Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
30. dub 2009

Akti neboj, určitě nesroste. 🙂 Máš tam všechno ukázkové a budeš taky ukázková těhule! 🙂

Ne ne, nejsem objednaná do Genetu, jen jsem se tam něco ptala a pak zůstala na pokec.

Starají se o tebe doma dobře? Mě maminka uvařila hrnec slepičího vývaru a na něm jsem byla skoro celý týden, mňam mňam, jsem polívková. 😀

aktaka
30. dub 2009

jj, manža se stara, jsem prijela domu, pomalu ani na zachod jsem si zajit nemohla, hned me zahnal do postele 😀
jinak jsem se desila jak to bude v nemocnici strasne kvuli tomu nejedeni, byla jsem od nedelniho obeda bez jidla, v utery jen tekuta strava (coz znamenalo obed a vecere presolena zakalena voda, nazyvali to vyvarem), vcera kase a az dnes jsem mohla normalne jist. tak jsem si myslela, ze to neustojim (jsem hrozny zrout 🙂 ) a v pohode, jak uz jsem mela zcvrkly zaludek, tak se dalo. ted se musim hlidat doma, kdyz se budu valet, abych se porad jen necpala a nekynula 😅

sonka.77
30. dub 2009

Jo já taky neměla v podstatě vůbec hlad, úplně mi stačila ta polívka, ale je fakt, že jsem se dost cpala i čokoládou, protože mi jí všechny návštěvy nosily. 😀 Ale připadá mi, že i tak jsem nějaká pohublá, rozhodně jsem nepřibrala. 🙂

aktaka
30. dub 2009

pohubla u me nehrozi, ja od svatby jen kinu, mam nalepeno min pet kilo a nemuzu se jich zbavit 😠 mnoo, abych byla presna, nemam vuli se jich zbavit 😀

jinak jsem se rozhodla, kdyz vime, ze jsme oba po fyzicke strance v pohode, ze proste pristi mesic otehotnime prirozene a bude 😀 😀

sonka.77
30. dub 2009

Akti, krásné rozhodnutí, často to po laparce vyjde, prostě se to tam nějak prošťouchne a ono tělo pochopí co se po něm chce. 🙂 Bylo by to super!

aktaka
30. dub 2009

jj, uz jsem to slysela, ale neberu to moc vazne, to jen tak placam 😵

tedy, to je bida ten hokej, jestli by nebylo lepsi jit spat 😠

soni, co mas v planu na vikend?

sonka.77
30. dub 2009

Akti dobrou noc! Jdu do hajan. Aholky! 🙂

aktaka
30. dub 2009

acha, tak nic, tak dobrou 🙂

aktaka
30. dub 2009

jeste jsem si vzpomnela, rikala mi mudra, ze nedavno odrodila pani, ktere se povedlo iv na DVACÁTÝ pokus. pokud pominu fakt, ze bych na to nemela financne, tak si to nedovedu vůbec predstavit po psychicke strance, ze bych to zvladala. pry patnact let to trvalo. to je fakt mazec

sonka.77
30. dub 2009

No tak to je SÍLA! Já na to teda ve svým věku 15 let rozhodně nemám, stěží 6. 🙂

Pa, dobrou! 🙂

elana
1. kvě 2009

Dobré ráno povídalky🙂

Soni, jakých 6? A v jakým "svým věku", mluvíš jak kdyby Ti bylo 40🙂, ve čtyřiceti už se budeš zlobit s vyjmenovanými slovy 😉 ovšem jiná věc je, že absolvovat IVF 20x, to je mazec. To bych taky nedala. Při 3 IVF-ET hrazených cyklech otěhotní dle statistik nakonec 85% žen, to si myslím, že je slušný číslo.

Akty, parádní rozhodnutí🙂 tak držím palce. Ale coby, jak psala Sonka, i tady na Laparoskopii jsou holky, co otěhu hned po ní (namátkou myslím Poletucha a teď čerstvě Fifinka31). Tak proč ne taky Aktaka 😉

aktaka
1. kvě 2009

dobre ranko

El, ty jsi v praci nebo i v den pracovniho klidu vstavas tak brzy? 😲

elana
1. kvě 2009

Akty, nené, vzbudila jsem se kvůlivá důležitýmu poslání😀

Ale je fakt, že už jsem neusnula potom. Každopádně jsem došla k závěru, že pátky bych zrušila, bo to dnešní (ne)vstávání mi udělalo fakt dobře 😵

aktaka
1. kvě 2009

jo taaak, achaaa 😵

ja bych tak nejak zrusila praci. jak se nestresuju, tak je mi tak dobre 🙂 jeste cucim na pohadku, co vic si prat 😀

sonka.77
3. kvě 2009

Holky, kde jste? Venku krásně, tak se nedivím! 😉 Akti jak je?

aktaka
3. kvě 2009

hoj hoj Soni

u me dobry, kdyz nenamaham bricho, tak me nic neboli. ale uz se tesim, az mi vyndaji stehy, v pupiku mi nechali dost dlouhe ty konce, tak mam strach, abych se nezachytila a nevytrhla si je

a co ty Soni, jak travis vikend?

sonka.77
3. kvě 2009

Ahoj Akti, já byla na vyndání stehů už 4 den po operaci. Myslím, že tři z těch čtyř jizev nebudou skoro vůbec vidět. A ta čtvrtá je dole v plavkách. Bez těch stehů se mnohem snáz ohneš! 🙂

My byli na chatě, dneska mám sraz s kamarádkama, tak už jsme doma.

aktaka
3. kvě 2009

uz ctvrty den jo? to si neumym predstavit, ja tu jizvu v pupiku mela dost citlivou, prestala me uplne bolet az vcera

sonka.77
3. kvě 2009

No já se taky bála, ale vlastně to vyndavání vůbec nebolelo. Mě to řekl dr. v nemocnici, ať jdu takhle brzo, tak jsem poslechla. 🙂

aktaka
3. kvě 2009

ono je to co doktor, to názor...

tak máme konečně slunečník, takže odpoledne strávím na terase, juchů 🙂

aktaka
4. kvě 2009

no holky, taddy to tedy zije 😒 😀

jinak ja jsem bez stehu, ani to moc nebolelo, jsem statecna holka 😀 a na kontrolu az za tyden, tzn. ze se budu pelekne dlouho flakat 😎

elana
4. kvě 2009

No to jo, kecáme jak o život😀

Akti, počkej, až půjdeš po PN do práce (na tu chvíli, před MD 😉 ), tak taky nebudeš plkat🙂

Mě vyndavali stehy 8. den po operaci. A trošku to štíplo, ale dr. měl na to takový udělátko (kombinace háčku a žiletky🙂) a bylo to raz dva.

sonka.77
4. kvě 2009

Holky, hlásím se do odpolení směny! 😎 Jste tůůůů?

Mě je vyndali už 4. den po operaci. 🙂

elana
4. kvě 2009

Soni, já jsem tadýýý🙂

Bouchnem flašku, že jsme se tu sešly ve víc než po jedné, ne? 😝 😝

sonka.77
4. kvě 2009

No to je fakt na oslavu!!!! Jsme tůůůůů! Jupaáé! 😀
Eli jak se vede?

elana
4. kvě 2009

Vede se dobře🙂 děkuju za optání?

Jak je v Sonkově?🙂

sonka.77
4. kvě 2009

V Sonkově je dobře, všechno jde podle plánu, aspoň zatím. 🙂 Taky máte tu hnusnou strašnou zimu???
Já včera vyhodila ven sazeničky rajčat, tak doufám, že to přežijou.

elana
4. kvě 2009

V Eliákově taky podle plánu vše zatím, tak je to jak má být🙂

Jinak ale i tady zzzzzima vošklivá lezavá. A celý den lilo, ale teď tak hodinku už neprší, tak snad dobrý. Má být hezky až na víkend. Na druhou stranu, příroda je myslím ráda jak bleška Anežka🙂

Držím palce rajčatům😀

sonka.77
4. kvě 2009

Doufám, že se tu taky objeví Angie, jsem celá napnutá jak to dopadne. Doufám, že na výbornou!

elana
4. kvě 2009

Já jsem si na ni taky vzpomněla, taky doufám. Potřebujem tu pozitivní příklad🙂