Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
16. zář 2009

jj, teď jsou na řadě zase ostatní. v iscaru to umí a podzim bude plotný, to už je zařízené 🙂

aktaka
16. zář 2009

holky, já kdybych mohla, tak se jdu snad ožrat 😅 😀 😀

siki26
16. zář 2009

Jo Akty, tak teď dlouho nebudeš moct. Když už nebudeš těhotná, tak budeš kojit, takže... 😀

Holky, tak nás Akty opět pozitivně naladila, takže s pozitivním myšlením všechny do Iscare 😀

aktaka
16. zář 2009

jj, to je děs jak ty matky jsou otroky svých dětí 😀

ještě není vyhráno, ale já věřím, že to dobře dopadne. proč myslet na špatné, stejné to neovlivním, že jo 🙂

siki26
16. zář 2009

Akty, to nejtěžší máš za sebou, teď přečkat v klídku ty 3 kritické měsíce a můžeš si zase o něco oddechnout. I když vyhráno pořád nemáme, ale šance se zvedají 🙂

aktaka
16. zář 2009

jj. 6.11. mi končí první trimestr, tak to bude taková první meta 🙂

siki26
16. zář 2009

to je hezký, jak to máš na den spočítaný, ale věř, že mrňousci ti s tím datem pěkně ještě hýbnou 🙂 mně teď končí týden o 3 dny dřív než na začátku. Dnes jsem 14tt+6 a měla jsem být 14tt+3.

elana
16. zář 2009

Ahojky🙂

Akty, supééééééééér, číslo paráda, tipuju stále dvojky🙂

Ad pohlaví, no já jsem puška zvědavá, jak to půjde, budu to chtít vědět🙂

Ostatní moc zdravím.

siki26
16. zář 2009

El, konečně někdo, kdo má stejný názor na problematiku "říct, neříct pohlaví" 🙂
Jinak ahoj, jak se připravuješ na lázně?

katrin32
16. zář 2009

to je hrozný, dřív se člověk nětěšil na ms, a já se teď těším, abych už začla stimulovat.
holky za jak dlouho jste pak šli na ten odběr?

elana
16. zář 2009

Siki, no nijak zvlášť. Já vždycky všechno nechávám až když to hoří, takže to vidím šup šup příští sobotu večer začnu balit🙂

Katrin, na co přesně se ptáš? Za jak dlouho na odběr vajíček od zač. stimulace? Já stimulovala od 2.DC a odběr byl 14.DC.

siki26
16. zář 2009

Katrin, já šla od 1.dne stimulace za 12dní. To je pak rychlý uvidíš. a kdy máš dostat ms?

el, chápu tě, já jedu na dovču v sobotu a mám připravenou jen zubní pastu 😀

katrin32
16. zář 2009

mám to dostat kolem 20, a od 2. dne cyklu si píchat, no tak uvidím jak to na mě bude působit, tak doufám, že dobře.
ještě se chci zeptat za jak dlouho po odběru jste šli na "vklad" 🙂

elana
16. zář 2009

Já jsem šla 5. den. Ve středu bylo OPU a v pondělí ET.

siki26
16. zář 2009

já měla prodlouženou kultivaci, takže po 5-ti dnech, den odběru nepočítám.

katrin32
16. zář 2009

ještě se chci zeptat, zda jste pak byly na neschopence nebo šli do práce, co Vám doktor řekl?

siki26
16. zář 2009

Neschopenku dostaneš když si o ni požádáš. Já byla doma 2pracovní dny + víkend a pak jsem do práce šla. ale záleží na tom, jak se budeš cítit. Akty třeba je na neschopence a už na ní zůstane až do porodu, protože má stresovou práci.

Holky mažu domů, mějte se krásně.

elana
16. zář 2009

Já jsem celé IVF absolvovala v pracovním procesu. Po OPU jsem byla doma den (den OPU a druhý den), po ET ani to ne. Mám sedavé zaměstnání a nic těžkého netahám.

katrin32
16. zář 2009

díky

baraf
16. zář 2009

Akty-tak opět veeeelká gratulace! pěkná hodnota!

Katrin-s tou neschopenkou je to různé, jak kdo... já byla celou dobu.

baraf
16. zář 2009

Holky, Lukášek se mi zamiloval. Pořád básní o Mariannce ze školky-dneska cestou domů povídal, že si ji musíme vzít k nám domů a že spolu budou chodit k babičce. 🙂 měla jsem co dělat, abych se před ním nerozbrečela....

elana
16. zář 2009

No to je krásný 😵

aktaka
16. zář 2009

holky díky, snad to bude klapat i dál

mám tu mamču na návštěvě, tak vás trochu zanedbávám 🙂

aktaka
16. zář 2009

jéžíš, Baruš, to je tak sladké 😵

baraf
16. zář 2009

jo,jo je to krásný,brouček můj.... já si ho piplám a ona mi ho za pár let nějaká odvede.... 😠

Akty a co maminka, poplakaly jste si? moje mamka a vlastně i manžova to vzali tak nějak ...... můj taťka z toho byl naopak úplně hotovej a z Lukyho je i teď.je to děda na svém místě. ten letošní potrat ho snad sebral víc než mě ☹

aktaka
16. zář 2009

jojo, Baruš, to čeká nás všechny
a myslím, že s holkami je to ještě horší 😅

mamča se kupodivu držela, měla hroznou radost, ale slza neukápla. a to jsem si pro ní chystala kapesníky, protože ona bulí i u reklam 😀 no jsem zvědavá na tátu, ten už se na vnoučata klepe. blbé je, že mu to budu říkat po telefonu, ale ono na výsledku to snad nic nezmění 🙂

aktaka
17. zář 2009

dobré ránko děfčata 🙂

baraf
17. zář 2009

I já přeju dobré ráno všem!

Luky je ve školce a já si uvařila čaj a snídám....

aktaka
17. zář 2009

já jsem si dnes naordinovala pracovní den. musím něco udělat, pořád celé dny vysedávám u koně a nebo spím nebo jím, takhle to dál nejde. no co myslíš, kde zatím sedím? samo u pc 🙄

baraf
17. zář 2009

a copak budeš dělat?