, že mě to až dojalo 😵

elana
2. zář 2009

I tak máš parádní výsledek, co by za to leckdo dal🙂 to jsem blázen...to je jak u nás...všechno prima, buňky se maj rády, embrya rostou a chtěj žít...tak proč dokoprkodéle jsme pořád bezdětný? 😝 😅

Muž dobrý🙂 tak hlavně aby tam nebyly dvě baby😀......ale já u Tebe "vidím" kluka, nevím proč🙂

aktaka
2. zář 2009

El, vaše embrouše bylo nějaké zmatené chudátko asi, netrefilo cestu. to další už bude chytřejší (páč taky bude o nějaký ten pátek starší) a už mu (nebo jim) bude jasné, kde je jim nejlépe

no hele, co já vím jak to dopadne u nás, že jo. dnes se vezu na vlně eurofie, že mám dobrá embrya, do zítra vystřízlivím a za týde to můžu dostat 🙄

fakt jo? to musím říct manželovi, ho to potěší 🙂 mně už je to teď jedno, ale dřív jsem chtěla víc kluka a druhou holku

elana
2. zář 2009

Taky doufám, že opakovat se to nebude...já to spíš myslela v obecný rovině, jak je možný, že jsme se za roky neplodnosti nedohrabaly přirozeně ani jednou k blbým (třeba biochemickým) //? To vypadá jak když se vejce a spermie ještě nepotkaly. Sonka na to má aspoň papír, ale co my?😀

Já vždycky chtěla první holku a pak kluka, ale postupně jsem to přehodnotila a otočila. A kdybych měla mít jen jedno pohlaví, tak beru radši dvě holky.

aktaka
2. zář 2009

no to je pravda. já si taky říkala,když jde všechno jak na drátku, tak proč to do háje nemůže jít samo?? ale prý se tyhle případy množí, kdy není důvod a přesto se nic nekoná. ale proč zrovna my, že jo? proč to nemůžou být ty fetačky válející se někde po zemi, o sobě a světě nevědějící 🙄

no já už tuhle tak zoufale pronesla, že at klidně porodím štěnata, hlavně at už jsem těhotná 😀 manžel se trochu orosil, představa psa doma ho očividně vyvedla z míry 😀

elana
2. zář 2009

No, na to bohužel odpověď nenacházím 😒

Chachááááááááááá, teď jsi mě ale fakt rozesmála, to byla nóbl věta s tím psem doma😀

aktaka
2. zář 2009

🙂 jsem dnes plodná koukám 🙂

jo jinak na schůzi včera jsem nešla 🙂 a udělala jsem dobře, akorát bych se rozčílila. soused aktivista, který dělá předsedu výboru, tak si vymyslel akce Z. jednou za čas obětujeme svůj volný víkend na hromadné zkrášlování okolí a všichni budeme např. natírat parapety, kapličky apod. manžel když to šlyšel, tak šel do vrtule, že nějaký mladý floutek mu nebude určovat, co má dělat o víkendu. ona asi počáteční myšlenka je záslužná (chce, abychom to tu měli pořád hezké), ale jaksi to nedomyslel do finále. nehledě na to, že my fakticky žádný společný majetek nemáme (jen na papíře), všechno je jasně ohraničeno, komu patří. žádná společná chodba, výtahy, nic prostě,takže stejně bude každého vizitkou, jak si ten svůj barák bude udržovat. no snad mu to neprojde při hlasování, jak ho tak znám, tak bychom takhle přišli o dva víkendy v měsíci, on je fakt hrozně aktivní, magor dalo by se říct 🙂

elana
2. zář 2009

Tak jen v té plodnosti zůstaň hodně dlouho🙂 to fakt byla luxusní věta, jak do knížky, četla jsem ji manželovi, tak prý s tím Tvým souhlasí...jsou nemožní 😅

Na schůzi jsem se Tě chtěla zeptat...no to je teda pecka. Ano, aktivní blbec, to je pohroma😀

aktaka
2. zář 2009

já nevím, co ti chlapi mají proti psům, taková krásná chundelatá žvížátka 🙂 se říká, kdo nemá rád psa, nemá rád lidi. tak má doma asi nelidu či co 😕 😅 ale mně má rád, tak to neřeším 😀

jj, ne nadarmo se říká, že nejhorší v životě je srážka s blbcem

no nic, já si jdu zase hodit nohy hore. bohužel nám nefunguje wifi, takže musím chodit za počítačem, ne on za mnou, snad to dá manžel o víkendu dohromady

tak hezký zbytek dne
šauves

elana
2. zář 2009

Tak je Ti to dobrá vizitka, že nejsi fena😀

Já bych ráda kočičku.....ale taky nesmím. Prý jedině sfinxe (takovou tu potvoru holou, mafiánskou, fujtajxl). To určitě. Já to chci na mazlení a ňuňání a ne ji otírat vlhkým hadříkem jak porculánovou pannu😀

Tak páček, hezky odpočívej Ty, i děti.

Já taky jdu, musím si umýt hlavu a pak asi přijedou na kafčo naši.

aktaka
2. zář 2009

tjo, mně se sfinx strašně líbí. asi jsem ujetá, páč nikoho dalšího takového neznám 😅 🙄

baraf
2. zář 2009

ahojky...¨

fakt vás nezvládnu dočíst, tak se na mě nezlobte.. 😉

Akty-Tobě mooooc držím palečky, uvidíš, to klapne

Siki-co utz, dobrý? (fakt jsem to nedohledala)

jinak vítám nové holky.

a.jka
3. zář 2009

Dobré ráno holky,
Akti: tak jaká byla noć s mimískama? já bych z té euforie ani neusla. Ty jo, vydžet 14 dní, to je masakr, já bych praskla zvědavostí, ty jo.
Siki: taky jako baraf, co utz?

aktaka
3. zář 2009

čau kočky

Baruš, ty nás poslední dobou nějak zanedbáváš. to je samá dovolená, koupáníčko 🙂 😀

Aji, noc úplně normální, lehla jsem, usnula jak špalek a probudila se až ráno 😅

siki26
3. zář 2009

Dobré ráno holky,

akty a nějaké příznaky? Je dobře, že je ti fajn a nic tě netrápí, jen tak dál... 😉

Baruš,A.jko - utz dopadl dobře. Máme vše, co máme mít a už jsme povyrostli na 6,3cm (dneska už máme zase nejspíš víc 🙂 ). Když si vezmu, za 4dny vyrostli o 1cm, to je rychlost. Ale jen ať pěkně rostou 😉

aktaka
3. zář 2009

Siki, příznaky žádné, to by byla sakra rychlost 🙂 od včerejška mě tedy bolí prsa, ale to je spíš z těch všech hormonů (nebo předzvěst ms)

aktaka
3. zář 2009

halooooooooooooo
kde jste kdoooooooooooooo
se nudííííííííííííííííííííííííííím

siki26
3. zář 2009

Mě ale taky začaly docela brzy bolet prsa. A pak jsem je měla pěkně nalitý, to mám do teď 😀

aktaka
3. zář 2009

na to se těším nejvíc, že mi narostou prsa 😀 že bych si jako aspoň jednou za život vyzkoušela jaké to je mít veeeelký 😀

siki26
3. zář 2009

Tak takhle o tom přemýšlím i já 😀 A je fakt, že už asi 3 lidi mi řekly, že mi nějak narostly 😀 😀 Ale zase mě dost bolí, tak nevím, co je lepší. Jeslti je mít malý a nebolavý nebo velký a bolavý 😖

aktaka
3. zář 2009

hm, to je blbé, to je asi fakt lepší mít malé a nebolavé. já tedy nevím, co to je fest bolet prsa, mě bolí tak, že to cítím, ale v phodě se jich můžu dotknout. blbé je to akorát když sundám podprsenku, tak chvíle, než si zvyknou, že nemají oporu 🙂

siki26
3. zář 2009

No uvidíš, někoho při těhotenství vůbec nebolí, jen je má trochu citlivé na dotek. citlivost mě nějak obešla 😀
a máš crinone nebo utrogestan?

aktaka
3. zář 2009

crinone. kupodivu mi vůbec nedělá problémy jak když jsem ho brala poprvé, tak jsem moc ráda. akorát vevnitř to mám fest citlivé, normálně nic necítím, ale včera při tom et stačilo, když anuška zasunula zrcadlo, jsem málem vyjekla. myslím, že sexovat nehrozí dokud ho budu brát 🙂

siki26
3. zář 2009

Já tady toho mám nějak moc 😠

tak to já už ho konečně dobrala, takže teď jen čekám až ze mě celý vyteče. ale jinak musím říct, že necítím, že ho v sobě mám. Tak se připrav, že ho budeš brát až do konce 12tt, nic moc... 😒

aktaka
3. zář 2009

koukám, že to dne snějak flákáš 😀

já vím, ale za tu podmínku pozitivního těhu testu to beru 🙂

no já jdu stejně uklízet, přijede mi manča na návštěvu, tak ať si nemyslí, že žijeme ve svinčíku

siki26
3. zář 2009

Akty, a vaši vědí o tom, že jsi byla na IVF?

aktaka
3. zář 2009

jj, vědí
naši rodiče, gucci a vy jste jsediní, kdo to ví 😀

siki26
3. zář 2009

Tak to je pocta 😀

Už jste vybírali s manžou jména? U nás to bude asi fuška hlavně u chlapečka. Honza chce hrozně Stáníka po jeho dědečkovi, mně se do toho jména moc nechce 😖 Jenže jak se znám, tak nakonec ustoupím...

elana
3. zář 2009

Ahojda🙂

Mám schválené lááázně 😵 do 24.10. mi má přijít dopis z Frantovek, kdy mě chtějí.

siki26
3. zář 2009

el, tak to je superrrrrr 😵 Takže se budeš brzy láznit, to ti budu závidět 😉