• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

30. května 2017 
Tak to máme dobrou posloupnost tady:grinning:

Jak je Ti? Vzala sis nějaký Coldrex?
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitule. TAky jsem měla jenom jedno vajíčko, a nepodařilo se. Takže musím na všechno znovu. Oběhám si různá vyšetření a uvidím. Počítám tak leden, únor znovu. Je to hrozné, pořád čekat.
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
El-stojí to za starou bačkoru. to víš, že tu mám čajíčky a paraleny a tak..... i slivovici :grinning: akorát, že tu si můžu dát až přivezu odpol.Lukáška.
20. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, to je práce, že to na Tebe tak vlítlo.

Tak odpočívej.

Jdu šlapat:grinning: papa.
20. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
El,tak si to šlapání užij :grinning: a odpočívám,odpočívám. vylezu až odpoledne :sunglasses:
20. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni, tak koukam, ze zacatkem roku bude opravdu mit Iscare jedno IVF za druhym :grinning: :grinning: :grinning: Tak at jsme vsechny uspesne a pristi rok si v tuhle dobu otevreme novou diskuzi "maminkovani se zkumavcickami a eskymacky"
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajschi, nojo, už by to chtělo něco hodně pozitivního :wink:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám, samá špatná zpráva dnes :frowning2:
holky, je mi to moc líto. vybrečte se a po novém roce tu bude vlna úspěšných druhých pokusů, to už je prostě tutovka, se budete přehánět s pozitivními testy :wink:

a vítám Ajschu :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

Katrin, Jituš, moc mě to mrzí, ale jsem ráda, že všechny uvažujete pozitivně, protože další IVF nebo Ketík určitě vyjde, moc tomu věřím :wink:

Dneska jsem byla na ultrazvuku. Všechno v pořádku, vážíme už přes 300gramů a holčička je snad opravdu holčička :dizzy_face: Tak jsem moc ráda.
20. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak to je super, že je všchno v pořádku :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, dekuju za privitani.
Siki, parecek je super, hlavne ze jste vsichni ok.
Pozitivne se na to musime vrhnout vsichni, psychicke naladeni je prece hodne dulezity faktor - a zrovna jeden z tech, ktere muzeme ovlivnit, tak prece si nebudeme samy snizovat sance na uspech :slight_smile:
A hlavne - Iscare ma prece uspesnost cca 50%, coz znamena, ze minimalne napodruhe se to povede :grinning:
20. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajscha, přesně tak, já jsem tím živým důkazem (i když 1.pokus byl jinde) a Baruš tu úspěšnost ještě zvedá :slight_smile:

Nechala jsem si udělat fotečky, tak až budu mít chvilku, tak je dám do albíčka :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, to je fakt super ten páreček, to je úplně nejlepší jak vám to mohlo vyjít, všecho jedním šmahem :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je pravda, jsem ráda, že nebudeme muset IVF podstupovat po třetí a máme to všechno jedním tahem :grinning:

Jituš, já jsem 4.11. :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-tak to je bezva,že je UTZ v pořádku.a že snad opravdu bude páreček :wink:
20. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem si k obědu špagety a dala jsem si do té omáčky nějak moc česneku, mně je tááák blbě :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, gratuluju k párečku :dizzy_face:

Akty, jéje:frowning2:.......tak snad to rozdejcháš.
20. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: já měla jen jeden folikul a v něm jen jedno vajíčko, takže mě to čeká taky vše od úplného začátku, takže taky leden/únor druhý pokus....máme to očividně na stejno. Bududržet palce.

Jinak holky nevíte, jestli mám stále dávat ten Crinone gel, když už mám MS? Díky
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, asi to nemá cenu (hlavně je to o zánět, kdo užívá Utrouš, tak když dostane MS, tak mu to změní na polykání)...ale v CARu by Ti nejspíš řekli počkat do krve...tak nevím.
20. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak můj osobní názor: já bych s tím sekla. Pokud bys náhodou těhu byla, tak v tuto dobu si progesteronu už samo vytváří 1000x víc než mu dodá jedna trubička Crinonu. Ale jak chceš...nebo zavolej do CARu.
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jitu, tak to se tam sejdeme :grinning: Jinak jsem si naplánovala už mraky vyšetření, tak snad to vyjde. Dokonce jsem ukecala Podolí na kratší termíny kontroly na imunitu. :grinning:
20. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kat, tak to je na metál:grinning:

Jdu na mikrosraz se dvěma kočkama (a dvěma dětma a jedním plodem):grinning: z Koníka, bydlí tady nedaleko, tak máme jedinečnou šanci se vidět :wink:

Tak zatím.
20. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-tak co,už je po česneku lip?
Kat-tak hlavně,ať ta vyšetření dopadnou co nejlíp.

já volala na gyndu,cytolku mám v pořádku, tak po novém roce hurá na KETík :sunglasses:
20. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se prospala, je mi trochu lépe, ale žádná sláva

Jitul, já bych ho vysadila

Baruš, gratulace veliká, teď už jen můžeš čerpat pozitivní energii :wink:
20. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki nenapínej a ukaž fotku :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
že já sem zasednu vždycky, když tu nikdo není :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ženy :sunglasses:

teda tady nikde nikdo?
21. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj
já tu jsem, ale jen na skok, mizím za chvíli do prahy, jdu s kolegyněmi na oběd. jdu se vyvenčit :grinning:

co nového Baruš?
21. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu:slight_smile:......ale dosud nikdo nebyl:slight_smile:

Jak je po těle, už dobrý? A co Luky, nechytil to taky?
21. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vtipné, jak tu všechny jsme, ale nikdo se neozve, protože tu nikdo není :grinning:
21. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek