Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
9. říj 2009

Jo jo, holky máte pravdu. Ještě to zjistím přímo na pojišťovně, protože jsem se na inetu dočetla (ale info bylo z 2008), že ty tři měsíce má jen VZP, ale že u jiných pojišťoven, což já jsem, by žádost mohla platit až rok. To by bylo vůbec nejlepší, že by se nemuselo žádat.

Eli a to je teda rozdíl ve standardu ubytování? V těch "normálních" bylo plno a tak Len musela do nějakého "hogo fogo"?

sonka.77
9. říj 2009

Jé, vy už tu nejste, byl tu šéf a musela jsem něco udělat a už mám peška. No stějně za chvilku prchám domů, tak všem přeji krásný víkend. Páček.

aktaka
9. říj 2009

tak já se s vámi loučím, frčím do prahy
hezký víkend všem

aktaka
12. říj 2009

dobré ráno všem
i když počasí se tedy moc nevyznamenalo 🙄

baraf
12. říj 2009

taky přeju krásný den, i přes to počasí. budu muset vytáhnout zimní výbavu Lukymu 😠

elana
12. říj 2009

Pěkné nové ráno v dalším týdnu🙂

U mě nic nového, na víkend byl manža, spolubydla odfrčela k rodičům, tak jsme se měli fajn, byli jsme v Mariánkách na fontáně, pořád jsme jeli něco dobrýho a tak🙂

Akty, koukala jsem do alba, krásný těhušpíček 😉

Jo, zima je veliká. Nechala sjem si přivézt už zimní bundičku, ona teda je taková polozimní, v lednu nebo tak se nosit nedá, protože je jen do pasu a já jak mám holý zadek, tak je mi zima celkově😀, ale jinak na toto počasí je akurátní. Tady každou chvíli leje a pak zas svítí slunce, je to blázinec. No, ale za dva týdny už budu zařezávat v práci, tak si to ještě užívám😀

aktaka
12. říj 2009

El, to není těhušpíček, to je regulérní špek, jen se to neboj napsat natvrdo 😀 už se raději ani nevážím ☹

já mám dnes za úkol umýt radiátory, protože počítám nejdéle zítra nám sepne kotel, tak aby nesmrděl ten prach na tom, až se začne topit. ale vůbec se mi do toho nechce 🙄 tohle počasí je nejideálnější na zalezení do postele, hnus fialový. minulý týden 20stupnů a teď abych vytáhla zimní bundu ☹

El, tak jsi měla o víkendu aspoň klídek od kecalky, co? už máš půlku za sebou, to letí jak blázen
a co Len, přifrčela?

elana
12. říj 2009

Akty, co blbneš, vždyť je vidět, že Ti to roste odspoda, zvětšuje se děloha. Na zadku ani v pase zatím ani deko, se klidně važ 😉 a važ si i toho, co já bych za to dala 😔

Len je tady, už máme na zítra domluvený sraz 😅 hezky stylově u Františka😀

baraf
12. říj 2009

Akty-to je těhušpíček, žádnej špek 😀 jen si to hezky užívej....

EL-tak jste si víkend užili, co? kecalka pryč...klídek, pohoda

zima je, musím s Lukym nutně pořídit dne botičky, má jen tenisky....

aktaka
12. říj 2009

už mlčím 🤐

setkáte se u pindíka, to je dobré 😀

a jak to tam vlastně chodí v době ms? to asi na žádné procedury nechodíš, co? 😅

elana
12. říj 2009

Setkáme se u levé nožičky, pindík je jen pověra😀 levá dolní to jistí😀😀

Když dorazí MS (já ji čekám tento týden), tak se zajde za sestřičkama a ty odhlásí ty vaginální procedury a koupele. Zůstávají šlapací bazénky, masáž, parafín, cvíčo...takový ty srandičky na suchu. Řekneš si na kolik dní to chceš (jak jsi zvyklá mívat to dlouho) a hotovo🙂

aktaka
12. říj 2009

ale pindík je u toho taky, nesnaž se nám namluvit, že ne 😀

tak to je fajn, že něco zůstane, to by bylo na palici se tam týden nudit bez všech procedur, co?

což jsi mi Baruš připomněla, že jsem si chtěla koupit nějaké podzimní boty, ale jak to tak vidím, už to nemá asi moc smysl 😒

ha, přestalo pršet, malý zázrak

siki26
12. říj 2009

Dobré ráno holky,

Akty, koukám, že už rozhlašujete, že jsi těhu, když jsi dostala bodýčko od tetky co? 🙂 Nic si z těch kil navíc nedělej, já už mám nahoře 7kg 😉

Holky, v sobotu jsme koupili kočárek. Ten co jsem měla vybraný jsem nakonec zavrhla, protože na vlastní oči byl hrozně malinký a totálně nepraktický. Musím si ho vymazat z albíčka. Takže jsme nakonec koupili Easy Walker. Je fakt fantastický 🙂 Jen ta cena...30.000,- bez autosedaček. Takže ty nejspíš budu shánět někde v bazárku.

baraf
12. říj 2009

taky si musím koupit boty...
¨
u nás dokonce svítí sluníčko. ale je zima. topím si v krbu

baraf
12. říj 2009

Siki¨-jsou to ceny, co..... A co takhle nějakou novou fotku bříška?

siki26
12. říj 2009

Baruš, dneska ráno jsem na to myslela, ale bohužel jsem chvátala. No ale mám to v plánu co nejdříve 😉

aktaka
12. říj 2009

Siki, to je tetka tady z koně, zatím nic nerozhlašujeme. tedy pokud to na mě nikdo nepozná jen tak, což už se mi dvakrát stalo 😅

jinak easy walker je myslím dobrá volba, někde jsem to tu četla, že si ho holky dost chválily. ale cena je tedy slušná 🙄

baraf
12. říj 2009

Siki-já si počkám 🙂 a kočárek je hezkej..... jakou budete mít barvu?

siki26
12. říj 2009

Jo, je fakt skvělej, hlavně pro mě úplně ideální, skvěle se s ním manipuluje, složím ho hravě jednou rukou, vejde se nám do auta i s Honzovým vozíkem a korbičky jsou úplně splácnout, takže nezaberou vůbec místo. Myslím, že jsme udělali dobře. Dala jsem foto do albíčka, tak mrkněte.

Akty, tak to jo, já myslela, že už to kromě nejbližších a lidí v práci ví i vaši známí 🙂
A jak ti vůbec je?

aktaka
12. říj 2009

no holky já byla v pátek posedět s kolegyněmi (ty to vědí) a s bývalými. přišla tam i jedna, co už je babička, ale hrozně super baba. jsme se pozdavily, koukla na mě a povídá: ty jsi těhotná?
že prý je to poznat na očích či co, já na sobě nic nepoznám 😀
a jak u nás měla bydlet ta sestřenka, jak to na poslední chvíli odvolala. tak včera M telefonoval s mámou a ta mu řekla, že už ví, proč to zrušila - poznala prý taky, že jsem těhotná a nechtěla rušit. no to jsem čuměla už tuplem jak puk, že i mladá holka to pozná

Siki, je mi docela dobře. dnes jsem tedy dost unavená, ale to bude asi tím počasím a taky jsem šla spát až v půl jedné, i když jsem zase chrněla do devíti. o víkendu zase vůbec žádné příznaky

baraf
12. říj 2009

Siki-pěknej 😉

aktaka
12. říj 2009

Siki, kočár super 🙂

siki26
12. říj 2009

Akty, jenom do devíti? To já o víkendu chrním až do 13h 😅 A pokud musím vstávat dřív, třeba v 9h, tak v 15h už zase zívám a mohla bych si jít lehnout. Divím se, že zvládám vstávat přes týden do práce 🙂
Tak to taky čumim, že už to na tobě lidi poznají 🙂 No ale říká se, že některé maminy to mají prostě napsáno na čele, tak jsem nejspíš jedna z nich 😉

Holky díkes, jsem z něj nadšená 🙂

aktaka
12. říj 2009

tak to já nezvládnu spát dlouho. teď ale manžel vstává v šest do práce, což mě vzbudí, tak musím na wc, pak mu udělám snídani a jdu si zase lehnout. hodinu mi trvá než usnu, pak vydržím do těch 9 maximálně
v sobotu jsem vstávala v sedm, to je tak můj normální čas
aspoň, že se v noci nebudím na čůrání, to by mi kleplo, když by mi pak hodinu trvalo usnout 😅

siki26
12. říj 2009

Tak to já v noci vstávám jak kdy. Někdy jdu třeba 3x za noc a jindy zase vůbec...Ale neboj, myslím, že aspoň ke konci těhu tě to taky čeká - buzení se v noci na čůrání 😀

Koukám, že jsem minule napsala jednu chybičku a změnilo to celou větu 😅 Měla jsem na mysli: že JSEŠ, Akty, nejspíš jedna z mamin, co to má napsáno na čele.

Jo ještě k tomu kočárku, představte si, že stříbrná barva, kterou budou mít korbičky, je ještě dražší než kterákoli jiná, protože je z trošku jiného materiálu. Na korbičce to dá 300Kč navíc a na sporťák o 1.400,- navíc. Tudíž jsme to museli zkombinovat - sporťák černý a korbičky stříbrné, protože ta stříbrná se mi moc líbila 🙂 Ale je to mazec...

baraf
12. říj 2009

Siki-já jsem takhle měla dražší autosedačku, kvůli potahu-nutně jsem musela mít oranžový vajíčko a pak tu větší tyrkysovou s letadlama

aktaka
12. říj 2009

to se právě bojím, že mě to ještě čeká 😅

třeba je to stříbřené pravým stříbrem 😀
já bych chtěla kočár celý černý

možná bych měla přestat nosit to tričko s nápisem "jsem těhotná"....
si dělám srandu samozřejmě 😀

siki26
12. říj 2009

Baruš, to je ale děsný, že JENOM barva udělá takový rozdíl v ceně. No ale musela jsem ji mít 😀 Mně se líbila stříbrná, Honzovi černá, tak máme obojí 🙂

Jo holky, možná se chlapeček nebude jmenovat Stáník 😀 To by bylo super, Honzovi padl do oka i Matěj a ten se líbí i mně, tak se nakonec snad dohodneme, ale nechci nic zakřiknout 😎

aktaka
12. říj 2009

Siki, to by bylo dobře, s tím jménem. podle mě by se mělo vybrat takové, na kterém se shodnoou oba, ne že jeden bude spokojený a druhý soptit 🙂

baraf
12. říj 2009

Siki,jo,jo na tý autosedačce to bylo taky tak nějak.... ale když ty potahy byly prostě super 😀 takže Matěj? Já bych zase ráda Matyáše.