• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

22. září 2017 
Akty! supeeer. gratuluju moc. tak ať to dotáhnete do zdárného konce!
A 9mm není nic hrozného-Luky měl na prvním utz taky 9mm :grinning:
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš fakt? tak to jsi mě uklidnila, já už zase srovnávala a nervačím, že je malý :sweat_smile:
takže už jsem byla odeslána ke své dr
a teď si jdu rozbalit ten úžasný prenatal box :grinning:
7. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, určitě to dožene:grinning:

Tak mooc velká gratulace a už si prosimtě vyhoď to snž, chceš otěhu podruhý a čekat paterčata?:grinning:
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, to je super zprávička :dizzy_face: Moc gratuluju. tak se oba držte.
taky si myslím, že je to fuk jak je velký, on to určitě dožene. Při tvé spotřebě jídla bych se toho opravdu nebála :grinning:
U koho jsi byla na utz?
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-fakt. a taky jsem byla na utz ve středu :grinning: Já žádný box nedostala, já dostala tělový mlíko, abych něměla strie :wink: a bylo mi to k ničemu :angry:
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, už jdu na to, jsem čekala, kolik jich bude :slight_smile:

Siki, byla jsem u Anušky. takže já za vše vděčím jí, dělala mi opu, transfer a i teď ten pozitivní utz :slight_smile:

Baruš, já si myslím, že tohle preventivní mazání je k ničemu. pokud k tomu člověk má dispozice, tak se mu stejně udělají :frowning2:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, tak to jo:slight_smile: Tyjo, takže Anuška vede na celé čáře, koukám:slight_smile:

A co pohlaví, máš tip? Já tipuju kluka:grinning:
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluka bych ráda, hlavně kvůli manželovi, ale je mi to teď nějak fakt jedno :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjoo, to je divné nemít tam to snž, to je jak kdybych to nebyla já :grinning:
7. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, já myslela, jestli máš nějakýho tušáka :wink:

Cha, jen si zvykej, budeš to tam mít teď pěkně dlouho :wink: Máš hezký TP, to jsem maturovala, to je dobrej den:grinning:
7. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odmaturovala jsi, jo? já jen aby to nebyl nějaký smolný den :grinning: :grinning:

no já bych docela měla i tušáka na kluka, ale nevím, nakolik je to tušák a nakolik přání :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice mažu pořád taky, ale člověk někdy mám takový dojem, že je to opravdu k ničemu. Kolem pupíku už cítím, že kůže táhne a když si na ni šáhnu, tak i trošku bolí. Takže se nejspíš striím nevyhnu :angry:

Akty, bacha na to mléko pro těhotné, já ho měla prošlé :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty já odmaturovala a Ty jistě porodíš:grinning:
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki já mám taky prošlé, naštěstí mě na to upozornila sestřička
a mám dudlík s kačenkou, to je nějaké znamení :slight_smile:

El, to by bylo super na den termínu porodit :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem tam fotku rozmázlého fleku :slight_smile:
akorát koukám, že ona to neměřila od toho nejhornějšího okraje, takže možná je trochu větší
7. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu kuknout:slight_smile:
7. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný flek:grinning: A jaký je jméno pro kluka?
7. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dudlík s kačenkou, jo? :grinning:

to víš,že porodíš, ať už přesně na termín nebo TĚSNĚ (žádný předčasný!!!) před či po..... Luky je místo 9.května 14.dubna a je v pohodě (narodil se na Velký pátek, máme doma takový velikonoční kuřátko :grinning: )
7. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnej flíček :wink:
7. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
obávám se, že nějaká lepší fotka mě asi čeká až na 4D utz, pže moje dr má asi ještě horší utz :frowning2: no co, hlavně, že oni tam něco vidí :grinning:

jména vůbec nevíme, to bude strašný boj, se ani na žádném neshodneme. já mám pro kluka v úzkém výběru šimon a kryštof, ale manžel to nějak bojkotuje. pro holčičku bych chtěla sára, ale to mi taky bojkotuje :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krásnéééé :dizzy_face: A opravdu to vypadá, že ve skutečnosti bude trošku větší, takže určitě odpovídá 8tt.
7. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě to anuš blbě změřila. anebo je to kluk, ti jsou přeci jen trochu pomalejší :grinning:
7. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, příští uzv už bude miminko celé, ne flek, tak to bude vidět líp i na horším uzv:slight_smile: Jména pro kluky máš vybraný krásný, ani nevím, který z těch dvou se mi líbí víc :dizzy_face:, tak třeba manža ještě povolí. Nebo vymyslíte něco třetího, nejkrásnějšího:slight_smile:
7. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se kdysi dohodli, že pro kluka vyberu já a pro holku manžel, tak to musí být kluk :grinning:
akorát mně by to zase nedalo, dát nějaké, které se jemu vyloženě nelíbí, takže to pak stejně bude na domluvě. pokud to vybírání přežijeme oba ve zdraví :grinning:
7. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, v nejhorším se rozmyslíte na porodním sále a na Vás koukne:slight_smile: Nebo vlastně v dnešní době po 4D, tam už je ta tvářička a osobitost vyjádřená dost přesně, tak Vám bude jasný, že tohle není žádnej Álois, ale Šimůnek :sweat_smile:
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se taky smiřuji s tím, že chlapečka určí přítel. Docela si na jméno Stáník začínám zvykat. Ale holčička je moje, tu nedám :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že člověk si zvykne na všechno, takže já hodlám doma dokola omýlat šimona a kryštofa a budu tak benevolentní, že si manžel bude moci vybrat mezi těma dvěma jmény :grinning:
7. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme jména "demokraticky" losovali.já napsala klučičí a holčičí a manža taky a pak jsme to vylosovali.... Lukášek byl můj tip :grinning: a to všechno den před narozením (a to jsme netušili,že se narodí)
7. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, takže Lukášek měl štěstíčko už před narozením :slight_smile:

akty a manžel by chtěl jaká jména?
7. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, to je dobré, takhle možná taky dopadneme :grinning:

Siki, manžel nevím, manžel to ještě neřešil a myslím, že nějaký návrh z něj ještě hned tak nevypáčím
7. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek