• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

22. března 2017 
jj, teď jsou na řadě zase ostatní. v iscaru to umí a podzim bude plotný, to už je zařízené :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já kdybych mohla, tak se jdu snad ožrat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Akty, tak teď dlouho nebudeš moct. Když už nebudeš těhotná, tak budeš kojit, takže... :grinning:

Holky, tak nás Akty opět pozitivně naladila, takže s pozitivním myšlením všechny do Iscare :grinning:
16. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je děs jak ty matky jsou otroky svých dětí :grinning:

ještě není vyhráno, ale já věřím, že to dobře dopadne. proč myslet na špatné, stejné to neovlivním, že jo :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, to nejtěžší máš za sebou, teď přečkat v klídku ty 3 kritické měsíce a můžeš si zase o něco oddechnout. I když vyhráno pořád nemáme, ale šance se zvedají :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. 6.11. mi končí první trimestr, tak to bude taková první meta :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezký, jak to máš na den spočítaný, ale věř, že mrňousci ti s tím datem pěkně ještě hýbnou :slight_smile: mně teď končí týden o 3 dny dřív než na začátku. Dnes jsem 14tt+6 a měla jsem být 14tt+3.
16. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Akty, supééééééééér, číslo paráda, tipuju stále dvojky:slight_smile:

Ad pohlaví, no já jsem puška zvědavá, jak to půjde, budu to chtít vědět:slight_smile:

Ostatní moc zdravím.
16. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, konečně někdo, kdo má stejný názor na problematiku "říct, neříct pohlaví" :slight_smile:
Jinak ahoj, jak se připravuješ na lázně?
16. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný, dřív se člověk nětěšil na ms, a já se teď těším, abych už začla stimulovat.
holky za jak dlouho jste pak šli na ten odběr?
16. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, no nijak zvlášť. Já vždycky všechno nechávám až když to hoří, takže to vidím šup šup příští sobotu večer začnu balit:slight_smile:

Katrin, na co přesně se ptáš? Za jak dlouho na odběr vajíček od zač. stimulace? Já stimulovala od 2.DC a odběr byl 14.DC.
16. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, já šla od 1.dne stimulace za 12dní. To je pak rychlý uvidíš. a kdy máš dostat ms?

el, chápu tě, já jedu na dovču v sobotu a mám připravenou jen zubní pastu :grinning:
16. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to dostat kolem 20, a od 2. dne cyklu si píchat, no tak uvidím jak to na mě bude působit, tak doufám, že dobře.
ještě se chci zeptat za jak dlouho po odběru jste šli na "vklad" :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem šla 5. den. Ve středu bylo OPU a v pondělí ET.
16. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla prodlouženou kultivaci, takže po 5-ti dnech, den odběru nepočítám.
16. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se chci zeptat, zda jste pak byly na neschopence nebo šli do práce, co Vám doktor řekl?
16. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neschopenku dostaneš když si o ni požádáš. Já byla doma 2pracovní dny + víkend a pak jsem do práce šla. ale záleží na tom, jak se budeš cítit. Akty třeba je na neschopence a už na ní zůstane až do porodu, protože má stresovou práci.

Holky mažu domů, mějte se krásně.
16. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem celé IVF absolvovala v pracovním procesu. Po OPU jsem byla doma den (den OPU a druhý den), po ET ani to ne. Mám sedavé zaměstnání a nic těžkého netahám.
16. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
16. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-tak opět veeeelká gratulace! pěkná hodnota!

Katrin-s tou neschopenkou je to různé, jak kdo... já byla celou dobu.
16. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Lukášek se mi zamiloval. Pořád básní o Mariannce ze školky-dneska cestou domů povídal, že si ji musíme vzít k nám domů a že spolu budou chodit k babičce. :slight_smile: měla jsem co dělat, abych se před ním nerozbrečela....
16. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krásný :dizzy_face:
16. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, snad to bude klapat i dál

mám tu mamču na návštěvě, tak vás trochu zanedbávám :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžíš, Baruš, to je tak sladké :dizzy_face:
16. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo je to krásný,brouček můj.... já si ho piplám a ona mi ho za pár let nějaká odvede.... :angry:

Akty a co maminka, poplakaly jste si? moje mamka a vlastně i manžova to vzali tak nějak ...... můj taťka z toho byl naopak úplně hotovej a z Lukyho je i teď.je to děda na svém místě. ten letošní potrat ho snad sebral víc než mě :frowning2:
16. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Baruš, to čeká nás všechny
a myslím, že s holkami je to ještě horší :sweat_smile:

mamča se kupodivu držela, měla hroznou radost, ale slza neukápla. a to jsem si pro ní chystala kapesníky, protože ona bulí i u reklam :grinning: no jsem zvědavá na tátu, ten už se na vnoučata klepe. blbé je, že mu to budu říkat po telefonu, ale ono na výsledku to snad nic nezmění :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děfčata :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já přeju dobré ráno všem!

Luky je ve školce a já si uvařila čaj a snídám....
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si dnes naordinovala pracovní den. musím něco udělat, pořád celé dny vysedávám u koně a nebo spím nebo jím, takhle to dál nejde. no co myslíš, kde zatím sedím? samo u pc :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a copak budeš dělat?
17. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek