Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
13. říj 2009

tak jsem se nakonec zmohla na usmažení hranolek 😅 🙄
ale ještě jsem si k tomu udělala salát, ať to není tak ukrutně nezdravé

garp776
13. říj 2009

Ahoj holky, můžu se zeptat, zdali některá z vás podstoupila odebrání vajíček ve stejný den jako manžel TESA? Nebo se v Iscaru spermie nejdřív zamrazí a pak později jde žena stimulaci a následně OPU.. díky za odpověď.

elana
13. říj 2009

Garp, počkej si na Siki, ti měli TESA (nebo MESE, nevím). Určitě Ti poví přesně.

siki26
13. říj 2009

ahoj holky,

tak nám v práci konečně rozchodili server. Ale že jim to trvalo 😠

Garp, ptali jsme se na to, ale dr. Kočí říkal, že je určitě lepší spermie nejdříve zamrazit, protože když je pak rozmražujou, tak přežijí jen ty nejlepší, takže to funguje jako "síto" a vyloučí se ty, co by oplodnění nezvládli. Ale samozřejmě pokud na tom budete trvat, tak to prý lze tak naplánovat.

garp776
13. říj 2009

díky moc Siki!

za jak dlouho po TESA jsi začla stimulovat?

siki26
13. říj 2009

No přítel byl na operaci 9.4. a já začla se stimulací 8.6. (to už ale počítám Gonal). Před tím jsem už nějakou dobu stříkala Synarel.

garp776
13. říj 2009

díky moc

sonka.77
13. říj 2009

Ahojky zdravím!

Ahoj Eli, pořád tu dumám nad tím výletem do František, a pořád nevím, protože to bohužel vypadá, že nebudu mít auto. No a bez auta to trvá vlakem jedna cesta 3,5 hodiny. To je děs. Dneska večer to budu vědět už jistě jestli auto bude nebo ne, ale spíš to vypadá, že ne. Doufám, že se nebudeš zlobit, kdybych teda nakonec nepřijela, těch 7 hodin ve vlaku je fakt moc moc moc. 😢 😢 😢

jitule
13. říj 2009

Ahojte holčiny, teda, že já jsem, ale chodím pravidelně, pak se vůbec nechytám o čem je řeč. Každopádně doufám, že těhulím se daří dobře a ty co to čeká tak těm ať nemizí úsměv na tváři ( teď jsem si přišla jak ten z počasí "úsměv v duši" )

Jinak na to, že mi ten čas normálně utíká nehorázně rychle, tak tentokrát se to vleče, už mě popadají čené myšlenky, že se to jedno vajíčko neudrželo a tak podobně protože mě už od druhého/třetího dne celkem bolí břicho, tak zase nevím jestli to není tím Crinoline horm.gelem. No nic... nepropadám depresím 🙂))

Tak se zatím všechny mějte 😝

sonka.77
13. říj 2009

Jituš, neztrácej naději, stále držíme palce! 🙂

aktaka
13. říj 2009

já včera čučela, že z prahy do františek je to autem 2,5h. to tedy taky žádná sláva 😒

Jitul, drž plod a špatné myšlenky zaháněj! 😉

Siki, kdy jdeš na ko? my to teď máme nějak spolu, co?

jitule
13. říj 2009

Děkuji, držím plod i pozitivní myšlenky 🙂)

Akti: chci se zeptat, koukala jsem jak na Tvé tak na na album Sibi a vy už jste si dělali test 8 nebo 10 den po transferu, já myslela, že nejdříve až za 14 dní na kontrolu 🙂 tak že bych zkusila taky už v neděli a nečekala až do příštího čtvrtka...abych zase nepropadla panice kdyby tam nebyly // 🙂))

achjo proč toho člověka tak napínají 🙂

aktaka
13. říj 2009

Jitul, být tebou tak se neřídím dobou po transferu, ale po opu. já jsem měla prodlouženou kultivaci pět dní a Siki tuším taky, takže tam potom vzniká rozdíl v té době od transferu, pokud bys ho měla dřív. píšu jak tatar, snad to chápeš. já jsem si řekla, že nebudu testovat dřív jak 14DPO (14 dní od opu) a testovala jsem 15.den.

siki26
13. říj 2009

Akty, já jdu příštý úterý a ty tento pátek viď? Jsem zvědavá, jestli se druhý bobísek ukáže natolik, že doktorka potvrdí holčičku 😀

Jituš, já jsem si testovala 8.den, ale měla jsem k tomu 5-denní kultivaci, takže když to počítám od oplodnění vajíčka, tak 13.den. Ty jsi šla hned druhý den po OPU na transfer viď? To by byl 8.den ještě dost brzy. Zkusila bych to až tak od toho 10.dne.

sonka.77
13. říj 2009

Jituš, já taky testovala 13. den po OPU, to je asi tak nejdřív, kdy to má smysl.

Holky, já se na ty vaše kontroly tak těším!!! 🙂

aktaka
13. říj 2009

Siki, určo to bude holčička, my už jsme tu všechny natěšené, že máš páreček, tak nám to nemůžeš mrška zkazit 😀
já jdu v pátek, bojim bojim. snad bude všechno ok a prcek dohnal, co mu chybělo. aspoň trochu

aktaka
13. říj 2009

Soni, já se taky těším, ale jeslti bude všechno v pořádku. jestli ne, tak to se vůbec netěším 😅

sonka.77
13. říj 2009

Akti, žádný jestli, vše je OK a basta. V kolik tam jdeš, já budu na netu jen do 12 a pak až někdy večer.

sonka.77
13. říj 2009

Tak já mizím, mám tu odvoz. Pááááá

aktaka
13. říj 2009

nejsem objednaná na hodinu, ale jedu tam hned ráno, tak se snad do těch 12 stihnu vrátit. a když ne, přečteš si to večer 🙂
papa

elana
13. říj 2009

Pěkný večer🙂

Jituš, drž se...já měla jak holky pětidenní kultivaci a testovala jsem 9.dpet a byl spíš duch než čárka. Tak ještě vydrž 😝

Soni, hele, já to naprosto chápu, vůbec bych po Tobě nechtěla, abyses sem takhle vláčela. Pokud Ti to nevyjde, tak jasný a srazíme se jindy a jinak 😉

aktaka
13. říj 2009

teď jsem si teprve všimla, jaký krásný pupík má Siki 😵

elana
13. říj 2009

Siki má dvojpupík 😵

aktaka
13. říj 2009

jo, to je fakt

baraf
13. říj 2009

ahojky, dnes nám celý den nešel proud, tak se hlásím až teď. máme tu zimu, fuj.... nastartovala jsem kotel a mám připraveno v krbu 😀

Jitul-držím palce

Siki-krásný bříško. a neboj, holčička bude

elana
13. říj 2009

Baruš, jojo, svatá pravda. Letos je tu ta zima nějak megabrzo 😒

baraf
13. říj 2009

El-tak jak je? co spolubydla?

elana
13. říj 2009

Baru, no...aj tak tak 🤐

Má pár kamarádek, tak semtam není večer doma, ale dnes ano...a jak jinak-plká plká plká 😠 Jsem se snížila k tomu, že jsem jí (ačkoli je "mé" úterý) dovolila koukat na VKV (já si totiž vymejvám doma mozek Růžovkou), ale tady abych měla klid aspoň večer, tak ať kouká na to 😅

elana
13. říj 2009

Abych to vysvětlila (a nevypadala jak despota😀) jsme se dohodly, že v úterý koukám já na RZ a ve čtvrtek ona na VKV 😝

baraf
13. říj 2009

no vidíš, jak jsi "hodná"

já teda jdu na růžovku.... zalezu si do pelíšku, udělala jsem si čaj.tak zatím papapa a drž se 😉