Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
21. zář 2009

Já si to myslela, hned jak jsem to četla, tak jsem si říkala, že by Tě to mohlo zajímat.

baraf
21. zář 2009

Akty-tak příjemné nákupy 😀 a Luky není jinej,než HODŇOUČKEJ,fakt 😝

elana
21. zář 2009

Baruš, agituješ dobře🙂......vybavila se mi pověstná věta ze S tebou mě baví svět: "bacha, chce se zbavit Matesa"😀😀

baraf
21. zář 2009

El-prokoukla jsi mě 😠 😎

ringle
21. zář 2009

ahojky holky, dlooouho jsem tady nebyla a dalo mi veliku práci to všechno dočíst 🙂 Všem těhulkám moc a moc gratuluji 😉

Jinak El: kdy razíš do lázní?? 🙂 já to mám od 1. listopadu 🙂

elana
21. zář 2009

Ringle, škoda, to se tam těsně minem......já odjíždím 25.10. 😝 Škoda...

Baruš, a máš to😀

elana
21. zář 2009

Odjíždím Z lázní. Tam jedu už teď v neděli.

baraf
22. zář 2009

krásné ráno všem!

jakpak se dnes máte?

Akty určitě meje ta okna a natírá a natírá 😀
El balí do lázní 😝
Siki si užívá šumavu.....

a jinak nevím 😉

aktaka
22. zář 2009

dobré dopoledne
hlásím, že se flákám 😀 manžel brousí, natírat budu až odpoledne. okna asi až zítra

nevím o co šlo s Haribo, ale jestli můj deník v albu někoho pozitivně naladil, tím lépe 🙂

aktaka
22. zář 2009

nikde nikdo, tak já jdu vařit 🙄

baraf
22. zář 2009

jsem tu jen já.... co vaříš?

aktaka
22. zář 2009

hlavně nic náročného 🙂
česnečku a filé s kaší
a potřebuju vymyslet něco na zítra to fakt nevím co ☹

baraf
22. zář 2009

já se asi něčím odbydu. Luky má jídlo ve školce a manža je pryč. ale zítra bude doma,tak taky musím něco vymyslet. asi udělám př.kuřecí řízky s kaší.

aktaka
22. zář 2009

no já právě taky musím vymyslet něco normálního k jídlu, když je manžel doma, ale nemám tucha co
nechce se mi nějak extra vyvářet, ale zase jeho něčím nošidím

baraf
22. zář 2009

a co třeba kuře?

aktaka
22. zář 2009

to jsme měli v neděli ☹

baraf
22. zář 2009

jééé a co má rád?

aktaka
22. zář 2009

můj manžel? skoro nic 😅

ale už jsem vymyslela, udělám fazole s klobásou, to je rychlé a bezbolestné 🙂

baraf
22. zář 2009

no vidíš, tohle by zas můj manža sice snědl,ale musel by na to mít fakt chuť... já mám spíš problém,že jak je pořád pryč a po hotelích, vyžaduje pak "domácí" stravu 😉

aktaka
22. zář 2009

a to je co přesně, domácí? domácí je přeci všechno, co uvaříš, ne? 😅

můj muž je zase hrozně vybíravý, fakt děs. je jen velice málo jídel, které mu opravdu chutnají, dalších velice málo, co s ní. takže u nás se točí pořád to samé dokola. akorát teď si užívám, když si v týdnu můžu uvařit co chci

baraf
22. zář 2009

polívky,omáčky a tak..... jak já bych si dala biftek nebo jinou "minutku" ale toho on má plný zuby....

aktaka
22. zář 2009

tak to jo, to chápu
my taky, když jezdíme po dovolených v čechách, jíme samé minutky, tak po návratu musím dělat něco máčkového

sonka.77
22. zář 2009

Ahoj holky! Tak Siki dovolenkuje, to jí taky závidím, mají fakt krásně, Bára si užívá s umýváním oken, to nezávidím, na okna jsem fakt lenoch, radši se mě neptejte, kdy jsem je myla naposled. 😀 Eli už skoro balí, teda nebalí. 😀

Ringle, jak je? Ukaž se častěji. 🙂

Já zas chodím po doktorech. Dneska jsem byla u dvou. 😀 U endokrinoložky, tam pohoda, vše v pořádku, kontrola za rok nebo při otěhotnění (to už mi říká dva roky 🙂 ) Řekla jsem jí o IVF a byla hrozně pozitivní, jakože na poprvé se to málokomu podaří, no docela mě nakazila optimismem.

Pak jsem byla na těch testech u psycholožky. To byl teda záhul, byla jsem tam tři hodiny a ještě jdu zítra dodělat jednu hodinu, protože jsem dneska už musela odejít. Vyplnila jsem asi šest testů, jsem zvědavá, jak z toho vylezu, hlavu jsem měla zavařenou, fakt dotazy, že člověk neví co odpovědět. No snad ze mě nevyjde nějaká schizofrenní hysterka. 😀 😀 😀 Hlavně teda nezávidím té dr., že musí tyhle testy vyhodnocovat. 😀

danda78
22. zář 2009

ahoj holky,
hlásím se po víkendu..... vidím, že jste toho moc nenakecali tak jsem to stihla vše přečíst. tady se vaří, chystá do lázní a samé pozitivní zprávy, snad.....
já bych teď v sobotu měla začít brát ten duphaston ráno a večer 1tabletku tak se pomalu začnu chystat na to IVF. Jen tak přemýšlím, kdyby náhodou mrcha přišla opět na víkend a já si nestihla začít píchat injekce a dojet si pro ně vadilo by to moc, že už jsem měla v těle ten duphaston a šla bych až další cyklus nebo jak to funguje, nevíte některá????
Taky na dobu, co bych měla být těsně po transferu, někdy kolem 20.-25.10. máme naplánované zrovna 2 akce v baru, který vlastníme - stužkovák a velký turnaj v pokru, tak z toho budu nervózní, že tam asi nebudu moct pomoct.
Ale rozhodla sjem se, že tentokrát budu ležet jen ty 2-3 dny po transferu a potom budu normálně fungovat, kromě tahání těžkých věcí..... lezlo mi to pokaždé hrozně na palici zůstat celou dobu doma a myslet na to zda to dopadlo nebo ne. Taky uvidím jak mi po tom bude...
přeji pěkné odpoledne, večer ještě kouknu
D.

sonka.77
22. zář 2009

Jinak chápu těhulky, že se jim asi nebude chtít harcovat do František, ale já se pokusím nějaký den vymyslet a výlet si udělám. Holt František je František, ten dělá divy. A Eli tak vytrhnu z té hrozné nudy, co tam bude mít mezi kecáním s holkama, nočníma mejdanama, posedáváním v cukrárnách a lázňování v baheních zábalech. 😀

Eli, pak to musíme skloubit, abych tam tobě a manželovi nedělala křena. 😀

sonka.77
22. zář 2009

Ahoj Dandi, duphaston je jen na úpravu délky cyklu, asi abys MS dostala ve správný čas. Takže, kdybys začala stimulovat až o cyklus později nic se neděje, zase bys před tím brala Duphaston.

Dandi uvidíš, kdy přesně budeš po transferu, dopředu si s tím hlavu nelámej (mluvím z vlastní zkušenosti 🙂 ), holt buď budeš pomáhat nebo ne. Ty dva až tři dny klidu úplně stačí, to už je stejně o všem rozhodnuto. Budu držet palce a podávej zprávy. 😉

sonka.77
22. zář 2009

Eli a jak jsi psala, že domlouváš do lázní nějakou kamarádku, tak vyšlo to nakonec? Budete tam aspoň chvíli spolu?

elana
22. zář 2009

Ahoj🙂 vidím tu Sončí monolog, tak snad tu ještě je.

Dandi, jak píše Sonka, já bych to nehrotila. Včetně toho "ležení" po transferu, nevím jestli jsi to myslela fakt jako ležení nebo jen jako bytí doma (tj. nebytí v práci🙂), pokud ležení, tak to bych nedělala 😉 no ale je to na Tobě. Jinak ad Duphaston, zas jak Soni psala, podle mě by se nic nestalo, je to jen kvůli načasování.

Soni, bohužel nevyšlo nic☹ zatím se nikdo neozval, kdo by jel ve stejném termínu. Jedna holka, co měla přijet týden po mě, tak otěhotněla přirozeně 😵 a včera psala Ringle, že tam přijede týden poté, co už zas já odjedu. Takže nic, budu si muset poradit sama 😅

aktaka
22. zář 2009

hoj hoj

tak co El, už jsi patřičně natěšená na lázenské radovánky? 🙂

elana
22. zář 2009

Nejsem, proč jako bych měla být😀