Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
11. zář 2009

Akty-bylo to super!

siki26
11. zář 2009

Pokaždé když vstávám ze židle, tak musím myslet na poklopec. Nevím, jak by se kolegové tvářili, kdybych si tady pochodovala s vyvaleným panděrem 😀

Holky, jsem ráda, že jste se krásně prospinkaly a odpočinuly 😠 🙂 🙂

baraf
11. zář 2009

Siki-však oni by to taky přežili 😀 a jinak je super, že nám ten odpočinek tak přeješ 😀

siki26
11. zář 2009

jen holky odpočívejte, mě to taky čeká 😀 A už se nemůžu dočkat. Chtěla jsem v práci zůstat dokud to půjde, ale ještě budu ráda, že půjdu dřív na neschopenku.

baraf
11. zář 2009

No vidíš Siki, ono je to na druhou stranu doma super, když máš co dělat. já dělala papíry celou neschopenku a pak celý tři roky....

jsem si nalila burčák (od místních zemědělců) jakože na oslavu Akty 😀 ale když ona nám to nechce říct 😠

aktaka
11. zář 2009

tjo Siki, aby si kolegové nemysleli, že je třeba na ten rozepnutý poklopec chceš sbalit 😀

Baruš, já vám to řeknu, ale až budu něco vědět 😅

aktaka
11. zář 2009

Siki, jestli tě to potěší, tak já jsem dnes po tom odpoledním šlofíčku ježe víc zmordovaná jak před ním ☹
musím se rozhýbat, přijdu tcháni a budeme grilovat, teď jsem tak zralá usnout ve stoje 😅

baraf
11. zář 2009

Akty-ještě,že já a Siki už to víme 😅
užijte si grilovačku, já dodělala na zítra br.salát a bude řízek.neměla jsem to než o Vánocích. a ty jsou za dveřma (páč u nás už mají kolekce,mikuláše,adv.kalednáře a podobný blbosti 😠 -takhle hnusit léto-a to mám tyhle svátky ráda),musím teda ten salát natrénovat 😀

aktaka
11. zář 2009

je vidět, že ještě spím... ježe = ještě a přijdou tcháni, ne přijdu 🙄

aktaka
12. zář 2009

táááák.... babky provokatérky 🙂
chtěli jste to, máte to mít.... kuk do mého alba

baraf
12. zář 2009

jůůůůůůůůůůůůůů tak Siki a já jsme to věděly 😝 . takže mooooc gratuluju a přeju jen všechno dobré 🙂

co řikal manža na dárek k narozkám?

aktaka
12. zář 2009

díky díky 🙂
já jsem tak ráda, že jste měly pravdu 😵

no neříkal ani nějak nic, na to asi není potřeba slov, to byl takový doják 😵
ale zatím není vyhráno, dokud neuvidím na utz bijící srdíčko/a, tak nebudu vklidu. no vlastně ani potom asi ne 😅

baraf
12. zář 2009

však jo, to už nikdy nebudeš v klidu.ale ten začátek je splněný! tak si to hezky užívejte....

elana
12. zář 2009

Ahojky🙂

Jůůů, máme další budoucí maminku 😵 Akty moooc gratuluju, čárka je nádherná, tipuju dvojky 😝

Nedočítala jsem, tak jestli nebudu reagovat, tak se ommlouvám. Teď jsem se vrátila, je tu hrozný svinčík, tak jen rychle proletím Koně a půjdu to dát trošku do pucu. Tak zatím🙂

aktaka
12. zář 2009

ahoj El
služebně vycestovalá? 🙂

díky moc, ale víš jak, zatím je to jen jeden (i když podstatný 🙂 ) dílčí úspěch. teď už "jen", aby to klapalo dál
a s dvojkami mě moc nestraš 😅

siki26
13. zář 2009

Ahojky,

tak koukám, že úžasná zprávička je konečně na světě 🙂 Akty, mamino, moc gratuluju 😵 A když vidím tu silnou čárku, tak bych taky řekla, že dvojčátka to jistí 😉 Hlavně se teď opatruj.

sonka.77
13. zář 2009

Akti, super, paráda! Čárky jsou naprosto dokonalé! Gratuluju a držím palce na zdárný průběh až do porodu. Jupí!!! 🙂 🙂 🙂

aktaka
14. zář 2009

ahoj kočky
díky moc
zatím ani nedutám a doufám. dokud nebudu mít po krvi a neuvidím aspoň jedno tlukoucí srdíčko, nebudu v klidu

Siki, prosím tě, po jaké době od krve se jde na první utz? já mám zafixováno, že po třech týdnech, ale přijde mi to nějak pozdě...

baraf
14. zář 2009

Akty po třech týdnech, dřív není vidět srdíčko.....

aktaka
14. zář 2009

ahoj Baruš
fakt tři týdny po krvi? to budu už 8tt, vždy´t srdíčko je vidět už v 6tt ☹ chjo, to mi prasknou nervy do té doby 🙂

tak jaký jsi měla víkend?

baraf
14. zář 2009

JInak dobré ráno všem,

mám Lukyho pořád doma a navíc má manža od včera nějakou střevní virozu... tak si užívám 😠 a dopoledne mi tchýně přivede ještě na hlídání štěně do zítra, tak to si to pak hodím.... 😖

baraf
14. zář 2009

Akty- já byla až taky po třech týdnech, bylo to nějaký 7tt a kousek. když jsem byla letos, před tím potratem, tak v 6týdnu jsem neměla vidět nic, jen dutinku...

aktaka
14. zář 2009

tjo, chudáku, si budeš hrát na pečovatelku, co? 🙂 no ale nemocný chlap - nezávidím ani trochu

tak hodl budu muset vydržet, nedá se svítit

baraf
14. zář 2009

Akty, to vydržíš, to uteče.... nebo, kdyby ses náhodou nudila, půjčím Ti Lukáše, jo? 😀

aktaka
14. zář 2009

Baruš, víš, že se nesmím teď namáhat 😀

siki26
14. zář 2009

Dobré ráno holky,

Akty, já šla na ultrazvuk do Iscare po 14-ti dnech. To jsem byla 7tt+3 a srdíčka krásně tloukla.
Moc, moc držím palečky 😉

baraf
14. zář 2009

jaká námaha? on nepotřebuje nosit..... 😀 on je jen krapet živější 😠 náhodou jsem byla s ním v tuhle v Praze na hřišti, kde je i restaurace a on si tam sám hrál a já si dala kávičku a v klidu. a to jsem zažila naposledy, když ještě po obědě spal..... a to je dávno

aktaka
14. zář 2009

Siki, to mně tak vychází, kdybych šla za ty tři týdny od krve, tak budu 7+3. uvidíme, co mi naordinují

Baruš, ale ty máš extra hodné dítko, ty to určitě jen neumíš patřičně ocenit 😀

baraf
14. zář 2009

Akty-zrovna teď bys tu měla být... už půl hodiny se převlíká z pyžama 😠 vzteká se,že se převlíkat nebude a že to nejde.... a to prosím vstával v 5,45.ještě,že existuje DVD a pohádky.... 😀

siki26
14. zář 2009

akty a kdy jsi měla poslední menstruaci? Vždyť jsem na tom byla stejně jako ty, tak je mi divný, že by jsi po 3týdnech od krve byla teprve v 8tt.