Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
7. říj 2009

Akty! supeeer. gratuluju moc. tak ať to dotáhnete do zdárného konce!
A 9mm není nic hrozného-Luky měl na prvním utz taky 9mm 😀

aktaka
7. říj 2009

Baruš fakt? tak to jsi mě uklidnila, já už zase srovnávala a nervačím, že je malý 😅
takže už jsem byla odeslána ke své dr
a teď si jdu rozbalit ten úžasný prenatal box 😀

elana
7. říj 2009

Akty, určitě to dožene😀

Tak mooc velká gratulace a už si prosimtě vyhoď to snž, chceš otěhu podruhý a čekat paterčata?😀

siki26
7. říj 2009

Akty, to je super zprávička 😵 Moc gratuluju. tak se oba držte.
taky si myslím, že je to fuk jak je velký, on to určitě dožene. Při tvé spotřebě jídla bych se toho opravdu nebála 😀
U koho jsi byla na utz?

baraf
7. říj 2009

Akty-fakt. a taky jsem byla na utz ve středu 😀 Já žádný box nedostala, já dostala tělový mlíko, abych něměla strie 😉 a bylo mi to k ničemu 😠

aktaka
7. říj 2009

El, už jdu na to, jsem čekala, kolik jich bude 🙂

Siki, byla jsem u Anušky. takže já za vše vděčím jí, dělala mi opu, transfer a i teď ten pozitivní utz 🙂

Baruš, já si myslím, že tohle preventivní mazání je k ničemu. pokud k tomu člověk má dispozice, tak se mu stejně udělají ☹

elana
7. říj 2009

Akty, tak to jo🙂 Tyjo, takže Anuška vede na celé čáře, koukám🙂

A co pohlaví, máš tip? Já tipuju kluka😀

aktaka
7. říj 2009

kluka bych ráda, hlavně kvůli manželovi, ale je mi to teď nějak fakt jedno 🙂

aktaka
7. říj 2009

tjoo, to je divné nemít tam to snž, to je jak kdybych to nebyla já 😀

elana
7. říj 2009

To jo, já myslela, jestli máš nějakýho tušáka 😉

Cha, jen si zvykej, budeš to tam mít teď pěkně dlouho 😉 Máš hezký TP, to jsem maturovala, to je dobrej den😀

aktaka
7. říj 2009

a odmaturovala jsi, jo? já jen aby to nebyl nějaký smolný den 😀 😀

no já bych docela měla i tušáka na kluka, ale nevím, nakolik je to tušák a nakolik přání 🙂

siki26
7. říj 2009

Já sice mažu pořád taky, ale člověk někdy mám takový dojem, že je to opravdu k ničemu. Kolem pupíku už cítím, že kůže táhne a když si na ni šáhnu, tak i trošku bolí. Takže se nejspíš striím nevyhnu 😠

Akty, bacha na to mléko pro těhotné, já ho měla prošlé 🙂

elana
7. říj 2009

Akty já odmaturovala a Ty jistě porodíš😀

aktaka
7. říj 2009

Siki já mám taky prošlé, naštěstí mě na to upozornila sestřička
a mám dudlík s kačenkou, to je nějaké znamení 🙂

El, to by bylo super na den termínu porodit 🙂

aktaka
7. říj 2009

dala jsem tam fotku rozmázlého fleku 🙂
akorát koukám, že ona to neměřila od toho nejhornějšího okraje, takže možná je trochu větší

elana
7. říj 2009

Jdu kuknout🙂

elana
7. říj 2009

Krásný flek😀 A jaký je jméno pro kluka?

baraf
7. říj 2009

Dudlík s kačenkou, jo? 😀

to víš,že porodíš, ať už přesně na termín nebo TĚSNĚ (žádný předčasný!!!) před či po..... Luky je místo 9.května 14.dubna a je v pohodě (narodil se na Velký pátek, máme doma takový velikonoční kuřátko 😀 )

baraf
7. říj 2009

krásnej flíček 😉

aktaka
7. říj 2009

obávám se, že nějaká lepší fotka mě asi čeká až na 4D utz, pže moje dr má asi ještě horší utz ☹ no co, hlavně, že oni tam něco vidí 😀

jména vůbec nevíme, to bude strašný boj, se ani na žádném neshodneme. já mám pro kluka v úzkém výběru šimon a kryštof, ale manžel to nějak bojkotuje. pro holčičku bych chtěla sára, ale to mi taky bojkotuje 😅

siki26
7. říj 2009

No krásnéééé 😵 A opravdu to vypadá, že ve skutečnosti bude trošku větší, takže určitě odpovídá 8tt.

aktaka
7. říj 2009

prostě to anuš blbě změřila. anebo je to kluk, ti jsou přeci jen trochu pomalejší 😀

elana
7. říj 2009

Akty, příští uzv už bude miminko celé, ne flek, tak to bude vidět líp i na horším uzv🙂 Jména pro kluky máš vybraný krásný, ani nevím, který z těch dvou se mi líbí víc 😵, tak třeba manža ještě povolí. Nebo vymyslíte něco třetího, nejkrásnějšího🙂

aktaka
7. říj 2009

my jsme se kdysi dohodli, že pro kluka vyberu já a pro holku manžel, tak to musí být kluk 😀
akorát mně by to zase nedalo, dát nějaké, které se jemu vyloženě nelíbí, takže to pak stejně bude na domluvě. pokud to vybírání přežijeme oba ve zdraví 😀

elana
7. říj 2009

Ale jo, v nejhorším se rozmyslíte na porodním sále a na Vás koukne🙂 Nebo vlastně v dnešní době po 4D, tam už je ta tvářička a osobitost vyjádřená dost přesně, tak Vám bude jasný, že tohle není žádnej Álois, ale Šimůnek 😅

siki26
7. říj 2009

Já už se taky smiřuji s tím, že chlapečka určí přítel. Docela si na jméno Stáník začínám zvykat. Ale holčička je moje, tu nedám 🙂

aktaka
7. říj 2009

já si myslím, že člověk si zvykne na všechno, takže já hodlám doma dokola omýlat šimona a kryštofa a budu tak benevolentní, že si manžel bude moci vybrat mezi těma dvěma jmény 😀

baraf
7. říj 2009

my jsme jména "demokraticky" losovali.já napsala klučičí a holčičí a manža taky a pak jsme to vylosovali.... Lukášek byl můj tip 😀 a to všechno den před narozením (a to jsme netušili,že se narodí)

siki26
7. říj 2009

Baruš, takže Lukášek měl štěstíčko už před narozením 🙂

akty a manžel by chtěl jaká jména?

aktaka
7. říj 2009

Baruš, to je dobré, takhle možná taky dopadneme 😀

Siki, manžel nevím, manžel to ještě neřešil a myslím, že nějaký návrh z něj ještě hned tak nevypáčím