• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

8. prosince 2017 
Akty-bylo to super!
11. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokaždé když vstávám ze židle, tak musím myslet na poklopec. Nevím, jak by se kolegové tvářili, kdybych si tady pochodovala s vyvaleným panděrem :grinning:

Holky, jsem ráda, že jste se krásně prospinkaly a odpočinuly :angry: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-však oni by to taky přežili :grinning: a jinak je super, že nám ten odpočinek tak přeješ :grinning:
11. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen holky odpočívejte, mě to taky čeká :grinning: A už se nemůžu dočkat. Chtěla jsem v práci zůstat dokud to půjde, ale ještě budu ráda, že půjdu dřív na neschopenku.
11. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Siki, ono je to na druhou stranu doma super, když máš co dělat. já dělala papíry celou neschopenku a pak celý tři roky....

jsem si nalila burčák (od místních zemědělců) jakože na oslavu Akty :grinning: ale když ona nám to nechce říct :angry:
11. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo Siki, aby si kolegové nemysleli, že je třeba na ten rozepnutý poklopec chceš sbalit :grinning:

Baruš, já vám to řeknu, ale až budu něco vědět :sweat_smile:
11. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, jestli tě to potěší, tak já jsem dnes po tom odpoledním šlofíčku ježe víc zmordovaná jak před ním :frowning2:
musím se rozhýbat, přijdu tcháni a budeme grilovat, teď jsem tak zralá usnout ve stoje :sweat_smile:
11. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-ještě,že já a Siki už to víme :sweat_smile:
užijte si grilovačku, já dodělala na zítra br.salát a bude řízek.neměla jsem to než o Vánocích. a ty jsou za dveřma (páč u nás už mají kolekce,mikuláše,adv.kalednáře a podobný blbosti :angry: -takhle hnusit léto-a to mám tyhle svátky ráda),musím teda ten salát natrénovat :grinning:
11. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vidět, že ještě spím... ježe = ještě a přijdou tcháni, ne přijdu :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák.... babky provokatérky :slight_smile:
chtěli jste to, máte to mít.... kuk do mého alba
12. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůů tak Siki a já jsme to věděly :stuck_out_tongue_closed_eyes: . takže mooooc gratuluju a přeju jen všechno dobré :slight_smile:

co řikal manža na dárek k narozkám?
12. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky :slight_smile:
já jsem tak ráda, že jste měly pravdu :dizzy_face:

no neříkal ani nějak nic, na to asi není potřeba slov, to byl takový doják :dizzy_face:
ale zatím není vyhráno, dokud neuvidím na utz bijící srdíčko/a, tak nebudu vklidu. no vlastně ani potom asi ne :sweat_smile:
12. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo, to už nikdy nebudeš v klidu.ale ten začátek je splněný! tak si to hezky užívejte....
12. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Jůůů, máme další budoucí maminku :dizzy_face: Akty moooc gratuluju, čárka je nádherná, tipuju dvojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nedočítala jsem, tak jestli nebudu reagovat, tak se ommlouvám. Teď jsem se vrátila, je tu hrozný svinčík, tak jen rychle proletím Koně a půjdu to dát trošku do pucu. Tak zatím:slight_smile:
12. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj El
služebně vycestovalá? :slight_smile:

díky moc, ale víš jak, zatím je to jen jeden (i když podstatný :slight_smile: ) dílčí úspěch. teď už "jen", aby to klapalo dál
a s dvojkami mě moc nestraš :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak koukám, že úžasná zprávička je konečně na světě :slight_smile: Akty, mamino, moc gratuluju :dizzy_face: A když vidím tu silnou čárku, tak bych taky řekla, že dvojčátka to jistí :wink: Hlavně se teď opatruj.
13. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, super, paráda! Čárky jsou naprosto dokonalé! Gratuluju a držím palce na zdárný průběh až do porodu. Jupí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky
díky moc
zatím ani nedutám a doufám. dokud nebudu mít po krvi a neuvidím aspoň jedno tlukoucí srdíčko, nebudu v klidu

Siki, prosím tě, po jaké době od krve se jde na první utz? já mám zafixováno, že po třech týdnech, ale přijde mi to nějak pozdě...
14. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty po třech týdnech, dřív není vidět srdíčko.....
14. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Baruš
fakt tři týdny po krvi? to budu už 8tt, vždy´t srdíčko je vidět už v 6tt :frowning2: chjo, to mi prasknou nervy do té doby :slight_smile:

tak jaký jsi měla víkend?
14. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dobré ráno všem,

mám Lukyho pořád doma a navíc má manža od včera nějakou střevní virozu... tak si užívám :angry: a dopoledne mi tchýně přivede ještě na hlídání štěně do zítra, tak to si to pak hodím.... :confounded:
14. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty- já byla až taky po třech týdnech, bylo to nějaký 7tt a kousek. když jsem byla letos, před tím potratem, tak v 6týdnu jsem neměla vidět nic, jen dutinku...
14. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo, chudáku, si budeš hrát na pečovatelku, co? :slight_smile: no ale nemocný chlap - nezávidím ani trochu

tak hodl budu muset vydržet, nedá se svítit
14. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, to vydržíš, to uteče.... nebo, kdyby ses náhodou nudila, půjčím Ti Lukáše, jo? :grinning:
14. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, víš, že se nesmím teď namáhat :grinning:
14. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

Akty, já šla na ultrazvuk do Iscare po 14-ti dnech. To jsem byla 7tt+3 a srdíčka krásně tloukla.
Moc, moc držím palečky :wink:
14. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaká námaha? on nepotřebuje nosit..... :grinning: on je jen krapet živější :angry: náhodou jsem byla s ním v tuhle v Praze na hřišti, kde je i restaurace a on si tam sám hrál a já si dala kávičku a v klidu. a to jsem zažila naposledy, když ještě po obědě spal..... a to je dávno
14. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, to mně tak vychází, kdybych šla za ty tři týdny od krve, tak budu 7+3. uvidíme, co mi naordinují

Baruš, ale ty máš extra hodné dítko, ty to určitě jen neumíš patřičně ocenit :grinning:
14. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-zrovna teď bys tu měla být... už půl hodiny se převlíká z pyžama :angry: vzteká se,že se převlíkat nebude a že to nejde.... a to prosím vstával v 5,45.ještě,že existuje DVD a pohádky.... :grinning:
14. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
akty a kdy jsi měla poslední menstruaci? Vždyť jsem na tom byla stejně jako ty, tak je mi divný, že by jsi po 3týdnech od krve byla teprve v 8tt.
14. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek